ніколи такого не було• 18 июля 2025

Что с ценами на продукты в Украине? Я просто в шоке

Я все мечтала вернуться, но смотря на все я просто в шоке. Как Вы живете тут с такими ценами?
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Я поділилася тим, що можна в будь-який ситуації щось зробити для покращення свого життя, ви звинуватили мене в невихованості і хвалитеся своїм вихованням?
Що дорого все? Ну звичайно дорого . Але я наприклад не змогла купити квитки в Болгарію в двох перевізників , з якими вже їздила, бо все розкуплено. Життя не чорне і не біле , воно різне .

----

Это вы поделились? Рассказали про ситуацию? И это не вы нас ехались, что я рчдом с вами злыдень? Ничессе )) какая короткая память, пани олигарх ))

Завтра не пью• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Якщо планувати і і купувати завчасно , то з такою зп легко можна поїхати нам море за кордоном .
Как? Если из этой ЗП половина на питание, а то и больше, медицина и одежда ещё 10, ком услуги 5, проезд пара тысяч и того на остатке пара тысяч, если без форс мажоров. А если детей 2 и подростки? А если родителям помогать? А аренда? Ну и нз сейчас надо иметь, а то можно проснуться с голой попой на улице.
Кusalochka• 19 июля 2025
Ответ дляБез QR коду
Ну так с вашим мужем грех жаловаться, такие как вы темы не создают.
Мой тоже it, но я в шоке отцен, всегда ходила в магазины не смотрела на цены, просто тратили много за раз, а сейчас не просто много, а офигеть как много.
Так и выехавшим, после вчерашней и не не только вчерашней темы про то, как местный мужик не в состоянии счёт за електронною покрыть сам из-за того, что дама иногда приходит готовить грех жаловаться на украинские цены.
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой

----

Я написала, що все дорого, але одночасно з тим люди їдуть активно на море - кого я образила?
SantaMonika• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
В Приваті зп більші, доречі, але не можна з дому працювати , тому я в банку з іноземним капіталом, так мені зараз зручніше. Можна не тільки в банках працювати - аграрні компанії, страхові, фінансові .
Ви наче в Швейцарії
Кожен день в Україні кудись прилітає, не тільки у військові обʼєкти, хоча там люди теж працюють за з/п, а і аграріям прилітає, виробництвам, заводам, фабрикам. Це в мінус, їх не відбувати за тиждень і не покрити збитки. Менше виробництв, менше банків,страхових і фінансових компаній, по іншому не буває, це економіка
Вона має на чомусь базуватися
Те, що зараз мінус мільйони людей через виїхавших, то це той період, коли ще можна щось заробити на хороших роботах. Але тенденція в мінус, бо кожен день мінус два підприємства в середньому
Це спад економічного розвитку, який тримається,ще поки, на іноземних дотаціях. Рівень життя завжди оцінюється по соціальній системі, допомоги хворим, безробітним, пенсіонерам. А не по тим, що хтось десь знайшов гарну роботу на цей час
Бо, як втратиш здоровʼя, то не прогодуєш себе. Ось тому ті ж шведи ніколи не поїдуть в Україну, хоча в них хліб дорожче, чи нема свого будинка у спадок
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Ну у вас така ситуація, але не у всіх же 2 підлітка , немає чоловіка і батьки потребують допомоги. А якщо є квартира , чоловік , страховка від роботодавця і робота з дому ?
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Ви наче в Швейцарії
Вона має на чомусь базуватися
Я в Києві .

Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Ну вот видите - я была права. У вас полностью отсутсвет понимание корректности. В теме, где люди обсуждают сложности с покупкой продуктов во время войны, странно заявлять, что все дорого, но вы едете на море. В теме, где говорят об отыхе - уместно.
Но и писать неизвестным, что они в сравнении с вами злыдни - откровенная странность. Большая странность.
Надеюсь, я смогла вам обьяснить доходчиво
Завтра не пью• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Это не моя ситуация, но у большинства. О каком муже сейчас речь? Это большая редкость нынче, а если ещё и работает, то почти клад.

И да, при таких доходах , а они значительно выше большинства, как раз Болгария и светит, а не Средиземное и т.д.
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Якщо ви помітили , то тут ще і купівлю житла обговорюють і каву з Відня везуть, і ціни на омари, так що відноситесь простіше до форумських обговорень, давайте не ображати один одного .
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляЗавтра не пью

Почитайте групу тревел мама на ФБ, ви будете здивовані.
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Ок. Тока я вас не ображала, и злыднем не называла ) И пишу выше об уместности - и о темах тоже
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Я вас не називала злиднем, перечитайте
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Я вас не називала злиднем, перечитайте
Хи. Перепрошую

Але ж вам би хотілося тільки про злидні говорити, бо для таких як ви війна це привід нічого не робити в своєму житті.

Для таких как я - ничего не делать, используя войну. Это вы пишите, не зная ничего о собеседнике 🤷
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Хи. Перепрошую

« Говорити про злидні» - де я вас обізвала ?
Обижулька• 19 июля 2025
Ответ дляКукусик
У мене офігіває чоловік. Консервую навіть капусту в цьому році. На борщ і тощо. З такими цінами краще щоб все було.
Зараз не тільки з овочами біда буде... Немає урожаю пшениці, соняшнику також капець... Знайомий фермер навіть не всі поля буде прибирати, бо то більше на солярку вийде.. говорить навіть, що не знає з чого людям за паї платити... Дохазяйнувалися....
На зиму однозначно ціни ще вищі будуть...
Хто має можливість - заготовляйте все, що під руку попаде
😥😥😥
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Цитирую:
для таких як ви війна це привід нічого не робити в своєму житті.

А так ... У нас кое-что общее есть: склонность к мозгоклюйству. И мы перепортили всю тему о ценах
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Цитирую:

Мене заділо , що на мою репліку автору про солдата-сзч що просить милостиню , ви написали, що я бот .
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Я? Хде?

З горіха зерня• 19 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Я так же приехала, ох.. ла и уехала
Нах ехала? Не нада было, нам без вас тут ок
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Я? Хде?
З цього почалося )
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
З цього почалося )
Вы меня путаете с другим автором
Ангелок з ріжками• 19 июля 2025
А шо? Скумбрия по 8 грн., говорять...
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Вы меня путаете с другим автором
Ви відповіли на мою відповідь про солдата
автор ніколи такого не було • 19 июля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Вы вот это сейчас серьезно пишете?
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Вы так оправдываетесь или издеваетесь? Жду крин, где я пишу про бота
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Я відповідала на повідомлення про бота, а ви на моє. Виправдовуватись на форумі анонімів 🤣? ?
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
ви написали, що я бот .

Это ваши слова. Будьте добры, покажите, в каком сообщении я это пишу. И перестаньте оправдываться и выкручиваться
Україна наше все• 19 июля 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
ви написали, що я бот .

Я ж вам відповіла вже! Я відповіла на пост про те, що я бот , а вам Болгарія не угодила і ви давай мене повчати в невихованості і несумісності. Вибачте, що не жаліюся на здорожчання кефіру , а пишу про свої спостереження .
Штора с кисточкой• 19 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Нет. Ссылку на мое сообщение, где я пишу, что вы - бот. Или скрин, пожалуйста