Мона_Лиса• 07 июля в 19:41
Пенсія тяжкохворого, довіреність
Питання таке, в нас тяжкохворий свекр, сьогодні поклали в хоспіс, питання з пенсією, раніше йому носила мадам з банку додому, нам зараз треба якось ту пенсію переоформити на свекруху? Як, якщо він через нотаріуса не може підписати бо вже на стадії хоспісу?
Мона_Лиса
• 07 июля в 21:19
Ответ дляМіряно-переміряно
вы ку- ку? маме моей носит уже давно - ну купит она у нее херни какой-то гр на 100 и все
Ми не лізли туди
Как нефиг делать• 07 июля в 22:48
Дивно, що не відділення місця реєстрації. З´ясуйте у начальника відділення чому
Молчавочка• 08 июля в 00:08
Автор, зараз можна онлайн відкрити карту Монобанку, так його присутність треба щоб засвідчити особу і показати паспорт оператору, далі завантажити дію, в Монобанк зʼявилась послуга цифрового підпису, далі через Дію відкриється пенсійний фонд України, там є розділ звернення і там можна змінити спосіб виплати пенсії через банк, там онлайн подати заяву, прикріпити фото паспорту і головне довідку про відкриття рахунку, вона зʼявиться у додатку монобанк і все через декілька днів прийде повідомлення, послуга виконана… , але інколи щось не працює, треба погратися і головне уважно записати всі паролі… я півроку не могла допомоги мамі, а зараз вийшло.. можливо ще Приват банк.
Дюйм оф о4ка• 08 июля в 08:48
Якщо офіційно, то через комісію лікарську, визнати недієздатним і призначити особу-опікуна.
Мона_Лиса
• 09 июля в 12:44
Ответ дляМолчавочка
Дякую дуже!