Кусюче сонечко• 20 июля в 17:41

Одяг в відпустку

Який у вас ідеальний набір одягу на тиждень морського відпочинку ?
Які речі дійсно потрібні, а які точно зайві.
Фиона Шрековна• 20 июля в 17:43
Дивіться куди їдете, якщо зовсім тяжко вибрати на ютубі є купа відео про як зібрати чемодан у відпустку
Колгоспниця• 20 июля в 17:43
Дивлячись де відпустка. Маленьке містечко десь в Чорногорії або Албанії - це одно. А одеська Аркадія то трохи інше
Додаю напруги• 20 июля в 17:43
На два тижні беру 7 купальників, шорти, 4 сукні, 4 футболки, 2 топа, 2 брюк
Добротная• 20 июля в 17:43
Мне надо всё, тащу два огромных чемодана. По итогу хожу в двух футболках и одних шортах.
Колгоспниця• 20 июля в 17:44
Я не тусовочна персона та не люблю ресторани до світанку, тому в мене так:
5 купальників та 2 пляжні туніки
2 пари шортів та 4 футболки
Сарафан
Сукня
2 пари шльопанців
Льняна сорочка про всяк випадок

Але цього разу одні шорти та 2 футболки виявилися зайвими, жодного разу за 10 днів не вдягнула
Леопардові панчохи• 20 июля в 17:45
У мене завжди мало одягу -4 сукні, 2 футболки , майка і шорти, 2 туніки і 4 купальники , це ось тільки почалися мої 14 днів в Іспанії. У доньок +\- так само одягу
Непогодка• 20 июля в 17:46
Ответ дляДодаю напруги
Дивний набір. Я зазвичай беру комплект одягу на день, скільки днів, стільки футболок. А от купальники який сенс міняти щодня?
Колгоспниця• 20 июля в 17:46
Ответ дляНепогодка
Що саме в ньому дивне?
РокерША• 20 июля в 17:47
Ответ дляКолгоспниця
У меня больше гардероб зависит от моей цели поездки, а не точки
Если я еду форсить, то везу с собой декоративку и каблуки, если я еду на море - то купальник, шляпу и солнцезащитку со шлепками.
Колгоспниця• 20 июля в 17:48
Ответ дляРокерША
Я про це і написала. В Св Стефан ідуть на море, в Будву їдуть форсить
РокерША• 20 июля в 17:49
Ответ дляНепогодка
А сисечки показать, жопку?
Поэтому нужно тоже на каждый день брать новый купальник, и по два, в мокром нельзя сидеть
тогдалия• 20 июля в 17:49
Ношу в основном платья и дома и в отпуске поэтому шт 5 беру платьев , пару льняных рубашек на пляж , купальников 4-5 шт , одни шорты и пару футболок
РокерША• 20 июля в 17:51
Ответ дляКолгоспниця
Можно делать и то, и другое, где угодно
В Аркадии можно в Ибице зависать и пять купальников только за день сменить, а можно чуть левее пройти и просто поваляться у кромки воды целый день в старой шляпе. Место то же, цели разные
Колгоспниця• 20 июля в 17:52
Ответ дляРокерША
Можно делать и то, и другое, где угодно
🤦‍♀️ вам аби сперечатись. Ну то й годі
Like-995b• 20 июля в 17:53
Ответ дляКолгоспниця
А что с Аркадией? )
Додаю напруги• 20 июля в 17:55
Ответ дляНепогодка
Щоб не було нудно. А навіщо комплект одягу. Мені 14 комплектів везти по вашіц логіці? За добу я в купальнику більше 12 годин, а в одязі зранку година і звечора пару годин.
Додаю напруги• 20 июля в 17:56
Ответ дляРокерША
А сисечки показать, жопку?
Я з води не вилажу по 3 години.
90x60x90• 20 июля в 17:58
Ручна поклажа на 9 дн аліканте в минулому році.Ліки,1 купальник,туніка на пляж,шляпа мʼяка,джинсова,костюм-шорти-2,плаття,шльопки,білизна,ночнушка.халат тонкий,,3 футболки,босоніжки.На себе джинси,кофта,кросівки.Приїхала в жешув,день там була,в машині речі,перебрала,не багато взяла і з головою.
Колгоспниця• 20 июля в 18:00
Ответ дляLike-995b
А что с Аркадией? )
Та нічого, все добре. Просто туди їдуть переважно тусіти по вечорах в ресторанах та дискотеках, а для цьогопотрібен трохи інший набір одягу ніж зранку на пляж
Like-995b• 20 июля в 18:01
Ответ дляКолгоспниця
Я во все рестораны там ходила в шортах и футболке, только белого цвета) специальный гардероб не нужен, разве что на Ибицу с целью подцепить кого-то
АБВГДэшница• 20 июля в 18:04
Майки ни разу не понадобились. Днем в них обгоришь. Недавно была неделю на Крите. Понадобилось 3 купальника, 4 пляжных полотенца. 3 длинные рубахи, с длинными рукавами, днем ходила только в них. Одни льняные штаны, несколько футболок, и пару платьев на вечер. Из обуви тапки и сандалии на вечер. Летела в льняных штанах, футболке и кофточке, которую можно было накинуть вечером. Плюс трусы, на пару шт больше, чем дней и пару платьев для сна.
Непогодка• 20 июля в 18:06
Ответ дляРокерША
А сисечки показать, жопку?
Я люблю рівну засмагу,а не під всі купальники, мені 3-4 достатньо
Я на хвилинку• 20 июля в 18:06
Ответ дляАБВГДэшница
Плаття для сну? А що це таке?
АБВГДэшница• 20 июля в 18:06
Ответ дляЯ на хвилинку
Плаття для сну? А що це таке?
В смысле длинные футболки
Додаю напруги• 20 июля в 18:09
Ответ дляНепогодка
В мене купальник з довгимм рукавами суцільний, а ввечері відкриті одягаю. Я навпаки засмаги уникаю.
Колгоспниця• 20 июля в 18:17
Ответ дляДодаю напруги
А я зранку люблю плавки та бандо, або закритий з верхом бандо, тому що хоч і користуюсь санскріном, сиджу під парасолькою, але все одно засмага чіпляється. А ввечері, коли сонце вже не таке активне можу вдягати інші купальники
Колгоспниця• 20 июля в 18:18
Ответ дляАБВГДэшница
В смысле длинные футболки
Я теж трохи підзависла над «платье для сна». А це виявляється просто нічна сорочка певного фасону
АБВГДэшница• 20 июля в 18:21
Ответ дляКолгоспниця
Такого плана.
Лупаю цю скелю• 20 июля в 18:36
Покажу тему чоловіку)
А то говорить що я багато одягу беру.
На тиждень беру
по футболці на день
1-2 купальника.
Пляжна туніка
2 шортів.
Джинси
Кофта
Кросівки (в них їду)
Сандалі
Пляжні шльопанці
автор Кусюче сонечко • 20 июля в 18:41
Дуже дякую дівчата. Зрозуміла, що мені ще потрібен купальник, бо маю один. В щось на голову .
Їду в Грецію на 7 днів. Не хочу набрати зайвого.