Жена аллигатора• 16 июля 2025
Як ту довбану індичку готувати! Суха як батіг
Духовки немає.
Чат джпт запропонував обсмажити, і тушкувати 1.5 години на повільному вогні. Я тушкую те крило вже 2 години. А воно все туге.
Ніколи мені та індичка не вдається
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
1,5 часа индейку?
А скільки по вашому? Там крило на 1 кг
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Ну да, крило воно таке. Стегно краща брати, як нема духовки.
Це чоловік бере. Він по роботі буває в пташнику. І радує мене цим м´ясом.
До цього була гомілка теж така херня
Капитошечка• 16 июля 2025
Ну, вообще, крылья индейки на любителя. Тем более и тушить их.
А почему вы именно крыло выбрали, а не филе?
Фиктивная• 16 июля 2025
Крыло надо сварить, а потом уже запечь доя корочки. Хотя можно и просто отварное мясо обобрать.
Тушите дальше, что ж делать
Люблю Украину• 16 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
До цього була гомілка теж така херня
То просто м´ясо не якісне, не беріть більше
Крайня невістка• 16 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
До цього була гомілка теж така херня
Автор, почитаю Вашу тему
У меня с индейкой одни неудачи
Гомилку выбросила недавно
Хз, может передержала наоборот, но она была сырой, сырой а потом подошва сразу 😆
У меня с индейкой одни неудачи
Гомилку выбросила недавно
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляКапитошечка
Ну крила ж теж має хтось їсти.
Мене цікавить саме секрет приготування індичого м´яса.
Я вмію готувати баранину, телятину, навіть стару говядину і кабана дикого готувала.
А індичка для мене загадка
Невгамовна Бу• 16 июля 2025
Тушу бедро, кусочками на медленном огне. Гомилка на бульон, крыло тоже
Хочу наколоти губи• 16 июля 2025
Вона, мабуть, стара, як світ
Коли мама тримала індиків, не памʼятаю, щоб такі проблеми були
Ми колись таких качок купили з птахофабрики.Іх тримали не один рік для виробництва яєць , а потім забили на мясо
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляЛюблю Украину
В якому сенсі неякісне
Як з мого допису ви вияснили що м´ясо не якісне?
А як має виглядати чи готуватись якісне індиче крило?
Капитошечка• 16 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Ну крила ж теж має хтось їсти.
А індичка для мене загадка
Ну, я готовила в мультиварке. Мариновала сутки всспециях с уксусом, дальше обжаривала со всех сторон и заливала соусом, тушила где-то часа 2 на режиме тушение, залив кисло-сладким соусом. Но, у меня было 2 штуки, я хз даже сколько это по весу
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Вона, мабуть, стара, як світ
Та це ті індички що потім по м´ясним магазинам розвозять. Це фабрика, пташник. Індичок на м´ясо вирощують
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляКапитошечка
Смачно вийшло?
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляСоображалочка
Варите уже как холодное, просто птица старушка была.
Тобто ви колись готували індиче крило і воно у вас було ніжним і соковитим?
Капитошечка• 16 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Смачно вийшло?
Специфично. Не могу сказать, что говно, но, и не восторг, я в первом сообщении написала, что это на любителя.
Из индейки что я люблю, я беру филе, режу тонкими пластинами, мариную в специях и на антипригарной сковороде обжариваю быстро со всех сторон, минут 10 на всю обжарку. Это реально вкусно мне)
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляСовбез
Я беру филе и просто тушу на сковородке с луком.
Та я б філе перекрутила би на фарш і там хоч тефтелі хоч пельмені.
Але мій чоловік не шукає легкого шляху
Соображалочка• 16 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Ну да, тушили с морковкой и луком.
Люблю Украину• 16 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
В якому сенсі неякісне
Нормальне домашнж м´ясо швидко готується
Марс атакует• 16 июля 2025
Я ее только запекаю в сметанном соусе с сыром и луком,тогда хоть как-то возможно жевать.
Жена аллигатора
• 16 июля 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Це фабрична індичка.
Я думала фабрична курка готується 15 хвилин ( на відміну від домашньої)
То і індичка фабрична мякша за домашню.
Може ще третю?• 16 июля 2025
Попробуйте в мультиварке под давлением если у вас есть такая функция
Леді Душка• 16 июля 2025
Ответ дляКрайня невістка
Автор, почитаю Вашу тему
У меня с индейкой одни неудачи
Гомилку выбросила недавно
У меня с индейкой одни неудачи
Гомилку выбросила недавно
Я з гомілок індюшиних холодець варю. Дуже смачно
Совбез• 16 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Але мій чоловік не шукає легкого шляху
Легкий шлях - це порізати та потушкувати.
Мама фіфті цента• 16 июля 2025
Ответ дляЖена аллигатора
До цього була гомілка теж така херня
З цих запчастин холодець шикарний буде.