R-Y-N-A• 04 июля 2025

блекаут у Празі

У Чехії стався масштабний блекаут: Прага паралізована, сотні людей застрягли в ліфтах.
Відсутність електропостачання призвела до зупинки громадського транспорту, збоїв у роботі інфраструктури та численних інцидентів. Повністю зупинився рух метро в Празі, а також більшість трамвайних і тролейбусних ліній. Світлофори не працюють, що ускладнює дорожній рух.
Магазини та супермаркети закриті. Перестали працювати багато банкоматів і платіжних терміналів.Зупинено рух поїздів між Прагою і Коліном, а також між Коліном і Кутною Горою.
За даними енергокомпанії Pražská energetika (PRE), причиною відключень стала аварія на підстанції в районі Ходів.
Результат:
вже голосів: 87
46 (52.87%) Кацапи точно замішані
41 (47.13%) Це технічний збій
Мария10• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Те,що не всі його помітили,не означає,що його не було.Чи ви ставите під сумнів цей факт?
Так скажіть райони де він був. Аж цікаво
_Olka_• 04 июля 2025
Ответ дляZhanetta
У вас є докази зворотнього? Чи ви адепт теорії всесвітньої змови?
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляZhanetta
Адепт теорії всесвітньої змови -то поширювати російської пропаганди на цьому форумі.
Zhanetta• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Тобто доказів у вас немає.
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Сценарій тотального блекауту розписаний і озвучений зі всіх помийок вже давно і всі його знають. Тому такими локальними епізодами нікого не здивуєш зараз, а тим більше вимучених українців.
Такі локальні епізоди( які останні півроку стаються все частіше) вказують на маштабну підготовку кацапстана до вторгнення в країни НАТО в Європі.
А дехто тут продовжує співати,що хуйло зупиниться, як тільки дожує чергову жертву.
Rosaura• 04 июля 2025
Ответ дляsvitirok
Чехі офігенні союзники і антикацапщики, то ви, м,яко кажучи , не праві
Мне пофиг
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляIncol
І що пропонуєте робити нам з цими невипадквостями ?
Це у нас он знову ніч намічається, а у них вже все добре, люди в ресторанах живуть собі далі своє мирне життя.
Особисто вам пропоную поїхати з Києва у відпустку на деякий час
SantaMonika• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
То це зараз над Прагою шахеди збивають ? Починати переживати ?
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляeuhunter
Основные проблемы были решены за пару часов. Все службы справились, ничего глобально страшного не произошло, всех из лифтов достали. Правительство отчиталось о техническом сбое. Всем спасибо, все работают дальше.
Ага.В Іспанії теж технічний збій був?
А кабеля на дні Балтійського моря миші погризли?
Incol• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Я б з задоволенням але поки не дуже виходить, хоча ще пару таких ночей і можливо прийдеться змінювати ситуацію.
svitirok• 04 июля 2025
Ответ дляRosaura
Мне пофиг
Ну маєте право. А я чехів ніжно люблю , їх ментальність прям все моє. Теж маю право
Аноним ФЕЯ• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Чесно, мені вже байдуже на європу мене хвилює Україна і її майбутнє
Після стількох років корожерливої війни , мене тепер не цікавить майбутнє європейців, так само як їх не цікавило ніколи наше майбутнє
_Olka_• 04 июля 2025
Це точно не гпт-чат? Така інтенсивність створювання тем за короткий проміжок часу від дня регістрації...
І це ж ні в кого немає інтернету, тільки тут..
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
Rosaura• 04 июля 2025
Ответ дляsvitirok
Неплохие люди, согласна
Но на их проблемы мне, украинке, насрать
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Якщо ви не бачите зв´язку між Україною і ЄС-то ідіть... повз
SantaMonika• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Удалено администрацией...
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ для_Olka_
Ви перукаря у Варшаві знайшли? Обжились вже?
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 04 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
SantaMonika• 04 июля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляZhanetta
Тобто доказів у вас немає.
Прямо як у Семена Слепакова:

#веселыйпоезд
У Светлакова есть история из молодости, о том, как он ехал в поезде и вдруг был разбужен громкими воплями из тамбура. Кричала проводница и делала это от охватившего её первородного ужаса. Прибежав на шум, пассажиры увидели, что весь тамбур измазан говном, причем очень тщательно и практически без пробелов. А посреди тамбура стоял пьяный мужчина со спущенными штанами и, слегка покачиваясь, гордо смотрел прямо перед собой. Мужчина тоже был весь в говне. «Ты что наделал!?!» - закричала несчастная проводница, обретя дар членораздельной речи. Мужчина перевел на неё взгляд и, выдержав профессиональную актерскую паузу, ответил: «А ты докажи, что это я!» Эта история очень напоминает мне то, как реагируют наши государственные мужи на любые обвинения в свой адрес. Неважно в чем - в освоении бюджетных средств, в постройке дворца, несовместимого с доходами и наличием совести, в оргиях на яхте, в проведении внутренней стороной ладони по внешней стороне лобка (слава Богу, что не по внутренней), - реакция на все обвинения примерно такая же, как у этого мужчины из тамбура. А мы дружной толпой едем в этом поезде. Интересно, куда он держит путь? Какова конечная точка назначения? Светлое будущее? А пустят ли в него наш говнопоезд? Сложно сказать.
_Olka_• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Я вернулась домой через 2 месяца. Спасибо, что переживаете за меня.
Но однобокость Ваших интересов на Советчице действительно попахивает заказом
_Olka_• 04 июля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ для_Olka_
Согласна. По сравнению с проблемами определенной европейской страны, я бы вообще на эту ерунду не обращала внимание
В Україні теж колись все починалось з ’м´ясних і молочних воєн’
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
автор R-Y-N-A • 04 июля 2025
Ответ для_Olka_
Якщо ви не в курсі,то крім цього розділу, інші теми створюють анонімно.
Тож про коло моїх інтересів ви можете лише фантазувати.
_Olka_• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Не обольщайтесь - Вы вызвали у меня интерес только на 5 минут. Они уже прошли
Решка7777• 04 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Це не перший великий збій інфраструктури в Європі за останні місяці. Наприкінці квітня-2025 у багатьох країнах Західної Європи, але найбільше – в Іспанії та Португалії, зникла електроенергія, через що без світла залишилися приблизно 50 млн осіб.
маринуют
Ilonka.999• 04 июля 2025
Ответ дляМария10
І мій сьогодні їздив на метро, зараз в гуртожитку, ходив в ТРЦ Ходов , їздив на навчання, не помітив блекаут
Зараз в липні ще навчання?