No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тоді вам просто вилізли на голову. Не люблю наглих
600 євро це 25-30 тисяч. Чи ж не мільярди...
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
У них не зарплата , у них денежное обеспечение. Я не знакома с их законами
Ви б ще їх контракти прочитали!
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тобто для Києва 600 є це мала зарплата?
З орендою? Дуже невисока
Сірничок• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ось так і працює контракт на приватному підприємству, уявляєте?)
Уверена ваша ЗП 600 евро чистыми по курсу не прописана в контракте вашего ПП иначе люди не просили бы досрочно ЗП. Максимум ,что можно это поворотню фин.допомогу выписать и из ЗП вычесть. А вот так когда хочу тогда и плачу )))) в контракте же прописаны сроки выплаты ЗП) и повторю, получив зп за месяц человек просто может уйти сообщи и ничего Вы не сделаете)
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Придумайте вже щось інше будь ласка, великий знаток законодавства
Ми працюємо в білу, податки платимо, жодна перевірка до нас претензій не мала.
І тут ось таке чудо сидить на форумі і розповідає що ми працюємо з порушеннями законодавства, бо нібито шиємо якусь білизну і не платимо аванси
Ну Автор, в кодексі законів про працю терміни виплати зп прописані чітко, про ЗСУ і їх виплати не знаю, а якщо документальна перевірка не виявила порушень то 100% це не оформлені працівники і чорна ЗП, тому що це Порушення, в одній із фірм де я працювала, був штраф за те що виплата з розривом в 21 день, в законі прописано не більше 16. Тож реально не все так добре у вас, модна поставити купу смайликів чи знаків оклику, є чітко прописано в законі як виплачувати зп, і за це штрафують іще і як.
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
У вас вони як Фоп працюють? То то не зп а винагорода, якщо що і тоді у вас все півночі приховані трудові відносини чи договір ЦПХ? Сам по собі трудовий контракт із заичайним працівником вище закону не може бути
Дрібка щастя• 05 июля 2025
Автор, запропонуйте їм звільнитись. Наявність дитини до 14 років є підставою розірвати строковий договір. Сама так звільнилась, коли начальниця думала, що прив´яже мене строковим договором
Бавовнятко• 05 июля 2025
Мені тут шкода і автора і співробітників які потрапили у страшні життєві ситуації і навіть за допомогою такої гарної роботи не можут вже дати собі ради, та і автор цьому всьому ради дати також не може + мені здається що зарплата там набагато менша насправді від 600 євро, просто може автору реальний рівень зарплат соромно озвучити і таке буває ((( як би там не було проблеми залишаються і в нас в країні це катастрофа для всіх однакова і для найманих працівників і для підприємців.
Неначасі• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Спробую, але мені дуже складно відмовляти коли ось так ниють, ти йому ні, а він тобі купу ’аргументів’, часто геть казкових..
щось ви не витягуєте керівну посаду
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Невиплата авансу, тобто зарплати за першу половину місяця, є порушенням мінімальних державних гарантій в оплаті праці.
Держпраці розглядає виплату авансу у неповному розмірі як порушення, яке тягне за собою штраф.
Сума штрафу, передбаченого статтею 265 КЗпП, становить двократний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.
На додаток до штрафу, передбаченого статтею 265 КЗпП, може бути застосований адміністративний штраф на посадових осіб, згідно зі статтею 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Адміністративний штраф за порушення строків виплати зарплати становить від 510 до 1700 гривень згідно з Офіційним порталом Верховної Ради України.
У випадку, коли невиплата авансу є систематичною (наприклад, за кілька місяців), штрафи можуть бути накладені за кожен випадок порушення.
І це не все
Чому я повинна вам це доводити ???
І це не все
Чому я повинна вам це доводити ???
Це вже не смішно)
В нас всі співробітники оформлені як ФОП, що надають нам ряд певних послуг. Ану давайте розкажіть що при цій формі співпраці є обов´язковим аванс)
Мядуза аля моргонер• 05 июля 2025
Ответ дляСірничок
Я как бухгалтер тоже не понимаю как так просто взяла и выплатила ЗП когда человек попросил привязала к курсу евро ))) очень интересно .
Там все цікаво)))
Кондуктор трамвая• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
А я й не пишу КИМ)))
Скільки разів ви у своїй держпраці просили виплатити вам зп на тиждень раніше і вам її виплачували? Нуль разів ! Тільки не пишіть, що не було такої необхідності, бо про зп в таких установах знають всі. Там точно не 600 євро
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляСірничок
Ну если сотрудники не вытягивают то может им аванс платить )
Більшість витягує, лише з 2 проблема
Сірничок• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Це вже не смішно)
Так вижу не писали, что уходите от налогов и оформляете всех как ФОП ))) честная Вы наша работодатель))))
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
О да…прям улыбнулась, кругом полно, прямо копай - не хочу. Я, как человек, который занимался подбором кадров в связи с увеличением штата, могу сказать, что найти нормального работника - это тяжкий труд. Да, народу без работы полно, только либо квалификация на та, либо должник, либо неисполнительный, либо ему твои условия не подходят и так далее по списку. Зп у нас от 28000, крупный город, пятидневка. Казалось бы, проблем с подбором кадров не будет. А нифига. Так что я бы на вашем месте кадрами сильно не раскидывалась.
Ну підвищте трохи ЗП, прив´яжіть до курсу валюти - і буде вам щастя. Особливо якщо не набираєте самих чоловіків.
Єдина Країна• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Ні, не цінний. Контракт саме з цими панянками точно не буде пролонгований.
Ну так відпустіть їх з богом зараз, нащо вони вам взагалі
Забрызжу ядом• 05 июля 2025
Ответ для2410diana2410
Она же их не у работорговца купила. Сами подписали контракт, значит были согласны. Тем более платят по курсу
Це тільки я помічаю підвищення цін на все? Роботодавці сліпі. Так.
Сірничок• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Какая ЗП? У Вас нет сотрудников) у Вас только поставщики услуг и товаров ))) ещё раз , ваш договор даже с ФОП можно расторгнуть в одностороннем порядке
Неначасі• 05 июля 2025
Ответ дляСтебель березы
А чому сіли на голову? Вони ж не просять більше грошей її грошей , вони просто просять виплатити за зроблену роботу Свої гроші раніше. Чому б не піти на зустріч? Може перенести день ЗП на трохи раніше ?
а потім їх ще щось не влаштує, теж поступатися? Є корпоративні правила і вони однакові для всіх, а не Вася бідося йому дамо зп на тиждень раніше, а у Саші все ок то йому за графіком.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Так, працюю в держпраці.
І не розумієте очевидних ркчей, ага)
Аль де Барановна• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Смешно слушать советы от работодателя, который по сути построил схему для уклонения от налогов 😂
Магиня• 05 июля 2025
Ответ дляNo problems
Це вже не смішно)
Це приховані трудові відносини.
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Ви можете собі хоч під кожним повідомленням ставити пальчик вгору. Суті це не змінює, ви порушуєте закон.
Та хоч об стінку вбийтеся, а порушенням то ніколи не буде)
Сірничок• 05 июля 2025
Девочки все сотрудники оформлены как ФОП там нет ЗП. Там обналичка и уход от налогов. 1760 грн единого и 6% от входящей суммы в разы дешевле почти 22+23% налогов
Аль де Барановна• 05 июля 2025
Ответ дляМагиня
Це приховані трудові відносини.
Ну это пока за попу не возьмут. Например, по жалобе от одной из «работниц»
No problems
• 05 июля 2025
Ответ дляS.s.s.
Ви думаєте , в це хтось повірить ?
а мені навіщо ваша довіра?