Творческий типаж• 21 июля 2025

Ви повірите, що таке взагалі можливо?

В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ну так. Тому я взяла 2 дітей і виїхала сама. А ви чого сидите? Всім складно. Може ви поїдете, то потім чоловік вас почне поважати і до вас приїде.
в мене дитина із аутизмом , чоловік сказав ,що коли поїду то наших відносин вже не буде
Буде в кожного своє життя
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляПошаманю
Я меня муж в Харькове , мы с дочкой уехали , он периодически приезжает к нам
А куди виїхали?
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляРокерША
А чого без роботи? Будете працювати. Ви ж про дитину думаєте.
Працювати ким та коли?
І де в цей час буде дитина?
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляРокерША
Багато таких. Ти паче, якщо є законні підстави виїхати, то його не заборуть.
Так краще ж виїхати
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Яка область ?
Київ
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Якщо не виїзджає, значить йому вдома безпечно і стабільно !
Значить ви живите не в прифронтових областях !
І що?
Сьогодні вночі я переживала
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Автор, ну ви і егоїстка. Й не треба прикриватися дитиною.
В чому егоїзм?
Вивести дитину це з яких пір егоїзмом вважається?
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляАтиква
Где вы живёте? Возможно стоит рассмотреть более спокойный регион?
Київ
Пошаманю• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А куди виїхали?
До Словаччини
Я тут с краю постою• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Київ
Виїзджайте на захід, хоча б на літо.
df364tye3• 21 июля 2025
,,,Таити, Таити… Не были мы ни в какой Таити! Нас и здесь неплохо кормят.,,
ЗабежАЛОЧКА• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Буде в кожного своє життя
Ну, значить, така вона ’любов’...
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляТень льва
З якого ви міста?
Київ
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляТень льва
Вірю, бо мій син повернувся. Ви думаєте, прям всі мріють жити у ’Європах’?
З якої причини повернувся?
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Так клялись вроде бы обое, почему мы с ребенком должны жертвовать спокойствием и безопасностью, возможность нормально спать, работать, учиться, если муж без проблем мог бы уехать и жить со своей семьёй?
Отож,теж так вважаю
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А чому не служить тоді?
А Ваш чому не служить?
Я натуралка• 21 июля 2025
Так он потому и не хочет, что ему мобилизация не грозит.
Bor bor• 21 июля 2025
Знаю три такие семьи
Одна многодетная и обеспеченная достаточно
И две поскромнее, без детей, у мужчин обоих диабет, один исключен с учёта, у второго вообще инвалидность с детства
Ну вот не хотят уезжать
Одни ремонт делают, вторые к ЭКО готовятся
Мне не понятен такой выбор, но люди разные
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Коли ми опинимось із дитиною за соті тисяч кілометрів,людина може змінитися ,тому варіант це тільки подати на аліменти
Авторко, таке враження, що Ви хочете поїхати за кордон, і бажано без чоловіка. Але він заявив, що в такому разу грошей Вам давати не бути, маєте крутитися самі. Отака біда.
РокерША• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Працювати ким та коли?
І де в цей час буде дитина?
Та навіть прибиральницею, дитину в садок. Виходьте з зони власного комфорту.
РокерША• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Так краще ж виїхати
Для кого краще? Для вас?
Летчица• 21 июля 2025
Ответ дляМелочунь
Полно таких. У меня на работе большинство топ-менеджмента: почти у всех по трое детей, еще кое у кого отсрочка, дающая право на выезд. Они же все тут, в Украине, гордятся этим.
В мене теж таких купа. Але вони тому й сидять, що відстрочка, і в будь-який момент можуть плюнуть, взяти валізу і виїхати
ГугелП@лАмался• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Буде в кожного своє життя
Ну все правильно він сказав. Тобто якщо Ви так хочете виїхати, то берете дитину і їдете.
Молчалка• 21 июля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Завчена беспомічність
Нічого не хоче змінювати, бо страшно, треба рухатись, щось робити
Йому так зручно і наслідків не сильно розуміє
Це ж і про автора можно сказати.
Хоче щось змінити, але чужими руками.
Та сама завчена беспомічність.
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Если у него тут нормальная работа, а там на заводе пахать придётся, почему он должен этого хотеть?!
В нього все одно робота прив´язана до одного ноутбуку ,він з дому працює
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляКрим мій
На захід України не хоче?
Не хоче,каже це ти винна,що не захотіла , щоб я купував квартиру у Львові
Зараз би у Львові жили
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Гарний у вас чоловік. Я зі свохм розійшла, бо чкурнув зразу за кордон і кинув нас.
Чим гарний то,щоб переконує сидіти ракетами та дронами
автор Творческий типаж • 21 июля 2025
Ответ дляНічний дожор
Ну звичайно, багато виїздних чоловіків, не всі хочуть починати з 0 за кордоном
Що там починати?
Квартиру орендувати та і все ,як і в Києві ми орендуємо
ЗновЗдоров• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ви на Місяць зібралися? Бо на Землі нема відстаней в ’сотні тисяч км’, це як мінімум Місяць:)
Нічний дожор• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Що там починати?
Та і все 😁😆😆 поїдьте, орендуйте, живіть і радійте, в чому питання, якщо людина не хоче, ви його не заставите.