ИзЮмрудная• 18 июля 2025
Дети до 6 лет с Эпштейн Барр. Как вы жили с такими детками?
Водили в садик? Бассейн? Пляж?
Как заводили в ремиссию?
Усатая фея• 18 июля 2025
Cыну 22 года, в 5 лет переболел этой гадостью, но перед этим врач не мог неделю поставиить диагнооз, пока малого не потащили в лабу и там все стало яснло. Полгода сидели на диете и потом сдали анализы и все забыли .
Голубая фишка• 18 июля 2025
Ответ дляМафиозная
Більше 90% дорослих людей є носіями цього вірусу. Хтось хворів майже непомітно, невеликий відсоток хворів важко. Моя дитина взагалі у лікарні опинилася.
Так, мої близнюки теж опинилися у лікарні з ураженням печінки. Тоді ще наша педіатр про такий діагноз, як мононуклеоз і чути не хотіла, казала, що оці ваші модні діагнози... У лікарні швидко малих на ноги поставили, відразу лікар все зрозумів. То ж я чудово автора розумію, зблизька це здається суцільним жахом. Але це просто вірус, який, можливо, потребує спеціалізованого лікування. Але ж добре, що зараз цей діагноз ставлять і лікар може виявити ступінь ураження організму дитини і розуміти, чи можна обійтися ібупрофеном та свіжим повітрям, а може час щось серйозне застосувати.
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Шукайте причину в іншому. Ви абсолютно праві, це просто вірус, як і всі інші, майже як простуда, просто з трошки іншими наслідками. Перехворіли ним приблизно 90% людей, всі мої четверо дітей точно, і всі просто далі живуть, забувши про цей епізод. Але тривожна мати - біда в родині.
Это может быть не просто вирус, а офигеть с какими последствиями.
У меня в прошлом году дочь подросток заболела, узнали случайно , сдали все возможные анализы в лаборатории, у нее слабость.
А там АСТ и алт такое, что мы офигели, муж сразу в инете прочитал цирроз печени и все.
УЗИ побежали сделали, хорошо грамотная узистка попалась и сказала селенка увеличена и судя по всему ЭБ.
Спасибо ей, а то бы с ума сошли.
Печень восстанавливали 3 месяца, чтоб все анализы в норме были, анализов на много тысяч сдали.
Но не дай бог бы не выявили, там печень бы крякнулась на фиг , а там долго на диете сидели.
Спасибо ей, а то бы с ума сошли.
ВундерКИНГ• 18 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Щось і мені здається, що там щось інше.
синдром Гийена-Барре возникает в случае тяжёлого течения вируса Эпштейна-Барр
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Сейчас.
Снимать острую фазу медикаментозно.
Летом как раз и хуже всего.
Нельзя в воду, солнце, дети.
Снимать острую фазу медикаментозно.
Летом как раз и хуже всего.
Нельзя в воду, солнце, дети.
Да, нельзя солнце, бассейн ни в коем случае, один такой заболевший заражает весь бассейн.
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляПупуговка
Сину 22 роки, ходив в садочок, майже не хворів, потім у 1 класі була дивна ГРВІ, височенна температура, яка погано збивалась та збільшені всі л/в, але печінка та селезінка не збільшені. Тикались-микслись по лікарях, розводили руками, потім таки ЛОР поставила Епштейна, мононуклеари зʼявились напевно десь на 6-7 день хвороби і одразу почалось одужання. Все. Потім звісно бували якісь ГРВІ, але не критично, 1-2 рази на рік в легкій формі. І він ходив на плавання, займався карате, у мовній школі додатково були заняття. Тобто звичайне активне життя звичайної дитини Навіть не було думки якось обмежувати дитину
Он один был способен заразить море других детей.
Распутница• 18 июля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Так как раз и более часто из- за него.
І від нього, і окрім нього ще є причини. В будь-якому разі специфічного лікування немає. Як звичайний вірус. І укріпляти імунитет.
Пупуговка• 18 июля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
І що? Треба було його все дитинство вдома тримати? В школу не водити чи як? Звісно що в гострий період з температурою 40 він вдома сидів. Як одужав, так і пішов до школи, на тренування
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляРаспутница
Там многое нельзя, надо смотреть, можно угробить было печенку только так.
Каждую неделю сдавали печеночные пробы вначале, а потом надо смотреть пока до конца не восстановится и оберегать иммунитет, а то с болячек вообще не вылезешь.
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляПупуговка
Надо сдавать анализ, если он носитель Нед зя в воду к другим детям!
Никто бы вам такую справку не дал
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляПупуговка
Там долго надо восстанавливаться , а не сразу в воду, из- за вас заболело куча других детей.
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Ну да, он.
Киев
Инфекционист, лор и гастроэнтеролог.
Не слушайте никого, это может быть офигеть как серьезно
Якось так і живу• 18 июля 2025
Ответ дляSo_so
Мононуклеозом болеют один раз, заболели - вылечились и живите себе. Всё можно.
Я болела 2 раза, в 6 лет и в 25
ИзЮмрудная
• 18 июля 2025
Ответ дляПупуговка
Скільки років дитині? Аденоіди можуть постійно збільшуватись років до 12-14. В мене у молодшої так. І якщо трохи пропущу початок ГРВІ, то одразу отит. Тому Назік та особливо Назонекс наші кращі друзі
Гормоны уже проходили до удаления, на действуют
ИзЮмрудная
• 18 июля 2025
Ответ дляМафиозная
С чем оказались в больнице?
Пупуговка• 18 июля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Ви немає ніякого морально права в чомусь мене звинувачувати. Якби ця хвороба потребувала карантинних обмежень, їх би вже давно запровадили.
А так тільки на цьому форумі вся медична «професура» розказує хто що має робити.
Пупуговка• 18 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
І ви вже встигли видалити аденоіди?
Борщичок• 18 июля 2025
дети до 6 лет с ОРВИ - как Вы жили с такими детками?
Приблизительно такого же уровня название темы
ИзЮмрудная
• 18 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я розумію вас, як мати, яка в даний момент знаходиться з хворою дитиною, я так розумію, один на один. Звичайно, оптика звужується до жахливих картин. Але я, як мати, яка вже давненько це все пережила, кажу вам, вірус епштейна барра це просто вірус і проходить він трохи довше, але проходить, як і простуда. Не вигадуйте оце ’як жити з такою дитиною?’, як і з усіма іншими дітьми. Шукайте фізіологічні причини того, що дитина не дишить.
Вы странная, сорри. Либо не понимаете о чем говорите.
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляПупуговка
Так есть, нам инфекционист и справку выписала потом, мы много раз анализ сдавали .
А вы сдавали или просто температура прошла и побежали в бассейн, потом после этого вируса есть официальное освобождение от физ- ры, так как селезенка увеличена и не дай Бог травма.
ИзЮмрудная
• 18 июля 2025
Ответ дляБорщичок
Сколько же глупых людей.
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляПупуговка
Нам лор сказал, что не дай Бог вам в бассейн, через воду передается ужас как.
Голубая фишка• 18 июля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Спасибо ей, а то бы с ума сошли.
Ви праві, така ситуація була і у моїх дітей. Але першопричиною такого стану наш х дітей було те, що ми не знали, що з нашими дітьми. Але автор проінформована і має змогу слідкувати за основним ускладненням - ураженням печінки. Але накручувати себе, що тепер треба якось по особливому жити тепер з цим діагнозом, ну, це прям перебор.
Пупуговка• 18 июля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Тобто хлорка або другий засіб просто так у воді? А нічого, що той вірус може спонтанно виділятися навіть через 10 років і навіть за умови повної відсутності симптомів?
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляБорщичок
Там селенка увеличена и офигеть какие печеночные пробы при неправильном лечении ребенок оказывается в больнице.
И так нагрузка на печенку идет.
Голубая фишка• 18 июля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Никто бы вам такую справку не дал
20 років назад? Цікаво, де б ви такий аналіз здали.
Голубая фишка• 18 июля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
И так нагрузка на печенку идет.
Автор знає діагноз дитини, то ж, я впевнена, лікуючий лікар буде спостерігати за станом печінки та збільшенням лімфовузлів.
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Да, главное поймать вовремя. Мы поймали в самом начале, у ребенка просто слабость.
Решила все обследовать, хорошо, что еще печеночные пробы сверху случайно предложили .
Там как анализы пришли, чуть с ума не сошли.
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Мне дочке старшей когда - то дура врач поставила, назначила цефтриасон падла и отправила только в одном центре в лаборатории делали и 10 дней ожидался результат, потом по результату не было у нее ничего, а бедному ребенку цефтриасон в 3 года прокололи…
Вот что ей желала тогд а твари, даже сейчас помню
Повелитель бітка• 18 июля 2025
Сейча. Отлично, что куча лабораторий .
Главное, чтоб деньги были, я уже с этими печеночными побежала и сдала на все , что можно, на все гепатиты, цитомегаловирус. , Эпштейн бар, все герпевирусы.