Чемна панночка• Изменено 18 июля 2025
Ситуація на дитячому майданчику
Моєму сину 11 місяців, вже ходить. На гірці прикріплене різнокольорове колесо. Він підійшов до нього і почав крутити. Раптом підбігає хлопчик на вигляд 3 роки, відганяє мого від колеса і сам починає крутити. Мій плаче, я відводжу його. Мама старшого хлопчика просто підійшла і ніяк не реагувала. Через кілька хвилин бачу, що біля колеса їх вже немає, ми з малим знову підійшли і він почав крутити. Знову звідкись вистрибує цей старший хлопчик, агресивно відштовхує мого, ще й крикнув йому щось у вухо. Мій заходиться в плачу, заспокоїти його я вже не можу. Кажу тій мамаші: виховуйте дитину, пояснюйте, що не можна проганяти інших дітей, відбирати іграшки і так далі. Вона каже: - Вот ваш будєт в таком возрастє і я посмотрю, как ви воспітаєтє. І в сад пойдьотє, увідітє. Всєм рот нє закроєш.
Я: - Відведіть його звідси, він вдруге довів дитину до сліз. Мій спокійно грався.
Вона: - Я нє собіраюсь нікуда отводіть.
І ми вимушені були піти додому, бо мій дуже сильно плакав. Коли її син відштовхнув мого вперше, я навіть не особливо обурювалася, просто ми з ним відійшли. Але коли той зробив таке вдруге, а мамка не зробила йому зауваження, ще й почала мене відчитувати за зауваження в їхній бік, це вже було занадто.
До речі, я не бачила, щоб цей хлопчик так підбігав до старших. Абʼюзить тільки однорічних малюків. Бачу, що інші мами мовчать, але я на таке мовчати не можу. Проблема в тому, що майданчик тут тільки один, вона гуляє з дитиною щодня і я щодня. Як би ви поводилися?
Вона: - Я нє собіраюсь нікуда отводіть.
Угги в горошек• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Скільки неадекваток набігло на останніх сторінках )))
Одна ви сама адекватна)) світ жорсткий
Эта_Шикарна)• 18 июля 2025
Ппц, половина тіток готова битись з трирічними дітлахами на майданчику, бо до їх маленького не так поствились, як їм би хотілось 😂😂😂😂
Чужі діти ненормотипові, а свої ну, звісно, прям ідеально типові і виховані 😂
Угги в горошек• 18 июля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я чекаю тему чз 2 роки, мій 3х річний синулік хотів крутити колесо, а якась навіжена мамаша 11ти місячної дитини, не дала)(є
Домашка• 18 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
Якщо по темі, то у мене група 3 річних є, вибачте, ну там ще те шоу кожного дня. І я б ніколи 11 місячну дитину до них не пустила. Затопчуть слоники.
Чемна панночка
• 18 июля 2025
Ответ дляLizavel
Зачем вы так отвратительно коверкаете слова?
Бо мені так хочеться. Не терплю мову вбивць.
Угги в горошек• 18 июля 2025
Да дівчата, раніше на порадниці були теми про рижую бестію, которая увела мужа, а зараз немає що цікавого почитати)
Домашка• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Не вийшло мовного срачу, так? Буває, сюжет слабкий, треба більше драми, насилля.
Угги в горошек• 18 июля 2025
Ответ дляДомашка
Я знаю. Діти 3х, 4х і тд дуже активні. Тож вважаю повною дурістю вести дитини в 11 місяців на майданчик.
Ответ дляЗавтра не пью
У вас будет отличная возможность в этом потренироваться уже через год, а может, и раньше.
К трем годам даже устанете и начнете убеждать себя, что комфорт годовасов - забота их мам, а не вашего сынишки
А то развелось мелюзги, трехлеток к колесу не подпускают )
Да, бывает, что трех- или даже пятилетка стоит, ждёт, ждёт, но ’онжемаленький’ качается и качается на качельке, не переждать, а мама рядом гордо, никого не замечая) ну, старшие дети для неё уже подростки, юноши и девушки, перебьются)
Чемна панночка
• 18 июля 2025
Ответ дляsur_sur
Мій і 10 секунд не поколихав те колесо.
ЖонДуан• 18 июля 2025
Ответ длякультУра
Делайте замечание тому малому. Говорите, что так не делают, что тебя же не толкают, в таком духе. А вдруг критика от чужой тёти повлияет?
Так нельзя ж делать замечания чужому ребёнку!
Леопардові панчохи• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Бо він вже ходить. Там грається багато діток 1,2 та 1,4 міс...
Де ви були, коли вашу дитину штовхали? Я таких малих дітей не лишала самих ні на хвилинку. Бо в будь-який момент може і впасти, і чимось могли кинути, добре якщо це м´ячик а не машинка. Я би не дала штовхнути.
Ваша вина, що ви не можете вгледіли дитину на майданчику.
Фіфачка• 18 июля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
А как бы вы не дали?
Чемна панночка
• 18 июля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я стояла в нього за спиною!!!
90x60x90• 18 июля 2025
Автор, розумію вас, для мене майданчик, то був один стрес. Теж була м´якою але вам треба відстоювати інтереси своєї дитини, захищати її, сваритись з батьками якщо треба. Ви ж розумієте, що це тільки початок.
По темі, но коли підбіг той хлопчик вдруге, треба було затулити свою дитину і сказати йому щоб не чипав.
Леопардові панчохи• 18 июля 2025
Ответ дляФіфачка
А как бы вы не дали?
Підходить трирічний, намагається відібрати забавку, я йому говорю, що не вийде поки що. Якщо щось летить, то прикриваю. Колись пляшку з водою ловила, її зачепили на гірці-містку і вона падала на мою дитину. Правда ловила власною головою, але для мене це менш травматично, ніж для дитини
Цвірінь• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
ваша задача - захистити свою дитину. Бити і штовхати нікого не треба, але стати між ним і своєї дитиною ви можете, тим більше ви вже знаєте, що від нього очікувати.
Цвірінь• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Я стояла в нього за спиною!!!
а мали б стати перед ним, а не за спиною.
Допоможіть знайти• 18 июля 2025
Ну,та мамаша права,автор) 3 роки це період - все моє,це моє і на вулиці все моє,на всі прохання відповідь одна - ні. Це не означає що з дитиною не проводяться розмови. Я своєму 100 разів на день пояснюю де його,а де для всіх,що можна гратися разом,що можна по черзі,що є менші діти. І так,ваш буде такий самий))) Ваша дитина це ваша відповідальність. Я свого просто забирала у такому віці від більших дітей, інші мами не мають створювати комфорт вашій дитині і забороняти все своїй. Просто прийміть це.
Леопардові панчохи• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Я стояла в нього за спиною!!!
То чому не перешкоджали?
А, згадала - ви ж чемна панночка, як ви самі підмітили. Отже, вам треба визначитись що для вас важливіше, чесність чи стан вашої дитини
Коник-стрибунець• 18 июля 2025
Виховуйте свого. Ви це зрозумієте пізніше. Не треба нікуди відходити. Грайтесь далі і не поступайтесь. А виховувати інших у вас немає такого права.
Фіфачка• 18 июля 2025
Ответ дляЦвірінь
Ок, встали. 3-летка начал толкать вас. Дальше?(мама морозится или считает что ее ребенок молодец)
Я не лично про вас... Просто тут все говорят о том что автор слабая и не защитила. Я все хочу знать ... как защитить? Дать побить себя? Уйти с площадки? Т.е показать ребенку что ’жертва’ должна уйти?
Коник-стрибунець• 18 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
От руки я б не розпускала, бо вона одразу б викликала поліцаїв.
Нік мені в тему... Чемна панночка))
А навіщо розпускати, грайтесь далі. Якщо ви тюті, то хто вам лікар, не ваш син, а саме ви.
Фіфачка• 18 июля 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Не уступайте... как? Почему вы думаете что 3-летка не проявит агрессию к вам?
Коник-стрибунець• 18 июля 2025
Ответ дляВитворунка
А я бы распускала - око за око. Вы защищали своего ребенка от неадекватного Маугли, не дай Бог толкнет так, что Ваш головой ударится, травмируется. Мама-то за своим не смотрит. Кстати, на будущее, полиция на такое вряд ли приедет.
Не думаю, что ребенка автора кто-то толкал, приукрашивает точно, просто стал играться колесом не обращая внимание на сына автора, а тот в свою очередь начал реветь.
Цвірінь• 18 июля 2025
Ответ дляФіфачка
ну якщо дитина б´є чужого дорослого, і їй лише три роки, то тут вже мама має втрутитись, бо її дитина ризикує отримати підзатильника.
Коник-стрибунець• 18 июля 2025
Ответ дляВитворунка
Знаете, я никогда не стану забирать чужое и нападать первой, но вот отвечаю так, что второй раз трогать меня или моих близких желание у агрессоров не возникает. А Выможете глотать - такие люди, тоже, существуют, и имеют право на свой образ жизни.
Вы не 3-х летний ребенок. Странное сравнение