Кавуся• 16 июля 2025
Краков чи Варшава
Підкажіть будь ласка, хто жив у цих двох містах, яке вам більше сподобалося, для, скажімо так, побудови майбутнього, життя з дитиною підлітком. Які бачите мінуси і переваги. Для роботи потрібне саме велике місто, де є великі міжнародні фірми, тому розглядаються наразі лише ці варіанти.
Садова гойдалка• 16 июля 2025
Ответ дляКавуся
*Краків
Если уж на то пошло, то - Kraków ( Кракув)🤓
Кавуся
• 16 июля 2025
Ответ дляНаливайКа
Варшава. В Кракове ужасное состояние воздуха, постоянной смог
немає тут постійного смогу
ВундерКИНГ• 16 июля 2025
Ответ дляКавуся
немає тут постійного смогу
Ну мені теж про це розказували історично там якась така територія. Але вони якось з цим зараз боряться. Особисто мені подобається Краків, через те , що не такий великий як Варшава. Але я не жила не там не там, живу в іншому місті зараз.
ВундерКИНГ• 16 июля 2025
Ви краще підіть у фейсбук почитайте у групах міст, чи в тг, порівняйте відгуки.
Love_Love_Love_• 16 июля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ну….ага і Нюв Йоурк і Вієна і Парі
Кавуся
• 16 июля 2025
Ответ дляВундерКИНГ
так, з цим борються. Раніше смог був, але останні роки якість повітря значно краща, заборонили топити вугіллям і ще щось. Я не знаю деталей, але якоїсь великої проблеми з якістю повітря в Кракові немає
Садова гойдалка• 16 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну….ага і Нюв Йоурк і Вієна і Парі
Na języki polskim, miasto Kraków, ale gdzie - w Krakowie.
Jeżeli pani chce mieszkać w Krakowie - to tylko po polsku. Co tam w Stanach zjednoczonych - bez różnicy! Oki?
Szacunku, mordeczkę😘 czekam kiedy wrócisz na Ukrainę, tacy patriotyczni Ukrainki mają być na Ukrainie
Love_Love_Love_• 16 июля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ви щось хочете продемонструвати, але не можете оприділитись, що саме?
Садова гойдалка• 16 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Nic w ogóle 😆 nie pisałam ci
Кавуся
• 16 июля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Proszę Pani, czemu pani w takim razie piszę z błędami, skoro tak dba o język polski i probuje uczyć innych? Po pierwsze, nie ma wyrazu ’Na języki polskim’ czy ’na języku polskim’, poprawnie jest ’po polsku’. Tacy patriotyczni - to dotyczyło by mężczyzn, ale jeśli chodzi o kobiety, to ’takie patriotyczne Ukrainki’. Pani musi popracować nad gramatyką, zanim zacznie kogoś pouczać. Wstyd. Więcej pokory i szacunku.
Садова гойдалка• 16 июля 2025
Ответ дляКавуся
Kochanie, nie mieszkam w Polsce. Kiedyś 3 miesięcy byłam na studiach w Krakowie i to wszystko :)
Zapytaj u swojej patriotycznej koleżanki, co na robi w Ameryce, czemu nie we Lwowie?
Кавуся
• 16 июля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Nie interesuje mnie, co robią inni ludzie i gdzie mieszkają. A jeśli pani nie mieszka w Polsce i nie zna języka polskiego, tym bardziej lepiej się nie ośmieszać. 3 miesiące, nie miesięcy, to podstawy gramatyki na poziomie A1. Pozdrawiam
Мама Карло• 16 июля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Яке тошнотворне ! РозумЄ ?
сладкий_ноябрь• 16 июля 2025
Ніякі з цих
З великих міст найбільше подобається Вроцлав і Щесин
Краків то моя любов, але лише старе місто і мости.
сладкий_ноябрь• 16 июля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ми ж на українській спілкуємося, а не на польській. Чи ви не помітили?
Кавуся
• 16 июля 2025
Ответ дляМама Карло
Яке тошнотворне ! РозумЄ ?
хотіло ’блєснуть’ своєю польскою, але дуже в тему і показало лише свою безграмотність
Дуб береза• 16 июля 2025
Живу в Кракові 10 років.
Так, є смог з вересня - грудень.
Іноді весною теж.
Варшава не сподобалась, набагато гірший транспорт,саме місто брудне ,неохайне.
Але більше можливостей у Варшаві, думаю.
Так, є смог з вересня - грудень.
Іноді весною теж.
Дуб береза• 16 июля 2025
Ответ дляКавуся
Ой, Ви дуже помиляєтесь.
Крім смогу ще варто додати сморід дикий від вечора до години 9-10 ранку.
Кавуся
• 16 июля 2025
Ответ дляДуб береза
Ой, Ви дуже помиляєтесь.
я живу в Кракові, про сморід взагалі не знаю що ви пишете
Дуб береза• 16 июля 2025
Ответ дляКавуся
То не знаю, хіба в думках живете в Кракові.
Кавуся
• 16 июля 2025
Ответ дляДуб береза
ні, не в думках, від початку війни я тут. Район Ручай. Про сморід вперше чую.
Стопясят раз обсуждала• 16 июля 2025
Ответ дляНаливайКа
Як раз у Ваві нема чим дихати. Особливо зимою. В деяких районах дим як на згарищі
Стопясят раз обсуждала• 16 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Українською)) сорі,без образ)
Стопясят раз обсуждала• 16 июля 2025
Ответ дляКавуся
Так а тема тоді про що?)