Стильна штучка• 06 июля в 16:25
Отдых в Испании
Родственники приглашают в Бенидорм (Аликанте). Кто был, опишите пожалуйста, стоить ли или выбрать другое место в Испании ( т к. Жилье будем снимать сами роли не играет наличие родственников). Заодно если напишите куда можно поехать на экскурсию, буду благодарна. Едем на две недели. Пляж надоест наверное.
Ну шо не так?• 06 июля в 16:31
В Іспанії зараз ДУЖЕ спекотно, я чекаю хоча б вересня, бо подругу, яка там живе, навіть кондьор не рятує (а вона звикла до спеки), я в таку погоду як ганчірочка. В Іспанії була майже всюди, крім півночі,
Аліканте для мене не найкращий вибір ні за якістю пляжів, ні за архітектурою. Якщо хочеться щось подивитися, я б краще в бік Валенсії орієнтувалась - до родичів в Аліканте недалеко, щоб побачитись, пляжі в самому місті дуже хороші, архітектура, музеї на погуляти, океанаріум кращий в Європі, сади й парки
Скользкая• 06 июля в 17:15
Ответ дляНу шо не так?
Й ще дуже крутий Біорарк у Валенсії + заповідник Альбуфера. Але також у вересні , не зараз