Гостра на язик• Изменено 18 июля в 12:17
А про терміни служби вже обговорили?
Ну вже чітко сказали, що не буде демобілізації
Що на це тепер скажуть захисники тцк, що чоловіків ловлять щоб демобілізувати інших?
Интимная• 18 июля в 13:36
Ответ дляМатьЧасть
він може піти в сзч, але ж захищає таких пофігісток як ти, які сидять тут зловтішаються. ТВАРИНИ. гірші за тцк
Я не власть, он меня не защищает. Получается, он сам хочет быть на войне? Так чего вы кидаетесь на тех, кто не хочет этого и выбрал семью, а не войну?
Паратруперсупер• 18 июля в 13:36
Ответ дляМатьЧасть
вот если не будет ребят в пво, хто тебя будет защищать от ракет и шахедов. понятно что вам насрать на тех кто на фронте но без пво как? ты думала хоть иногда чуть шире чем просто Зе зло
Не буде ппо не буде розбитих будинків
МатьЧасть• 18 июля в 13:37
Ответ дляПаратруперсупер
Не буде ппо не буде розбитих будинків
да просто прекратить стрелять, слышали мы такое
Дівчина_твоїх_мрій• 18 июля в 13:38
Ответ дляПаратруперсупер
Ви колись проходити тест на айк´ю?
шо? Ви речення своє перечитайте, як Ви його ’правильно’ написали, в потім будете говорити про айк’ю
В гости звали?• 18 июля в 13:38
Ответ дляБаба на горошині
Тобто усі 11 років дембелю не було? Чи все ж дембелю не було 3.5років?
Мій троюрідний брат так, на війні 11 років...Пройшов АТО, Луганський аеропорт і всі інші гарячі точки, зараз на Сумському напрямку... І ще є знайомі, які воюють всі роки, з маленькими перервами на шпиталі, відпустки, весілля та народження дітей, ось так і проходить їх життя.
Паратруперсупер• 18 июля в 13:39
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Ви проходили колись тест на айк´ю?
Чи у вас завжди тупе питання на інше?
Що значить ’а далі що’?
Чи у вас завжди тупе питання на інше?
Що значить ’а далі що’?
Паратруперсупер• 18 июля в 13:39
Ответ дляМатьЧасть
Ага
Интимная• 18 июля в 13:39
Ответ дляПаратруперсупер
Ніхто, вона просто бздить, бо скоро буде прифронтовою)
У нее сын вот вот под возраст попадет, потому и бесится.
Паратруперсупер• 18 июля в 13:39
Ответ дляИнтимная
Звичайно)
Гостра на язик
• 18 июля в 13:40
Знову срач
Якщо не бачите кінця і краю, невдоволені положенням, треба обʼєднуватись разом, а не розказувати кому ще повезе піти в піхоту, а кому ні. Звідти рідко виходять живими, особливо новачки
Це все зловтішання
Не підтримка і не вирішення справ
Не можемо ми битися до останнього з таким підходом, у людей вже здає здоровʼя як фізичне так і ментальне
Це все зловтішання
Не підтримка і не вирішення справ
Паратруперсупер• 18 июля в 13:40
Ответ длячаревна
И кто мне это пишет, та которая готова сдать область кацапам ))
Ну ну
Так я не готова,вони самі заберуть
Отоді твоя злоба пройде, будеш сидіти як миша
Интимная• 18 июля в 13:40
Ответ дляМатьЧасть
И будем мы спать спокойно, так как никто не будет сбивать над головой. Я очень хорошо думаю, в отличии от вас.
Паратруперсупер• 18 июля в 13:40
Ответ дляГостра на язик
Знову срач
Це все зловтішання
Не підтримка і не вирішення справ
Це все зловтішання
Не підтримка і не вирішення справ
Я готова йти й об´єднуватись
А більшість не бажає цього і бояться
В гости звали?• 18 июля в 13:41
мене інше ще вражає, що коли обстріл міста, то зі сльозами на очах моляться на ППО, ЗСУ, зайчиками-котиками називають... а через пару днів ’ а ми вас туди не посилали’
Дівчина_твоїх_мрій• 18 июля в 13:41
Ответ дляПаратруперсупер
Ви проходили колись тест на айк´ю?
Чи у вас завжди тупе питання на інше?
Що значить ’а далі що’?
Чи у вас завжди тупе питання на інше?
Що значить ’а далі що’?
Тупі питання тут тільки у Вас. Для особливо обдарованих поставлю запитання наступним чином: а далі шо буде, коли всіх ’відпустять’ додому? Так зрозуміло?
Паратруперсупер• 18 июля в 13:41
Ответ дляВ гости звали?
Ніхто не молиться, не меліть дурні
Моляться,аби на будинок не впало
Забрала і не сказала• 18 июля в 13:42
Ответ дляТуся муся
Муж молодец, что не потерял человеческое лицо и говорит «я не желаю никому тут оказаться». Это реальный ад на земле( все таки мужчины благороднее женщин, т.к. женщины с легкостью посылают туда чужих мужчин, типа мой воюет и твой пусть горя хлебнет
Це боти або чоловіки тиловики і воно силить тут і труситься шоб його не послали на 0, от і думає, чим більше мобілізують, тим довше його не тронуть. Скільки знайомих в піхоті, скільки смертей і жодна дружина не бажає, щоб там сусід опинився. А ні, є один тцк, от він на гімно перетворився, після того як його відправили служить 50км до лінії
от він дзвонить друзям і в істериці кричить ’ Доки ти будеш ховатися, поки вас невідловлять мене не демобіліщують.’
МатьЧасть• 18 июля в 13:42
Ответ дляИнтимная
узко думаете
Паратруперсупер• 18 июля в 13:42
Ответ дляДівчина_твоїх_мрій
Буде кінець війни
Мир цьому передуватиме
Дійшло щось?
Мир цьому передуватиме
Дійшло щось?
Интимная• 18 июля в 13:42
Ответ дляПаратруперсупер
Я готова йти й об´єднуватись
А більшість не бажає цього і бояться
Нет лидера, нужен кто-то кто поднимет волну. Теперь я уже начинаю думать, что смерть Кузьмы не была случайной.
Ответ дляВ гости звали?
Это самое безобидное
, что вы перечислили.
А вообще не стоит принимать все близко, видите как матрехи работают.
, что вы перечислили.
Интимная• 18 июля в 13:42
Ответ дляМатьЧасть
узко думаете
Хорошо думаю, потому как виду это все с разных сторон.
В гости звали?• 18 июля в 13:43
Ответ дляПаратруперсупер
Ніхто не молиться, не меліть дурні
Моляться,аби на будинок не впало
та да...не буду писати місто, відносно тихе, але зараз стало прилітати, і все це бачу, на ранок всі групи у ФБ та ТГ на емоціях такі вдячні ППО,ЗСУ, такі мі-мі... а потім знову ’ а чого це мій має йти...’
МатьЧасть• 18 июля в 13:44
Ответ дляПаратруперсупер
Ніхто не молиться, не меліть дурні
Моляться,аби на будинок не впало
о яке гымно полызло
Несу пургу• 18 июля в 13:44
Ответ длячаревна
Кому я должна отвечать вам? Кто вы))
Я, человек. Нормальный человек, который не посылает на смерть чужих мужчин даже на словах. Человек, который не оскорбляет других людей, только за то, что они боятся умереть. А вот кто такая вы - непонятно, наверно просто бот.
Забрала і не сказала• 18 июля в 13:44
Ответ дляПаратруперсупер
Я не Гімлі,повторюю для тупих
Гімлі пише російською і завжди
Ваш син піде воювати, обов´язково
Мамку треба захищати
Гімлі пише російською і завжди
Ваш син піде воювати, обов´язково
Мамку треба захищати
Не тільки мамку, він вже здоровий подив своє, а купа маленьких діток в чужих людей, які також потребують захисту
вона ж так думає, що чужі чоловіки мають захистити мамину квіточку?
Дівчина_твоїх_мрій• 18 июля в 13:45
Ответ дляПаратруперсупер
Буде кінець війни
Мир цьому передуватиме
Дійшло щось?
Мир цьому передуватиме
Дійшло щось?
мир? ’руський мір’ чи як?. А, я вже прочитала вище Вашу відповідь про Чернігів. Ви хвора на голову ’ждуніха’. Нехай щастить Вам з кадировцями і бурятами