Царевна в уггах• 13 июля в 21:55
Кого вибрати
Маю двох кандидатів на шлюб.
1 - Має квартиру в новобудові з гарним ремонтом, має гарну автівку, але зараз заробляє 40-50000 грн ( у звʼязку з війною дохід значно впав, раніше мав більше).
Мене дуже любить, прям готовий на руках носити. Добрий, турботливий, не пʼє. Але пополамщик, в його понятті, всі мої гроші які я заробляю, я маю кидати в загальний котел. Хоча я заробляю більше нього і оплачувати його забаганки не хочу і не планую.
Має дитину від першого шлюбу,хлопчик- підліток, дуже проблемний і колишню дружину, яка час від часу йому телефонує і виносить мізки. Декілька разів мені писала повідомлення і один раз телефонувала з істерикою, вивалила купу гидоти, де заборонила взагалі спілкуватися з їх дитиною (хоча чесно скажу що я й не збиралася спілкуватись з тим хлопцем).
Я з цим чоловіком познайомилася, коли вони вже були рік розлучені.
2 - Це чоловік якого знаю багато років, жили в одному будинку. Стосунки то були, то ні, але мене також любить. Заробляє значно більше 100 тисяч. Квартиру знімає, авто нема, бо не хоче (хоча може собі дозволити). До мене ставиться з повагою, але як той перший на руках не носить. Має як для мене один великий мінус - це кожен день пиво! Колишніх немає, бо не був одружений. На гроші не скупий, мої заробітки його взагалі не цікавлять.
Зараз обидва запропонували одружитися.
Я не знаю кого вибрати, чесно, не кохаю жодного з них, але стосунки рівні з обома.
П.С. Квартиру маю, авто теж. Заробляю достатньо
Зараз обидва запропонували одружитися.