Туфли в чешуе• 22 июля 2025
Переїхали в Київ. Перша ніч. Стрес і страх зашкалюють. Допоможіть впоратись.
Дівчата, особливо хто мав переїзди, як опанувати страх?
Боюсь звісно найбільше обстрілів, але і страх перед новим, чужим і незрозумілим, як буде далі, з роботою, зі вступом дитини.
Чи правильний крок зробили взагалі.
Тисячі думок.
Панічної атаки немає, але все тіло зжате, в поту, голова тріщить, в душі тотальний холод, на цьому фоні жкт теж дало слабкість((
Ми з сусідньої області, до ракет-шахедів наче адаптовані, але то було вдома, де ти все знаєш.
Тут - ну це просто жах ((
Не можу себе опанувати.
Район шукали наче відносно де спокійніше (Деміївка), але чомусь тут так все незатишно, висотки і пару магазинів поряд.
Можливо інший район шукати?
Я просто в паніці(
Допоможіть порадами.
Чи правильний крок зробили взагалі.
Тисячі думок.
Тут - ну це просто жах ((
Не можу себе опанувати.
Можливо інший район шукати?
Я просто в паніці(
Допоможіть порадами.
Не любовница• 22 июля 2025
не розумію такого переїзду, якщо це з більш безпечного місця.... але хай все вздається
Туфли в чешуе
• 22 июля 2025
Ответ дляТишком нишком
А ви прив´язані до роботи? Потрібно щодня їздити в офіс?
Так
Тишком нишком• 22 июля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Так
Тоді складніше
Якби ні, і ви звикли до маленького міста, був би сенс розглядати передмістя або затишні райони на лівому березі, наприклад, Русанівку
PORKA• 22 июля 2025
То сьогодні сходять у найближче укриття, подивіться що і як. Підготуйте сумку,яку будете брати із собою.Встановіть програму оповіщення про тривоги.Все
Тишком нишком• 22 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Тема спокойных районов уже просто весилит)
Не стільки безпечних, скільки більш звичних, як я розумію, автора лякає у тому числі вайб великого міста
Туфли в чешуе
• 22 июля 2025
Ответ дляФенте Фря
Дома было страшнее? Или в чём был смысл вашего переезда?
В чоловіка тут буде вища з/п і вступ дитини змусили до переїзду
Бурундучиха• 22 июля 2025
Коли переїжджають, то заради чогось кращого: більшої зарплати, кращої кар´єри, втілення планів. Сфокусуйтеся на плюсах свого переїзду. Звісно, мова не йде про ВПО і біженство, там люди рятують життя. А ви ж якось собі знаходили мотивацію переїхати - вертайтеся до неї, не думайте про погане.
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...
Сегодня читала новость что рашисты уже делают дроны для полетов в выскогорье, так что Ужгороду не долго осталось к сожалению..
Показушница• 22 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А они на самом деле есть, просто о них молчат
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Можєт нє будєм затрагивать бєспечніє райони?
Это миф обычный,миф
Не обижаюсь• 22 июля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
А як людям дізнатись куди поселитись. Чи ви тільки про себе думаєте? Ті люди тоже про себе думають
Звезда в шоке• 22 июля 2025
Ну так найдите ближайшие укрытия, выберите по душе и закупитесь нобходимым для ночевки там. Если обстрелы вам не в новинку то тут думаю то же самое.
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляПоказушница
Ага, точно, говорят тока про опасные
Спішу - перекидаюсь• 22 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
На осень пугают 2000 дронами в сутки, так что, всем хватит
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Это секретная информация! Безопасные районы только платно!
Показушница• 22 июля 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...
Порада проаналізувати новини в тг і обрати тихе місце, краще передмістя Києва.
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
да уж, осень будет горячей чуйствую..
Жена брата Админа• 22 июля 2025
Ответ дляПоказушница
В сміслє обрати?Знімати хату в передмісті?А де воно бєзпєчнє?
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляSantaMonika
Я б не переїздила з такими страхами
Какая разница где бояться?
Бояться надо там где дешевле
Показушница• 22 июля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Ніде небезпечне, але обстріли в передмісті відчуваються зовсім по іншому ніж в Києві
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляПоказушница
В новостях уже заранее знают куда мобеды летят?
Показушница• 22 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А Ви не розумієте слово проаналізувати???Це про те, що вже було