Простецкая• 01 июля 2025

Сын сам поступил заграницу. Спрашивайте.

Чехия. Южно чешский университет.
Без посредников
На бюджет
Мамина корзиночка• 03 июля 2025
Ответ дляПростецкая
Ні він вступав на бюджет тому чеська на рівні в2. Внутрішні іспити і співбесіда
круто)
Аноним_• 03 июля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Як це можна вступити до ВУЗу до закінчення хоча б 11 Кл??
Ну отак. Вступаєш, а до початку навчання мусиш надати документи про освіту
Файна пані• 03 июля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Можна
Екзамени були 14 лютого, хто набрав бал міг вже пройти, друге коло було 2 червня. При подачі документів дається виписка оцінок за 2,5 роки ( чи 3,5) , а свідоцтво вже пізніше
надається. Головне набрати прохідний бал. і середній бал за попередні пару років, щоб був хороший
автор Простецкая • 03 июля 2025
Ответ дляДело было давно
Якою мовою здавав екзамени і якою мовою буде навчання? Чеська чи англ?
Безкоштовно. Чеська
автор Простецкая • 03 июля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вибачте , а я не зрозуміла в чому конкретно досягнення ? В тому що вступив чи в тому що без посередників?
Зараз дуже багато дітей вступає закордон з очевидних причин. Яка різниця з посередниками чи без ? Чи ви думаєте посередник за них вчить мову , здає на В2, заробляє середній бал атестату, здає іспити чи проходить співбесіди?
Не зрозуміла чим ви хвалитесь ? Тим що самі зробили апостиль?
Ага, да,саме цим
Пройдіть собі мовчки як нема шо сказати
Кому цікаво- запитають
Аквис• 03 июля 2025
Ответ дляПростецкая
Ага, да,саме цим
Пройдіть собі мовчки як нема шо сказати
Кому цікаво- запитають
Не берите в голову. Спасибо вам за тему. Для меня было очень интересно почитать. И ума не приложу, вот что у женщин (матерей) в голове, раз пишут ну совершенно неприличные вещи.
Удачи и дальше вашему ребёнку. Ещё раз спасибо за ссылку.
Екатерина27• 03 июля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Очень просто
ЦібаФу• 04 июля 2025
Ответ дляФайна пані
Можна
виписка - це табель?
й чи потрібно перекладати?
дякую
ЦібаФу• 04 июля 2025
цікавить чи брали характеристику від вчителів й чи писав мотиваційного листа?
дякую Вам за тему
Екатерина27• 04 июля 2025
Ответ дляЦібаФу
виписка - це табель?
й чи потрібно перекладати?
дякую
Не с выписка это не табель. Это по специальной форме школа дает свободный табель за несколько лет( 8,9,10 и 1 сем 11кл), конечно его нужно переводить
Бибер-анонимер• 19 июля 2025
Ответ дляВикасикрет
А еще есть университеты и университеты прикладных наук.
И университет прикладных наук - это изначально более простенькая штука, чем просто классический университет. В университет прикладных наук, как правило, поступить не сложно.
Наприклад у моєї доньки при вступі в уні.прикл.наук був конкурс 10 людей на місце, на кінець першого курсу відсіялось чоловік 8, половина з них будуть повторювати курс, бо дуже важко. На весь курс тільки моя донька з країн СНД, всі інші громадяни, деякі вже дипломом бакалавра. Так що у вас хибна інформація. І я звісно теж пишаюся своєю донькою.
А взагалі, це так дратує, коли дорослі тітки знецінюють працю наших діток, які в свої золоті роки проходять війну , не бачать татусів, вступають...майте хоч якісь прояви культури і поваги до своїх співгромадян!