Просто каралева• 15 июля 2025
Люксоптика- непорядна оптика
Неправильно підібрав їх лікар окуляри. Маю рецепт з іншої клініки. Люксоптика свою провину не признає і сказали,що їх це не хвилює і це мої проблеми( оскільки окуляри я оплатила і забрала.
Гроші навіть за оправу повертати відмовляються. Проблему вирішувати теж не мають бажання.
Чому пишу? 1) попросити поради/ допомоги як все ж таки з ними вирішити питання , 2) застерегти інших.
П.с. лікаря мені порадили тут((
Зайканалужайке• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Я по оправі ?
Оправа після встановлення лінз вже не є новою, тому теж поверненню не підлягає
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Вы как-то в целом не очень понимаете что вам пишут
Я задала просте питання стосовно того,що ви писали. Повернення оправи ж можливе) а ви пишете про інд замовлення
ЗдесяЯ• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Ещё раз - возврат оправы возможен по причине брака или в течение 14 дней, если она не использовалась и имеет товарный вид. Вы как попадаете в эту категорию?
Мядуза аля моргонер• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Так оправа уже б/у. В неё линзы выставлены. Вы не можете её вернуть как новую.
АдеКВАтная• 15 июля 2025
Ответ дляТочу ляси
Я так щайшла з малою на печерську, одягнуті були так собі, бо їхали на село, то нас зустріли по одьожкі, але не випхали, спілкувались неохоче. Оправи показали найдешевші, я вже і не стала їм говорить, що мені треба оправа фурла ( в них вона на сайті 8тис) і лінзи цельс
То купили в іншому місці.
Непонятно, чего вам клоунов лепят. Я в Виннице заказывала очки. Так когда озвучила степень миопии (какие линзы нужны) менеджер не стесняясь, прокомментировала, что очень плохое зрение. Как по мне, это хамство и непрофессионализм - комментировать в подобном духе здоровье клиента.
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
За законом і словами люксоптики підлягає
Зайканалужайке• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
За законом поверненню і обміну підлягає товар не бувший у використанні або бракований. В вашу ж оправу вставляли лінзи плюс ви її носили. Де товар, який не був у використанні?
Просто каралева
• 15 июля 2025
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Я не буду витрачати ваш час на цю суперечку, оскільки повернення оправи вони роблять
Правильно_Валерчик• 15 июля 2025
Я бы взяла заключение не из оптики, а из профильной клирики, где очки подбирали профессионалы на основе полной диагностики зрения .
Если существенные различия, то написала бы письменную претензию к люксоптике плюс отзывы на сайтах в интернете.
Плохой отзыв на сайте люксоптики у меня сработал. Проблему решили наполовину. Хотя изначально тоже заняли позицию ’мы ни при чем, это ваши проблемы’. Но после отзыва сами мне перезвонили.
ОноВамнадо• 15 июля 2025
вам робили діагностику, приміряли лінзи щоб ви обрали з якими вам комфортно. за вашим підтвердженням робиться рецепт.
лікар не телепат щоб вгадати як вам буде, саме тому робиться примірка.
я в люксоптиці вже 10 років перевіряю зір, замовляла лінзи і окуляри. жодного нарікання.
от чоловік нещодавно робили окуляри, не під тим кутом повернули одну лінзу. провину визнали, так як це провина майстра, замінили за власний кошт.
а в вашому випадку ви ж бачили шо ви міряєте і як в цьому видно. які претензії?
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Дякую, вони сьогодні сказали,що їх не цікавить заключення іншої клініки, навіть дивитися не стали. Але проблема в тому,що це працівниця ресепшину. Я не знаю чи є у них якийсь головний офіс чи щось такого плану
Просто каралева
• 15 июля 2025
Ответ дляОноВамнадо
Ви здатні за пару хвилин оцінити лінзи? Я ні. І тиск піднімається хвилин за 15 роботи в цих окулярах. Як я мала це передбачити? Коли забирала мені не пропонували посидіти в них хвилин 20-30,щоб зрозуміти.
Стосовно ’ не телепат’)) так я наче йшла не до телепата,а до спеціаліста з мед освітою.
Ну або тоді так: лікар в іншій кліниці виявився телепатом)) і сказав,що дивно,що мені підібрали такі окуляри
Правильно_Валерчик• 15 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Мне тоже на ресепшн так говорили.
Я позвонила на горячую линию,рассказала ситуацию и оставила отзыв. Причем на горячую линию звонила прямо из люксоптики чтобы борзая дама все слышала. На горячей линии зафиксировали обращение и сказали ,как только рассмотрят свяжутся. Далее я написала отзыв у них на сайте насчёт продали, в дальше ’не наши проблемы’. Возможно стечение обстоятельств,но мне позвонили на сл.день после отзыва и пригласили в оптику чтобы исправить ситуацию.
Поведение работницы оптики естественно, она не хочет признавать косяк.
Таракашечка• 16 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Они належной якости потому что а) брака нет б) линзы соответствуют бланку, который вы подписали.
Ваше личное восприятие не может быть основанием для возврата
Нет
Это не личное восприятие, а медицинская ошибка лицензированого офиальмолога
Экспертиза должна доказать его ошибку и через суд можно вернуть средства
Правильно_Валерчик• 17 июля 2025
Автор, увидела ваш отзыв на независимом сайте.
Оставьте ещё на сайте люксоптики.
Просто каралева
• 17 июля 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Оставьте ещё на сайте люксоптики.
Дякую, зробила, але не знаю чи надрукують. Бо там відгук іде на перевірку спочатку
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
Як ваші справи? Я теж встряла у подібну халепу з люксоптикою ((. Розношую 4 день окуляри, але болить одне око і погано бачу, завтра піду у іншій оптиці перевіряти лінзи на відповідність рецепту.
Просто каралева
• 27 июля 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дякую. Повернули гроші за оправу,лінзи більше,ніж за 3 тисячі пишли в смітник(( урок хороший.
Обов´язково йдіть і відстоюйте свої права
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2025
Ответ дляПросто каралева
А мене оправа влаштовує, от лінзи коштували 3500, просто не знаю, що робити. Напевно, теж у смітник.
Ms. Похвала• 18 августа 2025
Ответ дляПросто каралева
Ок, маю рецепт з іншої клініки. Він відрізняється
На сколько у вас отличаются диоптрии в двух рецептах?
Просто каралева
• 18 августа 2025
Ответ дляMs. Похвала
Одна на 1, друга на 1,5