lilul990• 03 июля в 18:38

Напишу трохи про свою психічну хворобу

У мене діагностували тихе пограничне растройство особистості. Як прекрасно почути що цьому є назва і все моє крейзі життя то по суті симптоми цеї хвороби. Більше того, таких людей багато і майже у всіх одна й та сама симптоматика. Я не отримую системну терапію, але попрацювала з основними моментами прл які викликають афективні стани. Звичайно, це растройство не лікується і всю жизнь тепер зі мною. Наполягаю, що воно - наслідок специфічного устройства нервової системи. Переслухавши сотні відео людей з прл з різних країн, які ніколи один про одного не чули і в очі не бачили, роблю висновок, що це хвороба, як грип чи рак. Ну не можуть бути сотні людей настільки схожі. Передається схильність до прл генетично.
Tivoli• 03 июля в 18:48
у вас еще что-то должно быть, не оставливайтесь, обследуйтесь еще
Малинка Алинка• 03 июля в 18:49
Та 90 земної кулі має таку хворобу. Автор, успакойтесь. Вам просто хочеться, щоб вас пожаліли
автор lilul990 • 03 июля в 18:55
Ответ дляМалинка Алинка
Там є специфічні симптоми про які я тут писати не буду. Крім змін настрою і афективних станів
mavka.cy• 03 июля в 19:26
Ответ дляlilul990
Чому? Ви вже діагноз сказали. Сказали, що симптоматика у всіх одинакова. Який сенс тепер не писати конкретні деталі, які вас найбільше турбують
автор lilul990 • 03 июля в 22:12
Ответ дляmavka.cy
Селфхарм і схильність до суіц думок протягом усього життя а не якогось певного періоду - наприклад підліткового