Для того, щоб покращити якість навчання, батьки повинні чітко і зрозуміло пояснити дитині, що вона особисто отримає в житті майбутньому, якщо буде старанно вчитися.
Kot_v_meshke• 10 июля 2025
Блин, так вот как нужно было. Просто четко объяснить. Вон оно че, Михалыч.
Mondays Child• 10 июля 2025
Боже, уймите кто-то эту утреннюю графоманку. Вчера тоже были с утра три тупых темы ни о чем. В психдиспансере вайфай не запаролили?