Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
У моего мужа бронь, предприятие даёт право на выезд на период отпуска за границу. Можно уехать и не вернуться. Живём в Сумах. Муж даже говорить о выезде не хочет. Сижу с ним тут. Сама не хочу ехать. Но есть подросток ребенок, которого лучше было бы вывезти. Но подросток увы тоже не хочет. Вот так и живём
Вам не страшно?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Так вы ж жизнь спасаете. От войны бежите. Какая уже разница что там в кошельке?
Кстати из какого города бежите?
Київ
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЭлектричка
В мене так само, але я теж не хочу за кордон.
Чому?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Вот именно по этой причине мой муж в Украине. Да и возраст уже 50+, здоровья нет батрачить там(
Ким працює?
БоХатая• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я просто втомилась ,не виводжу вже
Їдьте самі. Це ж тільки ваше бажання. ПС: Я тут, вдома, з чоловіком, який може виїхати. Але тут ми вдома, і це наш вибір.
Попразендовна• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я просто втомилась ,не виводжу вже
У мене чоловік такий.
Тут я рідкісний спеціаліст, тут у мене репутація і комфортне життя, рідні, друзі, а там я ніхто, починай все з нуля. Не хочу не готовий
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
В чому проблема,і хто справляється з дитиною зараз в Україні?
Зараз більше чоловік із дитиною ,бо я вранці рано іду на роботу і пізно ввечері повертаюсь
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
У мене чоловік військовий. Вже є підстави для оформлення інвалідності і пенсії по інвалідності. Не хоче.
Теж діти. Старший за кордоном. Менша вдома.
Але він такий реальний військовий, навіть після важкої операції і після імплантів робить що може.
Ампутація була?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Мій би виїхав,але не може(Плавати і горами ходити не буде,а за гроші - ніхто не гарантує виїзд( Так що працює з дома і не виходить(
От а мій може ,а не хоче,сюр якийсь...
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Вот би ті хто планує жити в Україні шли б і захищали.Мій і не планував навіть до війни лишатися,не планує і після,заїхав щоб вирішити деякі справи і тут війна(Чому хтось вас і вашого чоловіка повинен захищати,це ж ваш дім?
Вам номер його дати?
Зателефонуєте та запитуєте особисто
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Автор, такая же ситуация. И при том что я уехала с ребенком в самом начале войны, у меня хорошая работа в Европе, ему надо было просто закрыть не прибыльный бизнес и уехать. Заграницей он бы без проблем нашел работу с его специальностью и опытом. Я уговаривала 2.5 года его уехать и ни в какую... Честно я так его и не поняла, почему было не уехать, не жить со своей семьёй, да эмиграция это сложно, новую жизнь начинать, в тоже время ни я ни ребенок не могли бы жить сейчас в Украине. Но вот такая ситуация...в итоге пошел в армию. Развелись после 13 лет брака.
Розлучились бо знайшов фею?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляСадоводница
А, так вы хотите, чтобы он сбежал с вами?
Чому втік?
В нього є законе право на виїзд.
Рожайтретьего• 21 июля 2025
Конечно такое возможно Муж знакомой в нвчвле войны вернулся из Польши и пошёл добровольцем. Через мксяц погиб. Жена осталась вдовой с 2 детьми. Мужчин , которые могут выехать, но не аыезжают тоже немало
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
А тато з України буде допомагати,і ремонт робити.
Закінчиться війна,приїдете в новий ремонт.
Знайомі кажуть ,що роботи ремонт під час війни то тупість,в будь який момент влучити може і ніхто не компенсує вкладених туди грошей
Рожайтретьего• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Каже,що буде будувати своє життя тільки в Україні ,це його вектор руху
Робить ремонт в іпотечній квартирі,планує там жити ,а там ані укриття ,ані паркінгу
Многие прост пофигисты. Хорошо, если детей у них нет.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляБоХатая
У вас є діти?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Виїзджайте на захід, хоча б на літо.
В мене робота в Києві
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
А Ваш чому не служить?
Бо має законе право не служити
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ натуралка
Так он потому и не хочет, что ему мобилизация не грозит.
Так тоді краще тим паче виїхати ,щоб напевно
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Авторко, таке враження, що Ви хочете поїхати за кордон, і бажано без чоловіка. Але він заявив, що в такому разу грошей Вам давати не бути, маєте крутитися самі. Отака біда.
Якраз навпаки із ним хочу,бо самій із дитиною важко буде
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляРокерША
Та навіть прибиральницею, дитину в садок. Виходьте з зони власного комфорту.
Є такий графік?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Ну все правильно він сказав. Тобто якщо Ви так хочете виїхати, то берете дитину і їдете.
Що правильного тут то?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Це ж і про автора можно сказати.
Хоче щось змінити, але чужими руками.
Та сама завчена беспомічність.
Хоче щось змінити, але чужими руками.
Та сама завчена беспомічність.
Батько дитини це чужа людина?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляНічний дожор
Та і все 😁😆😆 поїдьте, орендуйте, живіть і радійте, в чому питання, якщо людина не хоче, ви його не заставите.
В мене немає на це грошей
бювет_в_обед• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я просто втомилась ,не виводжу вже
Если вы в относительно безопасном месте на ЗУ, у мужа хороша робота и ему не грозит мобилизация, то я его понимаю. Тяжело начинать с нуля все. У мужчин которые рискуют жизнью (речки переплывают и т.п.) другие исходные данные просто
Будьте так ласкаві• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
О, ну це дуже важливо, що кажуть знайомі.
Неважлива думка вашого чоловіка. А знайомі - молодці
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Ми в Києві
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
А що не праві?