Я така бойова• Изменено 22 июля 2025

Ми гарно погуляли з музикою, власник котеджу дзвонив нам щоб зробили тихіше

Але в нас був один аварійний, що включав музику в 23:00 і гучно слухали взагалі її весь вечір, сусід заходив до нас, робив зауваження

І такий прикол що власник хоче з залогу взяти кошти, для сусідів, моральний ущерб і в договорі не було такого пункту
Закусенец• 22 июля 2025
Ответ дляПургену мне
А вам дня не було щоб музику послухати? Вам то захотілося, а поруч з вами не люди живуть? Їм не хочеться відпочити? Чи вони повинні терпіти і через ваші забаганки відмовитись від сну, чи відпочинку? Може там діти, які хочуть спати?
Якщо прийшли особисто і попросили, то значить ви заважаєте? В чому проблема одразу вимкнути, або зробити тихіше, щоб людям не заважала?
Так может пусть владелец не сдает дом для посуточных гуляний? Или люди снимают за дикие деньги и должны тихонечко сидеть и не отсвечивать?

Цікавий писочок• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
До 22:00
Де написано шо до 21:00
Некоторым быдланам на лбу нужно писать.
Покращена• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Де це написано?
Закон України про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення
Покращена• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Бо ми орендували і хочемо повеселитись
Повеселились на всі гроші. Чому зараз не весело?
Цікавий писочок• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Бо ми орендували і хочемо повеселитись
Вы ведь не Земной шар арендовали, але, колхоз!
Я бы вас в черный список внесла и всем владельцам разослала. Орендували вони.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Питання в тому що з нас хочуть зняти 6000 грн незаконно
можете на них в суд подать)
Телячі ніжноСті• 22 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
Если владелец сдает дом не в лесу, а в жилом поселке, дикие люди, снимающие у него посуточно, должны вести себя так, как сказал хозяин и не отсвечивать. Или выметаться вместе со своими ’дикими деньгами’ и искать место, где они смогут орать до утра и никому не мешать.

Покращена• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Вас попереджали до якої години можна шуміти. Ви проігнорували попередження. За порушення правил оренди у Вас забирають завдаток.
автор Я така бойова • 22 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
Я ж так і кажу
Пургену мне• 22 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
Ну так гуляти по-різному можна,чи якщо ти платиш, то можна все? Сусіди могли викликати поліцію і тоді проблеми були б і у власника і у орендарів. Музику можна слухати і так, щоб вона не заважала людям, у сусідніх будинках. Або як хочеться потанцювати, то робити це вдень, щоб не порушувати спокій
автор Я така бойова • 22 июля 2025
Ответ дляПокращена
Але в договорі про це не написано
Написано що можуть виселити
Меня много• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Він каже що всім сусідам хто вчора йому дзвонив він хоче дати по 2000
Це мені треба 6000 заплатити
Не имеет права
автор Я така бойова • 22 июля 2025
Ответ дляПургену мне
Власник має право вимагати гроші за моральний ущерб сусідів?
автор Я така бойова • 22 июля 2025
Ответ дляМеня много
Не имеет права
Ось саме це турбує мене
Меня много• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Ось саме це турбує мене
Посылайте его подальше
Поросенка• 22 июля 2025
Пусть платит из своих денег.
Вы сняли жилье погудеть.
В 23 выключили. Какие к вам вопросы ?

Вы что-то подписывали, какие-то правила ?
Покращена• 22 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
Люди не повинні порушувати комфорт сусідів. Якщо словами не розуміють, то фінансові втрати хоч якісь процеси в їх мізках запустять.
ДА да да• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Так ми відреагували в 23:00
взагалі то шум в межах норми дозволений до 22 в будні і недозволений на вихідних
відреагували вони... ну то в ласник відреагував і правильно зробив, таких маргіналів до совісті до докличешся, то хоч копійкою наказать
Покращена• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Але в договорі про це не написано
Написано що можуть виселити
Вас навіть не виселили в комендантську годину, а дочекалися, доки Ви прокинетесь. Вам навіть назустріч пішли. Так що радійте і робіть висновки наступного разу.

автор Я така бойова • 22 июля 2025
Ответ дляПокращена
Так 6000 не хочу платити
Покращена• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Власник має право залишити завдаток собі у випадку порушення правил оренди.
На паровозе• 22 июля 2025
любишь кататься люби и саночки возить.
Покращена• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Так 6000 не хочу платити
Вважайте, що це плата за нічну гулянку
Пургену мне• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
З того що я читаю, ви настільки голосно слухали музику, шо йому звонили люди з трьох будинків поряд. Вам самим ок, не совісно?
Хотіли погуляти, то відповідайте. Вас, не зважаючи на скарги, не приїхали виселяти посеред ночі, хоча мали на це право. Дозволили залишитися на ніч. Тож чисто по-людськи, це найменше, що ви можете зробити
Поросенка• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Так 6000 не хочу платити
Не платите. Вы не подписывались на них.
Разводняк какой-то.
Мне кажется, там все в доле.
неДоПриличий• 22 июля 2025
Ответ дляПургену мне
Не выдумывайте. Хозяин сдает дом посуточно и там каждый третий случай такой. Не хотел бы, было бы ему совестно перед соседями и сдавал бы на долгосрок и тогда мог бы что то требовать и тп.
Пургену мне• 22 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Та да, і з сусідами не домовився за цей час, що вони йому звонять і жаліються?
Після таких гостей може і здаватиме. Наголошую ще раз, гуляти можна по-різному
Поросенка• 22 июля 2025
Ответ длянеДоПриличий
💯
Моя тетка сдавала дом посуточно.
Все снимают компаниями специально погулять.
И баню, и купель, и барбекю, и беседку они делали специально под эти цели.
Корсет_на_шурупах• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
До 22:00
Де написано шо до 21:00
Написано що у вихідні шуміти не можна взагалі
Закусенец• 22 июля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Про до утра речь не шла, нот днём они снимают для гулянки, а не отсвечивать должен владелец, если взял деньги.