Файна цьоця• 22 июля 2025
Квартира в дар или своя
Мои родители захотели подарить мне квартиру. Муж сказал, что если они дарят ее только мне, то и заниматься всеми дальнейшими вопросами с этой квартирой буду только я.
Он предлагает что-бы они подарили ее нам двоим, тогда он готов оплатить там ремонт и купить все что там будет необходимо.
Либо предложил в дальнейшем что-бы я продавала эту подаренную мне квартиру и мы совместно приобрели другое жилье.
Квартира, которую хотят подарить родители старенькая и требует много вложений, но лично мне она нравится, не хотела бы ее продавать. А родители не хотят оформлять дарственную на двоих. Как лучше поступить?
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Торік були в Микуличині, жили у хазяйки в гарному двоповерховому будинку-зрубі, дуже гарний.
То вона розповідала, що вийшла заміж, жила у свекрухи і чоловіка все життя, дітей ростила, а потім заробила грошей і якісь паї продала, купила ділянку в гарному місці і збудувала будинок. То її чоловік приїхав тільки здалеку подивився, навіть порог не переступив.
Так і живе в тій хаті свекрухи, хоча все життя обіцяв, що збудують будинок.
Досить типова історія, авторку те саме чекає.
Ви впевнені ,що вона вам правду розказала про своє життя?)
Не можна бути в такому поважному віці і бути настільки наївним)
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Кому, вам двоим с ребёнком? И дальше у родственников поживете, как раз деньги со сдачи квартиры будут подспорьем.
Боже, как можно быть настолько наивной и глупой, чтобы не понимать, что ваш муж хочет иметь часть в этой квартире только потому что планирует развод через несколько лет, но алименты вашему ребёнку платить не хочет!!!
Так если он захочет и так платить ничего не станет.
Как можно давать такие глупые советы?
Вот Она Я• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Да, мы так и сделали. А вы все боитесь?
Кого боюсь ? Я просто в своем уме .
Коплю на груди• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Пояснюю, повільно, на пальцях - батьки авторки дарують авторці квартиру, вона її продає за 50 тисяч, наприклад, і ця сума є половиною для купівлі спільної з чоловіком нової квартири.
Залишилося дізнатися, чи є друга половина у чоловіка авторки, також 50 тисяч, от тільки авторка відмовчується.
Авторка відмахується від будь яких питань - де вони зараз живуть в на яких правах, чи є у чоловіка гроші на купівлю квартири, який він бачить вихід, якщо квартиру йому не подарують і ще багато інших. Це наштовхує на думки про трольність теми
КараПузовна• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Хто вони, гроші чоловіка? Так, можуть бути дошлюбні. А авторка отримала придане не до шлюбу, а через пару років в шлюбі.
То авторкине придане бігом ділити навпіл, в чоловікові дошлюбні гроші - тільки його?
Яке придане?
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Так мужик цей то батько їх внука
Которого они видимо не любят, а может и внука не любят
ЛісАпетная• 22 июля 2025
Автор, тоесть жить он в ней согласен, а вкладываться нет, если подарена не на него? Раз согласен жить не вкладываясь, пусть оплачивает аренду. С какого хрена простите ваши родители должны дарить ему. В случае развода останетесь голая и босая, а он с частью вашей квартиры
КараПузовна• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Так він і не робить комусь ремонт)
Тобто він халявщик. Живуть в готовому ремонті роками і ні копійки
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
У мене дві версії - або блондинка, або троль.
Але насправді таких історій повно, наглість - друге щастя.
Реальна історія одного бувшого кавалера - женився, пожив у дружини, дитину народили, розлучалися, він з претензіями ’Так я ж балкон зробив, машину дощок привіз, і прописаний, у мене тепер має бути частка квартири після розлучення’.
Тікала я далеко від того кавалера
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
А навіщо ви придумуєте?)
Складаються порівну із своїх дошлюбних ресурсів і купують одну квартиру на двох
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну в каком состоянии и сколько потянет ремонт - в теме не раскрыто. Муж теоретик, который купит когда-то жильё, но к нему ещё лет и лет(автор даже не ответила есть ли те 50% отложеных).
- - это сейчас они не платят, а как будет через год - ?
- Завтра муж автора может жить у родственников, где и сейчас(скорее всего это его родственники). Ему не напряжно.
- ’Для жінки зрозуміло, в неї квартира з ремонтом’ - у неё и у их ребёнка. И там же муж будет жить, до развода точно. А может и развода не будет.
Точно так же, как сейчас оформить 50/50, а будет ли муж автора делать тот ремонт, или завтра подаст документы на развод?
*умно не вкладывать не в своё, что со стороны женщины, что со стороны мужчины. Но требовать оформить чужое наследство пополам - нонсенс. У своих может требовать.
Так если не найдут компромисс, так и будут каждый со своей проблемой
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляКараПузовна
А як у всіх? Різниця в доходах в одному будинку велика. Більшого хоче навіть нардеп. У родичів в квартирі все зроблене? Вау. Надовго там? Інших нема претендентів. Про власне спільне житло думали чи ні
Депутаты хотят больше всех надбавки
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Так написала ж вже ,їй дарують і він не вкладається в ремонт ось так і бачить її чоловік
Її квартира її проблеми,що є справедливим
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так он там жить будет. Он бы больше денег отдал за съем.
У родственников можно жить ведь бесплатно)
Кто крайний?• 22 июля 2025
Родители правы, муж хитросделанный. Пусть делают дарственную на вас, ремонт косметический сделайте и сдавайте по тем деньгам, сколько она будет стоить. Деньги от аренды откладывайте, со временем на ремонт получше соберёте. А мужу губозакатин.
Ацетилсалициловая кислота• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Лучше быть со своей квартирой.
А какой компромис? Если автор не скинется, то будут жить отдельно.
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляКараПузовна
Хто халявщик?
КараПузовна• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Депутаты хотят больше всех надбавки
Бо зарплата мала. Не шучу. Сусідка депутат ВР. Ну не ниє. Але реально надбавки дозволяють жити краще деяких сусідів. Є сусіди з іншими , більш високими, доходами
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляInconvenient
При розлучення квартиру, яку ви маєте на увазі, отримає чоловік, а про дитину він скоро забуде.
Вы из своего печального опыта говорите?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
А навіщо ви придумуєте?)
Ок, вважаємо квартиру батьків дошлюбним подарунком. І продану квартиру оголосимо дошлюбними грошами.
У авторки є 50 тисяч дошлюбних грошей, скільки є дошлюбних грошей у чоловіка? 1 тисяча?
Ми вважаємо ці гроші дошлюбними, вони просто п´ять років у сейфах полежали, у чоловіка окремо, у авторки окремо. А тепер настав момент покупки спільного житла.
То у сейфі чоловіка миша повісилася.
КараПузовна• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Мабуть так і є
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Тікала я далеко від того кавалера
А що не так?
Він же вклався,нехай повертають грошима ,або речами його вкладення
КараПузовна• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Хто халявщик?
Для вас жити в чужих людей безкоштовно то норма? І ставити умови.
Маргарита и Мастер• 22 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
При чем тут это?
у ваших родітелей есть еще деті?
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Так купуйте спільну квартиру, з нього 50 тисяч (умовно), ваша квартира на продаж. Складете до купи та й купите.
Тільки хай він спочатку вам покаже 50 тисяч.
А то зараз він хоче спадщину ваших батьків на себе отримати, в його вклад - оті 50 тисяч - ви ж маєте заробляти ще пів-життя, доглядаючи дитину і цього нахлібника.
Так она же не хочет продавать свою квартиру, где ей взять свою часть денег?
КараПузовна• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Точно, працювати не варіант
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Они вообще могут относится к добрачным средствам
Так и квартира автора была до брака, прикиньте ) Просто сейчас родители хотят оформить ее на дочь юридически. Тут все очень просто на самом деле. У мужа есть личная кучка денег. У жены есть личная кучка денег в виде квартиры. Но муж хочет свою кучку оставить себе, а кучку жены - поделить.
Нормально, вы считаете?
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
То у сейфі чоловіка миша повісилася.
купувати коли чоловік дозбирає свою половину
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
А що не так?
З балкона дошки обдерти і чоловіку викинути з 3-го поверху?
Подруга весільні сервізи бувшому чоловіку з балкона скинула, бо також дуже хотів своє забрати після шлюбу в приймах.