Я така бойова• Изменено 22 июля в 09:50
Ми гарно погуляли з музикою, власник котеджу дзвонив нам щоб зробили тихіше
Але в нас був один аварійний, що включав музику в 23:00 і гучно слухали взагалі її весь вечір, сусід заходив до нас, робив зауваження
І такий прикол що власник хоче з залогу взяти кошти, для сусідів, моральний ущерб і в договорі не було такого пункту

Я така бойова
• 22 июля в 09:50
Ответ дляПокращена
Власник все правильно робить
Він каже що всім сусідам хто вчора йому дзвонив він хоче дати по 2000
Це мені треба 6000 заплатити

Мій не такий• 22 июля в 09:52
Ответ дляЯ така бойова
Це мені треба 6000 заплатити
Він правий , ви же слів не розумієте

Я така бойова
• 22 июля в 09:52
Ответ дляКапуста Маша
Ну заплатіть. Головне, що гарно погуляли
Пле ж ми не гуляли всю ніч
Ми до 23:00 музику велючили
Поки нам власник не сказав що забере весь залог і виселить
Ми до 23:00 музику велючили

Я така бойова
• 22 июля в 09:53
Ответ дляOrganic
За удовольствие надо платить.
Так ми до 23:00

Капуста Маша• 22 июля в 09:53
Ответ дляЯ така бойова
Пле ж ми не гуляли всю ніч
Ми до 23:00 музику велючили
Ви що, ніщеброди?

Пургену мне• 22 июля в 09:53
Власник за таке міг взагалі приїхати вас випровадити. В чому прикол, що ви в неділю, уночі, коли люди, яким у понеділок не роботу, хочуть відпочити, гучно слухаєте музику і не реагуєте на зауваження?

Тра Ля Ля• 22 июля в 09:53
То запитайте, чому саме це правило не озвучили до поселення в будинок

Я така бойова
• 22 июля в 09:54
Ответ дляПургену мне
Так ми відреагували в 23:00

Пасхальний тролік• 22 июля в 09:54
Скажите спасибо, что отделаетесь деньгами. Между прочим в военное время, за такие дела, вообще расстрел положен.

Покращена• 22 июля в 09:55
Ответ дляПасхальний тролік
Теж таких чарівних сусідів маєте?
Я така бойова
• 22 июля в 09:55
Ответ дляПокращена
А мали б до 21.00
До 22:00
Де написано шо до 21:00

неДоПриличий• 22 июля в 09:56
Ответ дляЯ така бойова
Пле ж ми не гуляли всю ніч
Ми до 23:00 музику велючили
Якщо включили до 23 - то не мусите платити. Штраф можно було поліції заплатити, це скільки там 54 грн?

Пасхальний тролік• 22 июля в 09:57
Ответ дляПокращена
Теж таких чарівних сусідів маєте?
Не, у меня ружьё есть

Я така бойова
• 22 июля в 09:57
Ответ длянеДоПриличий
Я ж про це

Я така бойова
• 22 июля в 09:58
Ответ дляТра Ля Ля
Вони попереджали про правило музики до 22:00

Покращена• 22 июля в 09:58
Ответ дляЯ така бойова
До 22:00
Де написано шо до 21:00
У вихідні і святкові дні до 21.00

Я така бойова
• 22 июля в 09:58
Ответ дляПокращена
У вихідні і святкові дні до 21.00
Де це написано?

Пургену мне• 22 июля в 09:58
Ответ дляЯ така бойова
Так ми відреагували в 23:00
А вам дня не було щоб музику послухати? Вам то захотілося, а поруч з вами не люди живуть? Їм не хочеться відпочити? Чи вони повинні терпіти і через ваші забаганки відмовитись від сну, чи відпочинку? Може там діти, які хочуть спати?
Якщо прийшли особисто і попросили, то значить ви заважаєте? В чому проблема одразу вимкнути, або зробити тихіше, щоб людям не заважала?

Я така бойова
• 22 июля в 09:59
Ответ дляПургену мне
Бо ми орендували і хочемо повеселитись

Покращена• 22 июля в 10:00
Ответ дляЯ така бойова
Вас навіть попереджали, а ви все одно проігнорували це правило.

Я така бойова
• 22 июля в 10:00
Питання в тому що з нас хочуть зняти 6000 грн незаконно

Я така бойова
• 22 июля в 10:01
Ответ дляПокращена
Але за що 6000?
І в договорі про це нічого не сказано

Летюча помилка• 22 июля в 10:02
Треба це озвучувати одразу , дивно здавати в аренду булинок великій компаніі і чекати що вони будуть грати в доміно , Вас попереджав господар перед заселенням? Ви спиталися про музику гучну? Ну спитайте його щараз чи всі сплатив він податки в бюджет , може зоч яка користь буде від вашого залого а не нудним сусідам його роздавати

Хата на мати• 22 июля в 10:02
Ответ дляЯ така бойова
Де це написано?
Ось детальне роз´яснення юристів з цього питання.

Шиворот Навыворот• 22 июля в 10:03
Ответ дляТра Ля Ля
Дєйствительно... А чому власник не сказав що не можна з дверей дрова на мангал робити! Ми ж відпочивали!!! А чому не сказав що йухами по паркану не можна стукати? Ми ж просто відпочівали...
Є закон і в ньому чітко сказано музика до 22 год то по перше. А ще у неробочі дні так взагалі не можна. А ще навіть у дозволені години є межа по рівню шума (гучності)