Гарантую неперелевки• 18 июля 2025

Квартира или путешествия?

Что вы выберете? Ну, вопрос не о наследниках, можно было бы сказать-к нерожавшим 35-летним, но, нет, опросим всех. Ну или ваше мнение. Спасибо!
Результат:
вже голосів: 104
89 (85.58%) Свое жилье
15 (14.42%) Увидеть мир
Я таке знаю• 19 июля 2025
Ответ дляБіле пальто
Якщо 2-3 р на рік поїхати в подорож нічого страшного не станеться
Туреччина 2 тижні – 1500$+. 3 рази по 1500 = 4500$. Так за років 5 можна було б квартиру купити
Я таке знаю• 19 июля 2025
Однозначно своє житло. ’Спогади’ й інша дурня забуваються швидко, мене вони не прогодують на старості, особливо якщо почнуться когнітивні проблеми. А квартиру як завдаток хоча б можна дати і жити до кінця своїх днів у пансіонаті якомусь.
Біле пальто• 19 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
5 років викреслені з життя? Ні, це не для мене. Буде на 1 кв менше за 5 років значить))
автор Гарантую неперелевки • 19 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Ну за него тоже платить нужно будет. У нас, кстати, не слышала именно о такой форме. А в дом престарелых не возьмут, если дети есть.
Я таке знаю• 19 июля 2025
Ответ дляБіле пальто
Не знаю, для мене відсутність лежання на пляжі протягом декількох тижнів за декілька років не дорівнює викресленим рокам. Скоріше збирати весь рік на той пляж було б викресленим часом
Я таке знаю• 19 июля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Я дітей не планую, тому нормально 👌
Біле пальто• 19 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
До чого тут лежання на пляжі? Я про нові емоції, враження, розширений кругозір...але вам не зрозуміти
Ответ дляЯ таке знаю
Я дітей не планую, тому нормально 👌
Ааа) схема. Ну да, можно и круиз, но это дорого, и в Индию, в дом престарелых, чуть не написала дом терпимости 🤦‍♀️😄