Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Котогосподиня• 21 июля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
У моего мужа бронь, предприятие даёт право на выезд на период отпуска за границу. Можно уехать и не вернуться. Живём в Сумах. Муж даже говорить о выезде не хочет. Сижу с ним тут. Сама не хочу ехать. Но есть подросток ребенок, которого лучше было бы вывезти. Но подросток увы тоже не хочет. Вот так и живём
Ну от правду кажуть іноземці, що українці не дуже розумні, але дуже терплячі
Тому живуть в такій дупі.
Раніше мене бісило, а таке почитаю - ну праві вони
Тому живуть в такій дупі.
Не худа ні разу• 21 июля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Да уж, не повезло мужику с женой. А в загсе то клялась ’и в здоровьем и в болезни и тд и тп...’
Так клялись вроде бы обое, почему мы с ребенком должны жертвовать спокойствием и безопасностью, возможность нормально спать, работать, учиться, если муж без проблем мог бы уехать и жить со своей семьёй?
Элька-Карамелька• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Сотні тисяч це Південна Америка , Африка чи країни Азії?
Окружность экватора вроде только 40 тыс км, да и от полюса к полюсу немногим меньше. Откуда сотни тыс км?
Весела пiсенька• 21 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Что вы мне пытаетесь доказать? Что ваш комфорт важнее клятв? Так я поняла. Речь о том, что мужи лоханолуся с вами в загсе.
Элька-Карамелька• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
В неї описка на мій погляд. ’Соті’тисяч км думаєте, ну і прорахуйте таку відстань.
Ніяк з ’тисячі км/десятки тис км’ не можна зробити описку ’сотні тисяч км’.
Тень льва• 21 июля 2025
Вірю, бо мій син повернувся. Ви думаєте, прям всі мріють жити у ’Європах’?
Тень льва• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А мені немає до кого приїхати , тільки самостійно ,а страшно чи справлюсь самотужки із дитиною
З якого ви міста?
Не худа ні разу• 21 июля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Вам лично ничего не доказываю, но отвечаю на ваше сообщение. Ну что ж не всем везёт видимо в жизни так как повезло вашему мужу!
ЕлькиПальки• 21 июля 2025
Ответ дляПацака-задирака
Дійсно, який прокурор, мєнт чи прикоритний хоче? Де їм ще така лафа буде?
Идите и вы там поработайте или муж.
Вас возьмут в СБУ?))
Весела пiсенька• 21 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Это да. Но я не только с мужем такая , я со всеми слово своё держу.
всемВсёИмного• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
І діти в них є теж?
Автор, більшість чоловіків, які мають тут бронь і можливість виїхати нікуди не збираються, бо тут добре живуть і не готові жити гірше в іншій країні чи жебракувати там. Ось мій зараз у відрядженні закордоном. І думки немає там залишитися. Вас тут ніхто не тримає. Можете виїхати, маєте право.
БезВзяток• 21 июля 2025
Да, мой бывший муж такое сцыкло, ну и пусть сидит та, мне уже как-то плевать на него. У меня уже все отлично, без него справились
Вічний двигун• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ви не повірите, але всім страшно, хто виїздить, особливо коли раніше за кордоном ніколи не жили. І мені страшно було. Але страх залишати дитину жити у війні був сильнішим.
Парасюха• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В них теж є право на виїзд?
В мене теж чоловік виїздний, але закордон не хоче. Декілька разів виїжджав до Польщі, щоб пригнати машину на ЗСУ
Морковна• 21 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
В більшості є.
Ну то такі ледацюги які сраку бояться від дивана відірвати. Сидить в своєму болоті і чхати він хотів на дітей.
Морковна• 21 июля 2025
Ответ дляМелочунь
Полно таких. У меня на работе большинство топ-менеджмента: почти у всех по трое детей, еще кое у кого отсрочка, дающая право на выезд. Они же все тут, в Украине, гордятся этим.
Потому что в Украине они топ-менеджмент, а за ее пределами Васи Пупкины
Аноним_Русалка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Через його не хочу дитина має зростати під ракетами та дронами???
Везіть дитину так, як це зробили тисячі жінок, і не морочте нікому голову. Він має право не їхати. Хочете почитати коментарі, що чоловік ваш гімно? Та ні, він нормальна людина. А ви задовбали вже і чоловіка, і порадниць своїми темами.
Будьте так ласкаві• 21 июля 2025
Автор, ну ви і егоїстка. Й не треба прикриватися дитиною.
Несемо світло разом• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
То Ви в тихому регіоні живете, що не розумієте як від війни тікати. Ракети породили всі інші ’блага’
Київська обл, збивають все над нами вже три роки. Але так, є купа спокійних регіонів, в яких люди /діти могли б жити, але через тцк вони тікають з країни.
Я тут с краю постою• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я просто втомилась ,не виводжу вже
Якщо не виїзджає, значить йому вдома безпечно і стабільно !
Значить ви живите не в прифронтових областях !
Я тут с краю постою• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Каже,що буде будувати своє життя тільки в Україні ,це його вектор руху
Робить ремонт в іпотечній квартирі,планує там жити ,а там ані укриття ,ані паркінгу
Яка область ?
РокерША• 21 июля 2025
Багато таких. Ти паче, якщо є законні підстави виїхати, то його не заборуть.
РокерША• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Мені важко самій буде із дитиною,без роботи там ,він теж не факт ,що буде допомагати фінансово ,хіба що на аліменти тут подати
А чого без роботи? Будете працювати. Ви ж про дитину думаєте.
люблю_тортики• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В мене такий самий,а я з 4-ма дітьми боюсь кудись їхати(бо допомоги немає,все на мені)
РокерША• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В табір?
Зате без ракет і дронів. Не думайте про свій комфорт. Думайте про дитину.
Диви яка я пава!• 21 июля 2025
Я многих таких знаю. И среди бедных, и среди тех кто имеет хороший уровень жизни. У каждого свои причины и мысли на этот счет.
Леопардові панчохи• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
За дитину та її безпеку несуть відповідальність тільки батьки.
Ну так. Тому я взяла 2 дітей і виїхала сама. А ви чого сидите? Всім складно. Може ви поїдете, то потім чоловік вас почне поважати і до вас приїде.
Пошаманю• 21 июля 2025
Я меня муж в Харькове , мы с дочкой уехали , он периодически приезжает к нам
Пошаманю• 21 июля 2025
Ответ дляМорковна
И многие «топ менеджеры» зарабатывают столько , сколько уборщик за границей. У меня так знакомая , 20 тыс , но там она Алла Ивановна , а за кордоном была помощник повара за 50 тыс , но понты у нас иногда важный. ( про Алла Ивановна она сама так сказала ).