Небалувана Галя• 08 июля в 17:50

Я просто понити про свою роботу. Що ви думаєте, я себе накручую?

Перейшла на іншу роботу і розумію, що це найгірше рішення, яке я могла прийняти. На попередній роботі пропрацювала трохи більше 10 років і вирішила, що треба щось змінити і змінила на свою голову.
1. Роботи набагато більше ніж було на попередній, ну це ще нічого.
2. Колектив просто жахливий.
3. І що більше всього бісить, що з друг х відділів начальники дівчат відпускають постійно раніше додому, а я сижу чітко до кінця робочого дня.
Я прям не можу, мене ця несправедливість водить из себе.
Заробітна плата у всіх однакова, а умови праці ні.
Намагалась поговорити зі своїм керівником, а він каже, ну що я зроблю, ті начальники хороші, а я поганий.
Таке враження, що йому це приносить задоволення. Та і як людина він дуже тяжкий.
Я розумію, що не треба на інших дивитись і пому подібне, але ж як воно бісить, словами не передати.
Щоб ви робили на мому місці? Звільнялися чи далі працювали?
Для мене правильно чи всіх відпускати чи нікого.
Щось мене накрило сьогодні
Латексне альтер ЕГО• 08 июля в 17:52
Какое вам дело до чужих отделов?
И зачем вы сменили место? С какой целью?
ЭмчЭндЭм• 08 июля в 17:53
Зп хоть больше?
ФФФФристайла• 08 июля в 17:53
Почему отделы разные, а зарплата одинаковая?
Я_и_моя_собака• 08 июля в 17:54
Увольняться, искать дальше. Так бывает, что в промежутках между поисками работы, попадаются не совсем удачные места. Но ничего, не расстраиваемся, живём дальше)
Вподобайден• 08 июля в 17:54
Де б я не робила, в мене був ненормований робочий день. На останні роботі я ніколи не йшла вчасно додому. Тому мені трохи незрозумілі претензії стосовно робочого часу. Вас не влаштовує зарплатня? Звільняйтеся
автор Небалувана Галя • 08 июля в 17:57
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Какое вам дело до чужих отделов?
Захотела поменять работу. Да никакого дела мне до них нет. Но условия работы одинаковые, з/п одинаковая. Вас бы такая ситуация не напрягала?
Love_Love_Love_• 08 июля в 17:57
Для мене взагалі не ясні претензії на рахунок- не відпускають раніше 🤷🏼‍♀️.
автор Небалувана Галя • 08 июля в 17:57
Ответ дляФФФФристайла
Оклады одинаковые
Вподобайден• 08 июля в 17:58
Ответ дляНебалувана Галя
Мене ні. Ви робите свою роботу. Чому вас мають відпускати раніше закінчення робочого часу?
Алина-1240• 08 июля в 17:58
Окуня бы клеила
Вірю, я повірив• 08 июля в 17:59
Ответ дляНебалувана Галя
Оклады одинаковые
То може вони на голому окладі, а ви- з преміями?))
Козачка• 08 июля в 17:59
Есть график есть зарплата. Все. Не устраивает - уходите
А що таке?• 08 июля в 17:59
Ответ дляНебалувана Галя
Вот поэтому и подписывают соглашения о неразглашении зп…
Нет, меня не напрягало бы - ну людям повезло, мне нет.

Это ж не то что вас заставляют работать дольше
Это им разрешают работать меньше, так что им, запретить, что ли, чтобы у вас не пригорать?
Попадалочка• 08 июля в 18:00
Ответ дляНебалувана Галя
Нет. Откуда я знаю, может они еще до обеда свою работу переделали. Вы не доделали, но хотите домой, как они, с чего?
Вірю, я повірив• 08 июля в 18:01
Ответ дляПопадалочка
Авторка сама написала ’роботи більше’, але уходити хоче раніше)
Зроблено у 80-х• 08 июля в 18:01
Ответ дляНебалувана Галя
Оклады одинаковые
Ви встигаєте все зробити вчасно?
Вподобайден• 08 июля в 18:01
Ответ дляПопадалочка
А може вони куми і сестри, родичі жінки чи коханки? Ще революцію хай автор затіє.
Зубная фея• 08 июля в 18:04
Ответ дляНебалувана Галя
Ищите место в другом отделе
Вподобайден• 08 июля в 18:04
В нас відгрузка виробів могла тільки починатися по закінченню робочого часу після 18.00. Коли приїздив перевізник. Чи отримання матеріалів ввечері. Залишались працювати купа людей. Часом і до 20 години по різному. Звіти здавали аналогічно, до упора. У вихідні викликали.Читаю як паралельні світи, автор
Летчица• 08 июля в 18:04
Я была в такой ситуации, в итоге продержалась в такой компании меньше года и нашла другую работу. Увольняться в никуда не вариант, попробуйте параллельно что-то поискать и потом уходите.
автор Небалувана Галя • 08 июля в 18:06
Ответ дляВірю, я повірив
Ні, у всіх премія однакова
Марафетчица• 08 июля в 18:06
Ответ дляНебалувана Галя
Поменять для чего?
Марафетчица• 08 июля в 18:08
Ответ дляВподобайден
Вам миллионы платили, что такие условия?
Вподобайден• 08 июля в 18:09
Ответ дляМарафетчица
Ні звичайно. По мірками порадниці копійки але в нас так повсюди. На всіх приватних підприємствах. Мало того після мене прийшли на мої обов´язки три людини. В нас немає робіт де не працюють. Тому мене автор щиро дивує.
автор Небалувана Галя • 08 июля в 18:10
Ответ дляПопадалочка
Нет, работу свою я успеваю делать. И тоже бывает сижу и с обеда ничего не делаю. Я не к тому, что я сижу полный рабочий день жалуюсь. А к тому, что если отпускать, то всех. А ни одни с обеда уходят домой, а другие работают.
Сама вумна тутички• 08 июля в 18:11
Яка причина зміни роботи? Умови не однакові, зараз це ок, у мене, наприклад, зарплата більша, ніж в начальниці, що працює 6 років. З приводу відпускати раніше, взагалі, незрозуміло, ви погодились на такий графік? Інші начальники відпускають по добрій волі, але це не стосується графіку
Вподобайден• 08 июля в 18:11
Ответ дляНебалувана Галя
Офігеваю. Всю роботу до обіду роблять і платять мабуть тисяч по 40?
автор Небалувана Галя • 08 июля в 18:11
Ответ дляВірю, я повірив
Ну це ж не значить, що я не встигаю її робити
Марафетчица• 08 июля в 18:11
Ответ дляВподобайден
У вас это где? В рабстве?
Ну серьезно, не очень верится, что на небольшую ЗП люди строят всю жизнь вокруг работы и нет у них ни детей ни выходных.
автор Небалувана Галя • 08 июля в 18:12
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ви встигаєте все зробити вчасно?
Так, встигаю.