бювет_в_обед• 12 июля в 23:30
Toyota AURIS, 2010р, автомат (не робот) , потрібні відгуки
Якщо хтось володіє таким авто, поділіться враженнями, будь ласка! Може хтось підкаже їх слабкі місця? Прочитала що вище 140т жре багато масла, це правда? Пропонують 200 т пробігу за 10т.$, дуже вагаюся, бо для мене не маленька сума, не хочеться проблем з авто... Потрібна для невеликого міста, дітей возити...
Парова машина• 12 июля в 23:36
10 року за 10 вже не ок. Авто хороше для міста. Вас гріють на ціні
spart-5037• 12 июля в 23:37
У меня 2011 аурис, автомат. Пробег 296 т.. Брали из салона. Пока не меняем.
Если за машиной ухаживали, то она вам пробегает ещё не один год.
Кидаю курити• 12 июля в 23:39
Вообще хорошая машина, я тоже хочу аурис, и мне ее советуют те, кто разбираются более менее. Но мне кажется цена высокая для такого года.
аромат Жука• 12 июля в 23:41
Ххммм муж в этом году купил Мазду 2017 года за 11000$ полгода искал машину и +/- нашел в хорошем состоянии. Как всё было: сам нашел договорился с тем кто продавал машину чтобы привезти её на сто хорошее и посмотреть какое состояние в машине. Первая тойота была и было плохое состояние, а вот Мазда хорошая была. Но меня там что то и вроде -8000грн было
булоТАЙминуло• 12 июля в 23:42
машина хорошая, смотря какое состояние, если идеалочка и ничего делать не надо, то в принципе ок, может еще сторгуетесь за 9.
аромат Жука• 12 июля в 23:44
По номеру нужно пробивать машину и смотреть что с ней было до этого…может там колеса были вывернуты
Пупуговка• 12 июля в 23:46
Ответ длябулоТАЙминуло
ну какое там состояние, это как от 70 летнего деда ожидать выдержку 30 летнего парня хорошо если заведется
бювет_в_обед
• 12 июля в 23:48
Ответ дляПупуговка
многовато за 15 летнее авто
Ну я дивлюся, на авторіа навіть такого року така ціна завжди +/-... За механіку дешевше, робот теж дешевше... Справа в тому що продає її офіційний салон Тойота, як авто з пробігом, тому там не поторгуєшся. По роздруківці з техогляду там мінімально треба виправляти - всякі тормозні колодки, прокладку бо масло трохи підтікає, акумулятор може скоро міняти , ну і так по дрібницях... Серйозних дтп не було, фарба скрізь рідна. Знову ж таки, це інформація від салону. На своє сто не можу загнати, бо воно далеко, туди не дозволять везти...
бювет_в_обед
• 12 июля в 23:50
Ответ дляСеменівни сусідка
Хорошая машина, но цена ей 6 тыс и не больше.
Немає за таку ціну нормальних аурісів, нажаль... Якщо стан +/- норм - від 9 і вище((( по крайній мірі в Київській області..
Пупуговка• 12 июля в 23:50
Ответ длябювет_в_обед
я раз пробовала сдать свое авто в салон, берут не глядя по самой низкой цене и еще минус 2 тыс дол, выставляют уже по максимуму
поэтому даже не знаю
Белая и пушистая• 12 июля в 23:59
Моя автівка) теж 2010 року. Взагалі проблем з нею не знала. Тойта є тойта. Якісна, недорога в обслуговуванні, авто на роки.
булоТАЙминуло• 12 июля в 23:59
Ответ дляПупуговка
ой да ладно) у меня машина 2008, родной пробег сейчас 98. Да, в идеале и да, так бывает)
Пупуговка• 13 июля в 00:04
Ответ длябулоТАЙминуло
хороший дед попался
бювет_в_обед
• 13 июля в 00:12
Ответ дляБелая и пушистая
А масло не сильно їла? Який був пробіг на момент продажу (я так розумію Ви її продали)?
Пупуговка• 13 июля в 00:20
Ответ длябювет_в_обед
масло....
масло это в новом авто..
не о том вы думаете
масло это в новом авто..
не о том вы думаете
spart-5037• 13 июля в 00:21
Ответ длябювет_в_обед
Автор, спросила у мужа, он доливает пол литра от смены до смены(10 000 смена). Сказал мало ест масла, если не гонять по трассам.
бювет_в_обед
• 13 июля в 00:39
Ответ дляПупуговка
масло....
масло это в новом авто..
не о том вы думаете
масло это в новом авто..
не о том вы думаете
Я вже не знаю про що думати, з лютого мабуть шукаю авто, бюджет 10 максимум (краще менше), а знайти нічого не можу, я не тільки ауріси дивилася, а різні - постійно щось не те - то двіжки не такі як треба, то коробка не така, то стан жахливий, то дорого... короче я вже замучилася... За тойоти наче всі кажуть що якість зазвичай норм, але дійсно, я не знаю що там за власники були, як її обслуговували...але так з кожним авто буде(((
Пупуговка• 13 июля в 00:41
Ответ длябювет_в_обед
пусть вам просто повезет, желаю от чистого сердца 😇
бювет_в_обед
• 13 июля в 00:42
Ответ дляspart-5037
Дякую! А кліренс Вам не занадто низький? Загалом негативного нічого не можете сказати про цю машинку?
бювет_в_обед
• 13 июля в 00:42
Ответ дляПупуговка
Дуже дякую!))
spart-5037• 13 июля в 00:45
Ответ длябювет_в_обед
Негатива за все эти годы нет. Клиренс нормальный, у неё посадка высокая внутри, очень удобно. Вы сидели ? Мы выбирали тогда между королой и аурисом, так в короле как в яме сидишь, в сравнении.
бювет_в_обед
• 13 июля в 00:50
Ответ дляspart-5037
Да, сиділа, посадка дійсно норм, це мій перший критерій вибору був... Я не можу сидіти ’як в тазіку’))) тому обирала саме моделі з високою посадкою. Ну або відносно високою.
бювет_в_обед
• 13 июля в 03:22
Ответ дляСмажена полуничка
Аурис-это та же Королла. Гляньте ее тоже, их больше на рынке
Так, знаю, але в королли нижча посадка в салоні, а мені треба висока. Бувають проблеми зі спиною, при низькій посадці тоді важче встати з машини
Белая и пушистая• 13 июля в 10:01
Ответ длябювет_в_обед
Ні, ще не продавала. Але планую купувати нову, тому скоро доведеться. Масло не їсть, якщо планово все обслуговувати, ви не знатимете з нею горя. Правда, у моєї пробіг 90 тис, брала з пробігом 50 тис. Катаю вже четвертий рік.
Вона, дійсно, висока, але дуже маневрена
Не виправдовуюсь• 13 июля в 13:10
У меня аурис автомат 2012 года, машина отличная. И да, дешевле 9 тыс дол, вы аурис автомат в хорошем состоянии не найдете