Пушка заряджена• 01 июля 2025
Як вдалося вам вилікувати тривожний розлад?
Лікуюся , приймаю А Д вже сьомий місяць , приймаю Есциталопрам 10мг. Ніби поступово проходить тривожність, але не до кінця так як увечері буває підіймається тривожність , з´являється бажання зітхнути.
І тахікардія підіймається пульс до 102 , причому я його сама не відчуваю що в мене він так піднявся , просто бачу що пульс не в нормі за допомогою тонометру. Відгукніться будь ласка в кого було таке як оце у мене . Дякую.
Брюнетка в Мармеладе• 01 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
А побочки были при заходе на препарат?
я настораживает сообщение, но тоже сижу на есциталопраме. заходила с 5мг. неделю пила. без прикрытия. побочек не было. но покупайте дорогой импортный эсциталопрам. он есть разный. точнее это действующее вещество, а название препарата разное
Вишиванка• 01 июля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Не відчуваю вдень коли щось роблю .. Просто перевіряю пульс і якщо він вище 100 то п´ю Бісопролол .
О боже, прошу всі таблетки в топку, займіться психотерапією, я страждала 2 роки, боже довела себе до лікарні, психіатр сказала що я так себе запустила, на фоні тривожно розладу придбала гіпертонію, а треба було просто звернутися вчасно до психолога, зараз все не так погано, але бува накриває, і так вже 14 років
ЗдохниПуйло• 01 июля 2025
Якщо б кожна люлина не працювала, а лиш міряла пульс ви представляєте скільки у нас хворих би було. Влаштуйтесь на роботу і все пройде.
Директриссимо• 01 июля 2025
Ответ длядамаАмстердама
А побочки были при заходе на препарат?
Не було
Пушка заряджена
• 02 июля 2025
Ответ дляОбижулька
Може вам дозу підвищити?
Підвищила до 15 мг. Тривожність начє почала сильніша з´являтися .:((