Просто каралева• 15 июля 2025
Люксоптика- непорядна оптика
Неправильно підібрав їх лікар окуляри. Маю рецепт з іншої клініки. Люксоптика свою провину не признає і сказали,що їх це не хвилює і це мої проблеми( оскільки окуляри я оплатила і забрала.
Гроші навіть за оправу повертати відмовляються. Проблему вирішувати теж не мають бажання.
Чому пишу? 1) попросити поради/ допомоги як все ж таки з ними вирішити питання , 2) застерегти інших.
П.с. лікаря мені порадили тут((
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Що саме перекрутили , поясніть ?
По телефону обіцяли перевірити що не так з лінзами. Або повернути гроші за оправу. Сьогодні вже стверджують,що такого не говорили. А записали мене на діагностику. ХЗ навіщо?(
Письмову відповідь надати відмовились.
Терміни розгляду скарги назвати не можуть. Адміністатора нема. Відповідальної особи нема. Ресепшин-менеджер не уповноважена)) ну щось типу такого. Також озвучили,що це мої проблеми,які їх не цікавлять
Письмову відповідь надати відмовились.
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляНаездница
Я теж замовляла в Люксоптиці. І вірю, що не всі консультанти можуть нормально підібрати окуляри.
Найбільше не сподобалось, що у мене не прийняли рецепт від офтальмолога із клініки, а сказали, що огляд у їхнього офтальмолога обов’язковий. Але у мене показники співпали.
Дякую.
У мене астигматизм,тож може не легко підібрати,але ж могли б озвучити,що не можуть якісно виконати послугу((
Точу ляси• 15 июля 2025
Ответ дляГолодаю
Точно цельс? Ах да, опечатка...
Головне, що гроші є на цельса
ЗдесяЯ• 15 июля 2025
Я помню ваши темы с весны, а воз и ныне там. Вы дали согласие на рецепт и по нему вам изготовили линзы, линзы от рецепта не отличаются. Так какого результата от люксоптики вы ждёте?
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Я тільки приїхала і змогла фізично до них потрапити. В режимі віддаленого спілкування нічого не вирішилося(
Проблема в тому,що їх лікар неправильно підібрала мені окуляри, а моя помилка-я їх забрала. На ваш погляд, це ситуація,яка не може бути вирішена?
ЗдесяЯ• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Нет, потому что вы были в этих линзах, проверили их и дали согласие на изготовление
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
За законом це не зовсім так.
ЗдесяЯ• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
За законом це не зовсім так.
Это так, про закон это вы додумали.
Antoninaya1• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Ок, маю рецепт з іншої клініки. Він відрізняється
А Люксоптика - це клініка? Ви досвід їх лікарів бачили? Там в кращому випадку толкові оптометристи. Тож проблема перш за все в Вас, це як з фармацевтом проконсультуватись по лікуванню, а потім вимагати з нього компенсацію.
Брат- убд, отримав рецепта в клініці в лікаря, пройшовши всі необхідні обстеження, замовив окуляри в Люксоптиці, виготовили безкоштовно(для убд). Все відмінно.
Кидаю курити• 15 июля 2025
В оптиках зрение проверять не умеют.Я однажды так же напоролась.В итоге пошла в обычную поликлинику,и там мне подобрали в которых хорошо вижу не напрягаясь.
Ну а Люксоптику обхожу стороной по другой причине.Купила две оправы,с разницей в 2 года.Цена каждой почти 3000грн.Обе облезли просто страх.
Пошла в другую,там все ок.
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Это так, про закон это вы додумали.
Ні,є термін повернення,прописаний в законі
Зайканалужайке• 15 июля 2025
Автор, а де гарантія, що інший лікар вам все правильно підібрав? У нас була ситуація, що поміняли свого лікаря на іншого хвальоного, бо потрібен був візит у суботу(донька студентка в іншому місті), а наша офтальмолог у суботу прийому не має. Підібрали окуляри, оплатили і зробили, в них було не комфортно. Через місяць вибрали час і потрапили до свого офтальмолога і мали інший результат, лінзи змінили і все стало комфортно. Хоча та хвальона офтальмолог до сих пір має купу задоволених постійних клієнтів
Antoninaya1• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Речі, виготовлені на замовлення, як правило, не підлягають поверненню або обміну, якщо вони належної якості. Це пов´язано з тим, що такі товари виготовляються індивідуально під потреби конкретного клієнта і вже не можуть бути продані іншому покупцю
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Ви написали ’ проблема в мені’. Можете,будь ласка, пояснити детальніше
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляКидаю курити
Пошла в другую,там все ок.
Дякую.
Так, я зробила помилку,що до них звернулася(
ЗдесяЯ• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Это не касается того, что вам изготовили на заказ. Вы сначала изучите этот момент, а потом опирайтесь на него
Мядуза аля моргонер• 15 июля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Дивно, люксоптика мене поки влаштовує. На фейсбуці бачила, що вони через Фонд дітям допомагають, тому навряд непорядні.
Не знаю, как сейчас, а раньше порядочностью не отличались. Работала в мелком магазинчик оправ. Дешёвое китайское г-но. Из люксоптики к нам приходили, покупали оправы, и у себя выставляли уже как дорогие оправы)
Много лет назад было. Надеюсь, что сейчас они таким не грешат, и может, это вообще был ’бизнес’ отдельно вщятого их салона, но... я с тех пор никогда их услугами не пользовалась)
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Гарантія іншого лікаря- окуляри,якими я користуюсь і в яких не ’ пливе зображення, не спотвоюється картинка’ , не маю головокружіння і підйому тиску
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
1) ’ якщо вони належної якості’ , а якщо ні? Якщо б було все ок, я б і не мала проблем, 2) повернення оправи - що тут ?
nikalavna.• 15 июля 2025
У мене теж сталася неприємність з Люксоптикою, роками купувала лінзи, замовляла окуляри - все було ок. А місяць тому замовила знову окуляри (в мене великий мінус), коли забрала - зрозуміла, що не можу в них ходити: земля з під ніг йде. Звернулась і іншу оптику перевірити окуляри, виявилось, що майстер в Люксоптиці неправильно їх відцентрував, в мене відстань між зіницями 62, по 31/31, а мені зробили 35. Тепер буду звертатися до Люксоптики з претензією, не знаю чим все скінчиться....
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Оправа?
ЗдесяЯ• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Они належной якости потому что а) брака нет б) линзы соответствуют бланку, который вы подписали.
Ваше личное восприятие не может быть основанием для возврата
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Я по оправі ?
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Це не особисте сприйняття. Це не вірно підібрані лінзи
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Я пишу о линзах, о чем вы - не знаю
А я запитую по звороту оправи?)
Зайканалужайке• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Буде вам наука на майбутнє. Пройшло декілька місяців, ваш зір міг змінитися за цей час, тому в даному випадку щось довести дуже складно і навряд чи заключення вашого лікаря зіграє тут роль. Бо ви маєте заключення двох лікарів, одне заключення проти іншого заключення, а ваше самопочуття в окулярах якоїсь законної сили не має. Тому забудьте і живіть далі. А в оправу ви можете в майбутньому вставити лінзи, які випише лікар, якому довіряєте
ЗдесяЯ• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Вы согласились на изготовление именно этих подобраных линз. Вам было норм в момент примерки, после изготовления очков уже не может быть претензии, потому что а)... описала выше
Мядуза аля моргонер• 15 июля 2025
Автор, ваша основная ошибка - проверять зрение в оптике( На будущее - только у врача.
Я не представляю, как теперь можно доказать, что именно зрение было проверено не правильно. Мало ли, может, у вас за это время изменения произошли.
С тем, что сделали не по рецепту, сталкивалась. Проверяла в другой оптике готовые очки, чтоб убедиться, что мне не кажется. Потом шла туда, где делали, проверяла там. Без вопросов мне очки тогда переделали. Все ошибаются порой.
По сути у вас не к изготовлению очков претензия. А только к проверке зрения. Очки-то вам правильно сделали.
ЗдесяЯ• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
А я запитую по звороту оправи?)
Вы как-то в целом не очень понимаете что вам пишут