Интимная• 12 июля в 18:53

Хочу поміняти своє червоне золото на біле

Багато є прикрас, які вже не дуже виглядають, особливо червоне золото, останній часом відчуваю себе наче циганка) є сережки, ланцюжок, підвіски. Думала змінити на біле золото, але не знаю навіть що зараз носять, наприклад сережки…. Хочеться чогось більш мінімалістичного, не так як раніше, чим товстіший ланцюжок тим модніше.. або ж купа обручок на руці)) що порадите зробити та обрати?
Хочу барабульки• 12 июля в 20:16
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Продавать их могут хоть за миллион, если есть спрос со стороны придыхающих на сесер.
Реальной ценности /стоимости в них - кот наплакал.
Не смешите. Если не разбираетесь иногда лучше помолчать.
Хочу барабульки• 12 июля в 20:27
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Столичная гонит фуфел. Это тоже факт. Изделия без проб. Это такое золото, как я Стивен Кинг
Какие-то сказки венского леса от бабок у подъезда. В жизни еще не попадала на такое в том числе у них, нужно разбираться и иметь своего ювелира, и тогда не нужно будет ставать специалистом по фуфелу))
Не стесняюсь• 22 июля в 08:01
Ответ дляТанго утрьох
Поміняла в Столичній юв.фабриці з цією самою метою
Що купили в Столичці?