Я така бойова• Изменено 22 июля 2025

Ми гарно погуляли з музикою, власник котеджу дзвонив нам щоб зробили тихіше

Але в нас був один аварійний, що включав музику в 23:00 і гучно слухали взагалі її весь вечір, сусід заходив до нас, робив зауваження

І такий прикол що власник хоче з залогу взяти кошти, для сусідів, моральний ущерб і в договорі не було такого пункту
аромат Жука• 22 июля 2025
Ненавижу таких как автор. Оно решило побухать и похер на окружающих, которым завтра рано вставать ’бо ми хочемо веселитися’

Просто желаю вам 100 кратного бумеранга

котопёс• 22 июля 2025
Ответ дляХата на мати
Так, субота та неділя не є неробочими чи святковими, диявол в деталях. АЛЕ.
По-перше, адекватний шум допустимий до 22-00 (не 23-00).
По-друге, є допустимі рівні шуму, які закріплені у Законі: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0281-19#Text
50 децибел максимум в денний час в зоні житлової забудови.

Ось що нам каже ШІ про такий рівень шуму:
50 децибел - це рівень шуму, який можна порівняти з звичайним розмовою в групі людей або роботою кухонної витяжки. Також, це рівень шуму, який не викликає роздратування і відповідає повсякденному життю.
Ось більш детальніше:
Побут:
50 децибел - це рівень шуму, який можна почути під час звичайної розмови кількох людей або роботи кухонної витяжки.
Комфорт:
Цей рівень шуму вважається комфортним і не викликає дискомфорту або роздратування.
Не помітний:
50 дБ не є гучним і не привертає зайвої уваги, якщо не знаходиться в дуже тихій обстановці.
Приклади:
Рівень шуму в 50 дБ може створювати швейна машинка, зовнішній блок кондиціонера або пральна машина під час прання, хоча це залежить від конкретної моделі.
То пусть приезжают и замеряют 😂
Клевотница• 22 июля 2025
Ответ дляЧукИГеки
В Україні діє Закон про тишу, який обмежує шум у житлових будинках, включаючи приватні будинки, з 22:00 до 8:00 у вихідні та з 21:00 до 8:00 у робочі дні. У цей час забороняється голосно кричати, використовувати звуковідтворювальну апаратуру, запускати феєрверки та проводити ремонтні роботи, що створюють шум. Місцева влада може встановлювати додаткові обмеження, але загальні правила залишаються.
Воно то так. Але орендодавець не суддя, щоб призначати покарання за порушення закону.
Ванна Тазиковна• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
А я напишу поганий відгук на нього
Головне щоб правливий
жижифреймут• 22 июля 2025
Пля, когда уже за прослушивание музыки введут уголовную отвественность? Как же меня заипали меломаны. С...ка, есть же наушники, качественные, ну надень и слушай, хоть до лопнувших перепонок, нахера всех вокруг мучать?! Хочешь песнии сам поорать - велкам в караоке! Ходишь в музыкалку - ну так задрачивай то пианино/баян/балалайку там! Но на улицах и в частныхдомах/квартирах за эту чертову музыку надо жестко наказывать
2410diana2410• 22 июля 2025
Автор, вы испортили отношения между соседями и владельцем коттеджа, тем, что нарушали общепринятые правила.
sur_sur• 22 июля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Але за що 6000?
І в договорі про це нічого не сказано
6иис сьогодні - то взагалі ні про що.

Рятівник Малібу• 22 июля 2025
Эх, жалко, что хозяйка дома под моими окнами не такая, как у автора. Ей похер вообще на все, и вечно летом гулянки по ночам, периодически с вызовом полиции. Были б штрафы, может люди б думали об окружающих, а не только о себе