Купи слона• 17 июля в 11:36
Знаєте про що я думаю..
Згадала теми про отруєння грибами і їх було не одна..
тут багато сміялися писали що троль.
А мені здається таким неможливо жартувати?
Якщо ви писали ті теми, відпишіться, як ви?
тут багато сміялися писали що троль.
Экспертиза• 17 июля в 11:42
Тут, автор, можуть жартувати чим завгодно. Сміятись в темах, про хворих і смерть. Нажаль ідіотів в житті вистачає, тролі працюють.
Хочу на Балі• 17 июля в 11:42
Чем тут только не троллили, вспомните тему про ’умираю, не знаю с кем оставить ребёнка’, админы подтвердили, что тролль
Экспертиза• 17 июля в 11:43
Ответ дляХочу на Балі
Яким чином вони це визначили? Я звичайно не вірю в такі речі але як?
Хочу на Балі• 17 июля в 11:51
Ответ дляЭкспертиза
Смотрели темы автора. Нам не открыли ник, но сказали, что тема не правдивая