Пацака-задирака• 16 июля в 21:45
С кератином ваши волосы стали лучше или хуже?
И что с ними будет ,если перестать делать кератин?
дякую аж підскакую• 16 июля в 21:46
Ответ дляГонУрова дівка
с кератином я осталась вообще почти без волос
В это я охотно поверю)
Невгамовна Бу• 16 июля в 21:47
В мене ботокс, облегшена версія кератину бо тонке волосся блонд. Однозначно краще, волосся не обламуєттся і я відрощую довжину до середини спини. Такого не було за все життя
Але головне майстер, щоб не перепалив
Пацака-задирака
• 16 июля в 21:49
Ответ дляНевгамовна Бу
Але головне майстер, щоб не перепалив
А як часто ви ботокс робите? Я робила 3 місяці назад,в мене теж освітлене. Сподобалося,але думаю над креатином
Голова колгоспу• 16 июля в 21:50
У меня тёмные, лучше стали. Могу дать девочку в Киеве на Нивках которая делает мне.
Стрибну в гречку• 16 июля в 22:40
Лучше естественно, это мочалка непонятных волос которая была меня вечно раздражала.
Гарні диньки• 16 июля в 22:42
Ответ дляПацака-задирака
На блонд лучше не делать кератин
Гірчинка• 16 июля в 23:10
Ответ дляНевгамовна Бу
Але головне майстер, щоб не перепалив
Якщо Київ, поділіться, пліз
Гірчинка• 16 июля в 23:10
Ответ дляГолова колгоспу
В неї інста є?
Шиворот Навыворот• 16 июля в 23:11
Донька зробила вже другий. Шикарне волосся, не обламується, блискуче. Майстер дуже класна.
А я 4 роки тому зробила, сто раз пожалкувала. Чи технології пішли вперед, чи з майстром мені не пощастило....
Наша взяла• 16 июля в 23:35
Зробила вперше кератин і отримала гостру алергічну реакцію з викликом швидкої. Волосся стало жахливим, вранці миєш голову, в обід вже жирнюче і не доглянуте волосся. Але багато кому заходять ці процедури, хоча моя перукар наполегливо відмовляла, типу волосся по факту дуже сильно псується.
Гірчинка• 17 июля в 00:29
Ответ дляШиворот Навыворот
Київ?