Невгамовна шахиня• Изменено 09 июля в 00:18

Чому у багатьох українців немає критичного мислення?

Та й взагалі у багатьох вихідців з постсовка його немає, разом з причинно-наслідковим звязком. Це щось пов’язане з освітніми нюансами чи це низький IQ у цих регіонах дає знати?
Лукава_Кiшка• 09 июля в 00:18
Вам виднее. Каждый только за себя может говорить
автор Невгамовна шахиня • 09 июля в 00:19
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я багато подорожую і жила роками у кардинально різних країнах, є з чим порівняти.
Леплю из пластилина• 09 июля в 00:20
Чому вам антисовок головного мозку вночі спати не дає?
Байрактарна• 09 июля в 00:20
Як у вас?)
Янка-угомонись• 09 июля в 00:20
Ответ дляНевгамовна шахиня
ну примеры приведите?
Научительница• 09 июля в 00:20
Вы только сейчас это заметили?
Ду да ду да ду• 09 июля в 00:20
ой, ночной срач назревает, пойду за вафельками бельгийскими, кого угостить)?
автор Невгамовна шахиня • 09 июля в 00:20
Ответ дляЛеплю из пластилина
Начиталась коментарів тут у політичних темах
Лукава_Кiшка• 09 июля в 00:20
Ответ дляНевгамовна шахиня
Отлично. Вот и развивайте свое критическое мышление, если есть с чем сравнить. Начните с ответа на ваш вопрос
...аяприкольная• 09 июля в 00:20
Пока мир строил капитализм мы строили коммунизм. Поколение сменилось, а народная травма осталась и передается дальше. Ну и плюс бедность и гонористость ничем не подкрепленная.
Научительница• 09 июля в 00:20
Ответ дляНевгамовна шахиня
А роками вы на каком основании жили? Везде внж?
Ответ дляБайрактарна
Як у вас?)
Як у вас 😉
Научительница• 09 июля в 00:21
Ответ дляДу да ду да ду
Меня!
КаРаКаТиЦа• 09 июля в 00:23
Не смішіть зі своїми висновками.
дамаАмстердама• 09 июля в 00:23
Ответ дляНевгамовна шахиня
Лав лав лав ?
автор Невгамовна шахиня • 09 июля в 00:23
Ответ для...аяприкольная
Дуже цікаве спостереження. Окрім гонористості, на мою думку саме у українців з постсовка і в цілому дуже занижена самооцінка у деяких питаннях (крім того, що я порушила)
Качка в тапцях• 09 июля в 00:23
Ответ дляНевгамовна шахиня
Что Вы там про IQ спрашивали?))
Кондуктор трамвая• 09 июля в 00:23
Це взагалі не дуже розповсюджена особливість. Ми не унікальні придурки.
Ответ дляНаучительница
Робочі візи, студентські
Галябалована• 09 июля в 00:24
І чому у вас його немає? Розказуйте.
Галябалована• 09 июля в 00:24
Ответ дляНевгамовна шахиня
Це вам не додає критичного мислення 🤷‍♀️
КаРаКаТиЦа• 09 июля в 00:24
Ответ длядамаАмстердама
Лав лав лав ?
Вона далі Порадниці не заїхала.
автор Невгамовна шахиня • 09 июля в 00:24
Ответ длядамаАмстердама
Лав лав лав ?
Хто ця Діва? 🤣
Галябалована• 09 июля в 00:25
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну так де ваше критичне мислення? Вам потрібна допомога інших людей, у який воно є? Так і кажіть
КаРаКаТиЦа• 09 июля в 00:25
Ответ дляНевгамовна шахиня
Хто ця Діва? 🤣
Пишіть відкрито,і ви станете знаменитою.(можливо )
Ковбой Хагис• 09 июля в 00:26
Многие люди не способны правильно прочесть написанный текст (воспринять). О каком критическом мышлении Вы говорите?))
Бывает пишешь одно, другая прокомментировала другое, третья третье.
В тему заходит 100 человек, правильно поняли написанный текст максимум 3-4.
Кондуктор троллейбуса• 09 июля в 00:26
Ответ дляДу да ду да ду
А что за вафли, показывайте) я недавно из Праги вафли их фирменные привезла, круглые, очень понравились, не приторные
Научительница• 09 июля в 00:26
Ответ дляНевгамовна шахиня
Хто ця Діва? 🤣
Любителька шоколаду
Галябалована• 09 июля в 00:26
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ви яскравий представник того, що перерахували. Особливо гонористості 🤷‍♀️
автор Невгамовна шахиня • 09 июля в 00:27
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мені це не потрібно, дякую, у реальному житті уваги й так вистачає