Баба Йога• 04 июля 2025

Это ППЦ. Когда это закончится...

annakomasha• 04 июля 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Под своими вы ТЦК подразумеваете? Уверены, что еще осталась разница между ними и бурятами?
наше тцк еще рай по сравнению с вашей военной полицией и ментами насилующими электрошокерами своих же уклонистов
annakomasha• 04 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Помню, как мы судорожно ждали 2-3 недели под истребителями. Ведь такого абсурда не может же твориться в современном мире! А теперь... Теперь 3,5 года прошло. Мир просто сошел с ума
ну а как ы хотели.4 года идущие на киев за три дня хотят уничтожить биндер еще в трех донбасских селах
Шеллар• 04 июля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Как это уже надоело.У людей уже нервов не хватает.Может пора уже заканчивать эту гребанную войну,как то думать о людях?
Наш смарагдовий буде воювати до останнього укоаїнця. Ви уявіть маштаб хапання бабла, коли міністр єдності за рік накрав стільки, що застава в 120 мільйонів пару копійок, які не варто і згадувати.
Чи думаєте голова броварського тцк цього хоче? Він тільки пару мільйонів доларів заробив, маєток будує. Ну який кінець - прибутки самі себе не зароблять, онлі-бізнес.
Голубая фишка• 04 июля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Удалено администрацией...
Три часа ночи,а ты такую пургу несёшь,не боишься Бога, не трогай людей
ЖующаЯКонфету• 04 июля 2025
Ответ дляШеллар
Ви задовбали з тим до останнього. Навіщо тягнути путінові висловлювання?
Noella_• 04 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
А ви не бачили того виступу Зеленського, де він це сказав?
Та я розумію що багатьом було не до того, бо незламно тікали за кордон
Але хоч поцікавтесь звідки та фраза
Звісно, той його виступ кругом видалили, але ж багато людей подивилися
ЛолитаНеРазлита• 04 июля 2025
Ответ дляВеселуха Муха
У каждого свое понятие адекватности.
Да, этот форум испоганился в хлам( Захожу редко, т.к. больше мне по духу общаться в комментариях с людьми у Антона Гуры. Маты запрещены и народ в большинстве своем адекватно и без оскорблений общается
А этот форум с бесконечными Манькиными клонами превратился в помойку(
Лучше бы продавалку развивали, а не эту срачную советчицу
Удалено администрацией...
ЖующаЯКонфету• 04 июля 2025
Ответ дляNoella_
Але хоч поцікавтесь звідки та фраза
Зеленський такого не казав. А путін так.
Noella_• 04 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
А я сама бачила той виступ, де Зеленський те сказав.
Капитанша• 04 июля 2025
Ответ дляШеллар
Опитування проводили серед бравих тцк-ашників і сумської адміністрації, яка тільки на одну школу в зоні примусової евакуації виділила 13 мільйонів гривень на реконструкцію.
А ще в половині шкіл прикордоння та Сумах їдальні на мільйони поробили. Це при тому що діти вже другий рік школи взагалі не бачили. Ну і бравих тцк- ті ніколи не здадуться, такса 5 тис ує тільки за те щоб на облік стати так щоб не загребли. Навіщо війні закінчуватися, звичайно всі хочуть воювати. Хоча насправді знаю зі свого оточення тільки одну таку людину, і вона не зовсім при собі , та ц ні він ні його сім´я воювати не піде ніколи. Такий собі диванний освободітєль. Решті вже все одно з яким паспортом жити. І наша влада зіграла в цьому далеко не останню роль
Гигиенишвили• 04 июля 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...
Точно, вчера прочитала, что Зе в Дании, кажись. Тут же подумала, что будет большой обстрел.
ЖующаЯКонфету• 04 июля 2025
Ответ дляNoella_
У нас немає виходу, і наша війна закінчиться нашою перемогою. Це не війна до останнього українця, ми не маємо права просто віддати і землю, і людей, які живуть на цій землі. Думаєте, нам потрібна земля без людей? Ні. Думаєте, є щастя в тому, що результатом цієї війни є вимушено переміщені особи, люди, які виїхали в інші держави і які там живуть? І які люди поїхали – чоловіки залишилися – поїхали жінки, поїхали діти. Тому буде перемога, тому що це наша земля, наші люди, ми за них боремося», — зазначив Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування в Українському домі в Давосі у травні 2022 року.
Тут дослівно. Де така фраза є?
Шеллар• 04 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Це Ви сидячи біля корита та закордоном задовбали потураючи зеленому царьку. 500 дронів за ніч - це реальність, восени обіцяють тисячу - місяць таких ночей як сьогодні на будь який обласний центр і фортеця Бахмут гарантована.
annakomasha• 04 июля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Удалено администрацией...
уже не кацапский а китайо корейский.но он масенький .до глотки не дотягивает.у ваньки двухсотого был побольше
annakomasha• 04 июля 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
А зараз права всіх громадян в Україні дотримані?
а при петьке будут дотримани?
annakomasha• 04 июля 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
вы хотите что б барыга опять спродал все наше оружие и нас на органы пуйлу?
Noella_• 04 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Тут дослівно. Де така фраза є?
Він ту фразу сказав на початку повномасштабного, в один із перших днів.
Ну так і ідіть перемагайте палками і лопатами, відчепіться від людей. Але ж ви сидите тут і скандуєте високопарні гасла, які вже навіть не смішно читати.
Як ви можете так жити, заперечуючи реальність?
annakomasha• 04 июля 2025
шеллар шо ж вы так переживаете 4 года.так любите лукашенка почему вы еще не в беларуском селе?или от туда вещаете?
ЖующаЯКонфету• 04 июля 2025
Ответ дляШеллар
На відміну від вас я в Україні, а не на пособіях десь. І точно знаю, хто нас обстрілює.
Все, що летить на мирні міста треба збивати?
ЖующаЯКонфету• 04 июля 2025
Сьогодні ми чуємо, що нас хочуть перемогти на полі бою. Що тут скажеш, нехай спробують. Ми вже багато разів чули, що Захід хоче воювати з нами до останнього українця. Це трагедія для українського народу, але, схоже, все до цього і йде. Але всі повинні знати, що ми чогось серйозно поки що не починали», – сказав путін
annakomasha• 04 июля 2025
Ответ дляNoella_
чего это палками и лопатами?ваша шоколадная методичка устарела.нам помогает полмира.или вы думаете дохлых кацапов палкой прибили?
ЖующаЯКонфету• 04 июля 2025
Ответ дляNoella_
Де?
ЖующаЯКонфету• 04 июля 2025
annakomasha• 04 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
ухааа для нас трагедия?а для его русского народа рай умирать в чужих краях?он свою суджу несчастную защитить не мог.детей срочников кидал на мясо
ЖующаЯКонфету• 04 июля 2025
Ответ дляNoella_
Такої фрази не було. Вона у вашій фантазії, яку навʼязала росія.
Все що летить треба збивати? Якщо не буде чим перестане летіти?
Які умови щоб перестало летіти? Що про це каже путін?
annakomasha• 04 июля 2025
до последнего украинца равно до последнего русского и то вместе с матрьошками ибо огромные потери при мясных штурмах а мы в обороне
annakomasha• 04 июля 2025
Ответ дляNoella_
а шо там гетьман сказал кроме того что спродпд все наше оружие и проловину россии с 14 года?читали отчет стокгольма?
Noella_• 04 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Не намагайтесь мені нав´язати свою методичку.
Ще раз повторюю- цю фразу сказав Володимир Зеленський в один із перших днів повномасштабного.
Ви за кордон тікали, що того не чули?
annakomasha• 04 июля 2025
Порошенко продавал оружие и бронетехнику ополченцам Горловки и остался должен 450 000 грн а в 2014-2016 годах тайно продавал противникам президента Сирии Башара Асада запрещенные боеприпасы.Порошенко ворует больше Януковича – Ярош’Правый сектор’Война и барыги: в 2014 году Украина продала 23 танка, 6 гаубиц, 6 боевых самолетов и 8 вертолетов28 лютого 2016Вот вам официальный документ от службы экспортного контроля Украины. За 2014 год продано - Т72 - 23 штуки, Д-30 - 6 штук, МиГ 21 - 5 штук, Миг29 -1 штука, МИ8 - 6 штук, Ми24В -2 штуки, ракеты и пусковые установки (тип не указан) — 18 штук, винтовки и карабины общим числом в — 28 667 штук. Ну и посмеяться 584 пистолета. Всего за период с 2014 по 2015 год было продано оружия на $980 миллионов выраженных в фиксированной стоимости доллара 1990 года. по данным SIPRI, (Stockholm International Peace Research Institute - независимый международный институт исследования проблем мира и конфликтов, прежде всего, вопросов контроля над вооружениями и разоружения.)
Noella_• 04 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Почитайте меморандум який Путін передав у травні.
Ви реально не розумієте, що ми не в тій ситуації, що за нами будуть бігати і просити?

Якщо зі мною не згодні йдіть і воюйте. Ваші дурниці які ви тут пишете всім до лампочки.