Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Секс-Бомба• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Знаю конкретні приклади,ви не взмозі так зробити?
Приклади чого?)) Не весь бізнес однаковий ви цього не розумієте чи що?
Секс-Бомба• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Взмозі ,як мінімум потрібно зробити дитині закордонний та подати на аліменти
Непосильна задача
Секс-Бомба• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А звідки вони мали взятися ці гроші?
Жити тоді на що потрібно було?
Зате розказуєте як легко бізнес перевезти за кордон
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Все ясно, троляка.
Чоловік працює в айті, квартиру купив, а дитина навіть закордонного паспорта не має.
Злидні! Захотілося за кордоном хоч по-людськи пожити? Ну тоді збирайте валізу - і в Німеччину на пособія. Все ж краще буде, ніж тут перебиваєтеся на копійки.
А що такого в тому ,що дитина немає закордонного паспорту?
Ми жодного разу ще нікуди не їздили
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Ага. Ну все правильно. Чоловік Вам в принципі нах не потрібен, потрібно щоб гроші давав на ваше з дитиною проживання за кордоном, так?
Потрібно ,щоб поїхав закордон і брав участь у вихованні дитини ,ось що потрібно)
Я Вас не боюся• 21 июля 2025
Ответ дляПеремелица
Поверю, конечно. Очень тяжело выходить из зоны комфорта, пусть она даже не очень комфортная на самом деле. А мужчины вообще лишний раз шевелиться не любят. Думаете, тем, кто бежал в начале войны без мужей, было легко? Выезжайте без него, подавайте на алименты.
Яка дурня. Це не зона комфорту. Людина просто скоріш за все буде почувати себе морально погано, якщо виїде. Просто соромно перед друзями і знайомими які не можуть виїхати чи воюють. Бо здебільшого безпринципні сцикуни звалили при першій же нагоді.
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Хтось має працювати,а хтось дивитися за дитиною ,поїхавши без чоловіка закордон,як я маю забезпечувати дитину і чому із чоловіка знімається відповідальність?
Ви ж збиралися на аліменти подавати. От це і є забезпечення з боку батька. Ви зі свого боку теж маєте вкладатися.
Він тут піклується про дитину?
А виконувати Ваші забаганки жити за кордоном він не зобов’язаний. Хочете - їдьте самі і шикуйте. Але тут нюанс: на свою зарплату.
Він тут піклується про дитину?
Я Вас не боюся• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ми жодного разу ще нікуди не їздили
Домовтеся з ним, щоб він виїхав і допоміг влаштувати вам побут, а потім повернеться. Якщо він може виїжджати, то чого вам боятися, при першій же необхідності він до вас приїде.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Пропонувала , категорично відмовляється
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ми жодного разу ще нікуди не їздили
Паспорта немає, а Ви вже валізи пакуєте?!!
Вирішили дитину на чоловіка залишити, а сама - гайда по європах?
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Він просто вже хоче когось іншого ,почати нове життя
Якби це було так, він би давно розлучився і відкупався б аліменти щомісяця, і завів би собі нормальні стосунки.
Це ж не перша ваша тема.
Ви маніпулюєте дитиною, а він не може її на вас цілком лишити. І утримувати вас повністю не має чи бажання, чи можливості.
Вам нічого нового вже не скажуть, чогось іншого, ніж в попередніх темах.
Ви на майбутнє одразу все пишіть. А то люди щиро стираються, поради пишуть, а потім вилазить ваше справжнє нутро і справжня ситуація
Це ж не перша ваша тема.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Я в п´ятницю піду подам документи в цнап
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Він тут піклується про дитину?
Зарплати не буде , якщо поїду
Звільнятися потрібно
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Бред ,нехай за собою слідкують ,а не хто і куди виїхав ,в нього є підстави для виїзду,а не просто так захотілося
Я Вас не боюся• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Пропонувала , категорично відмовляється
А каже чому? Бо виїхати на довгий термін-це одне, а просто на пару днів-це зовсім інше. Якщо він працює, він може фінансово допомагати. Тут, в Україні, важко, я не знаю, тримаємося, звісно, але сумно стає з кожним днем все більше і більше. І робота в мене гарна, і квартира, і все є, і ця думка «бляха, чого я маю виїжджати і які суки-москалі» 😞а у вашого чоловіка які аргументи?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Бо в нього робота і немає коли йому речі возити закордон
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Просто не хоче і все
ЛюблюДевчонок• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Вы писали, что ваш ребенок- аутист.
Конечно, ваш муж хочет свободы и жить без проблем. Часто мужчины уходят, если ребенок с проблемами по здоровью. Чаще, чем от здоровых детей.
Потому вам нужно не о муже думать, если уже такое к вам отношение, то станет ещё хуже.
Уезжайте в страну, где есть поддержка либо где вы знаете язык.
У меня знакомая с ребенком-аутистом уехала в Англию. Бывший муж он нее ушел, ещё когда-то пленку 2 года было. Знакомая очень довольна, в Англии и работу нашла по своей профессии офисной и замуж вышла за англичанина. Ее ребенок в спец школу ходит и за ним автобус приежает. Там у ребенка-аутиста есть перспективы, его социализируют. Наверное ж и помощь по инвалидности будет получать после совершеннолетия и не будет хватать на жизнь.
Я Вас не боюся• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Так а які речі? У вас є куди переїжджати, що ви вже так з речами?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Речі ,які потрібні для життя,не будеш же все з нуля купувати
Немає ,я не знаю ,як це все влаштувати , можливо новою поштою відправить потім
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вы писали, что ваш ребенок- аутист.
Він впринципі за те,щоб я залишила йому дитину в Україні ,так що не в цьому суть
Гарантую неперелевки• 21 июля 2025
аналогично, развелась на этой почве еще в начале. и не жалею.
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А в чому суть? Ви себе зі сторони бачите?
Ну залиште, ви ні з дитиною, ні з чоловіком насправді бути не хочете. Але ж тоді прийдеться вийти з образу жертви, якій чоловік грошей не дає, і ше й самій платити аліменти. А у вас лапки і заробити навіть на себе нормально ви не можете.
І що скажуть друзі? Бути кукушкою гірше, ніж жертвою. Ніякого співчуття і розуміння.
Будьте так ласкаві• 21 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вы писали, что ваш ребенок- аутист.
Та там у мами ще той аутизм. Проблема не в дитині
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
А в якій країні ви зараз?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Так я з дитиною поїду, він нехай платить аліменти
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Їдьте.
Вам вже багато разів написали.
Але у вас ще 150 причин.
Притчу про качечку знаєте?
Вам вже багато разів написали.
Але у вас ще 150 причин.
Притчу про качечку знаєте?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Їдьте.
Вам вже багато разів написали.
Але у вас ще 150 причин.
Притчу про качечку знаєте?
Вам вже багато разів написали.
Але у вас ще 150 причин.
Притчу про качечку знаєте?
Які причини?