Печенюшка• 10 июля в 00:46
Чому це так важко прийняти рішення
Те саме, яке турбує зараз багатьох мам в нашій країні, чи вивозити дитину в безпечнішу країну чи залишитись на Заході України чи залишитись в Київській області.В мене є тільки пару місяців до початку школи.Що хто вирішив з Вас?
Говорю-балакаю• 10 июля в 00:48
Я буду вывозить детей до 1 сентября.выезжаю в Испанию. Будущего для детей да и нас самих здесь нету(я буду лучше пахать как лошадь но буду знать за что работаю.
Печенюшка
• 10 июля в 00:50
Ответ дляБентливуман
Вывожу, 17 років,хлопець. Не хоче,але ж ....
Ви плануєте разом з ним залишитись там?Я теж не хочу, але і тут не можу більше залишатись, дитині цікаво як все буде.
Печенюшка
• 10 июля в 00:51
Ответ дляГоворю-балакаю
Пусть все будет хорошо и пройдет легко адаптация
Бентливуман• 10 июля в 00:53
Ответ дляПеченюшка
Ми там жили 3 роки, йому не зайшло, повернулися з ним на рік в Україну. Зараз знову поїдемо закордон. Я і сама не хочу, але нема вибору, на жаль.
Печенюшка
• 10 июля в 00:54
Ответ дляБентливуман
Обрали на цей раз іншу країну?
Белая котичка• 10 июля в 00:55
Мой еще мал. Поживет в Украине. Но чувствую, что если до 17 лет ничего не изменится к лучшему, то будем ехать учиться в другую страну.
Разве не это настоящий геноцид государства против своих граждан.
Печенюшка
• 10 июля в 00:56
Ответ дляУси Пуси
У вас хлопець чи дівчина? Скільки років?
Дівчина, 7
Хи хи, ну ну• 10 июля в 00:57
Ответ дляПеченюшка
Дівчина, 7
Моя младшая выехала в 7 лет. Сейчас она Украину абсолютно не помнит
Бентливуман• 10 июля в 00:59
Ответ дляПеченюшка
Обрали на цей раз іншу країну?
Хоче в Польщу. Але ж він ще не знає як поляки,,люблять,, українців. Я взагалі не знаю як все організувати. Потрібно 11 клас закінчити, мову вчити. Житло у нас своє в іншій країні,там де він нехоче бути. Чоловік не хоче в Польщу, самого сина залишити,то точно не буде вчитися, його потрібно контролювати.
Печенюшка
• 10 июля в 01:00
Ответ дляХи хи, ну ну
А легко она адаптировалась в школе?Как думаете повлияла ли новая среда на ее характер?Изменилась?
Бентливуман• 10 июля в 01:00
Ответ дляХи хи, ну ну
Щаслива ви матір.
Уси Пуси• 10 июля в 01:01
Ответ дляПеченюшка
Дівчина, 7
Ще мала дуже. Я в Україні, теж дівчина в мене, 12 років. Одразу не поїхали, мала не хотіла їхати з України без батька, а я вагалась, так що вирішила лишитися. Зараз уже звикли, єдине, що дорого житло знімати, але не думаю, що в Європі буде легше
Печенюшка
• 10 июля в 01:02
Ответ дляБентливуман
Насправді думаю це перебільшення про ’нелюбов’ поляків, багато хто прижився там і все добре і в школі і на роботі.Нехай Вам пощастить!
Хи хи, ну ну• 10 июля в 01:03
Ответ дляПеченюшка
Само собой, что она меняется. Еще и подростковый возраст начинается. Но в Украину ехать отказалась. Хотя, я там с другими детьми побывала 3 раза
Уси Пуси• 10 июля в 01:03
Ответ дляБентливуман
Випєндрони. Їдьте де є житло, де вам буде легше. Вивчиться, поїде, куди захоче.
Хи хи, ну ну• 10 июля в 01:04
Ответ дляБентливуман
Щаслива ви матір.
Не знаю. У меня самая старшая сейчас в Украине
Бентливуман• 10 июля в 01:05
Ответ дляУси Пуси
Не хотів вчитися там, 3 роки воювала. Просто спав на уроках, мову не вчив. Якби все так просто було.
Бентливуман• 10 июля в 01:05
Ответ дляХи хи, ну ну
Сколько ей?
Печенюшка
• 10 июля в 01:05
Ответ дляБентливуман
Розумію, зараз діти з характером, тому більше за всього переживаю за адаптацію.
Уси Пуси• 10 июля в 01:06
Ответ дляХи хи, ну ну
Патріотка? Чому не поїхала з вами? Не уявляю, як вам розриватися на дві країни.
Хи хи, ну ну• 10 июля в 01:07
Ответ дляУси Пуси
Не, учебу закончила и должна уезжать
Уси Пуси• 10 июля в 01:09
Ответ дляБентливуман
А як справи з навчанням в Україні? І чому Польща? Мова легша?
Бентливуман• 10 июля в 01:09
Ответ дляПеченюшка
Чим менша за віком, тим легше адаптація. Дітки до 10 років легко адаптувалися, а 13 і старше важко...
Ms. Искренность• 10 июля в 01:10
Незнаю, ребенку 5 лет, муж невыездной. Если уехать это конец семье, а остаться, это конец нашей психике, Киев.
Печенюшка
• 10 июля в 01:10
Ответ дляУси Пуси
А Ви зараз на Західній Україні житло знімаєте?Дивлюсь, що в маленьких містечках прикордонних країн не набагато вищі ціни за Ужгород.
Бентливуман• 10 июля в 01:10
Ответ дляУси Пуси
В Україні так само не вчився. Навіть не знаю чому саме Польща.
Бентливуман• 10 июля в 01:11
Ответ дляMs. Искренность
Выезжать, пока ребёнок маленький, легче адаптация. Я так намучалась со своим 13 летним, не передать. А самое страшное,забил полностью на учёбу, считает это неважным.