Файна цьоця• 22 июля 2025
Квартира в дар или своя
Мои родители захотели подарить мне квартиру. Муж сказал, что если они дарят ее только мне, то и заниматься всеми дальнейшими вопросами с этой квартирой буду только я.
Он предлагает что-бы они подарили ее нам двоим, тогда он готов оплатить там ремонт и купить все что там будет необходимо.
Либо предложил в дальнейшем что-бы я продавала эту подаренную мне квартиру и мы совместно приобрели другое жилье.
Квартира, которую хотят подарить родители старенькая и требует много вложений, но лично мне она нравится, не хотела бы ее продавать. А родители не хотят оформлять дарственную на двоих. Как лучше поступить?
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У мужа есть куча денег,к которым у жены нет доступа.
І?)
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
О, советское мышление у вас....
Все планировать на всю жизнь
Та війна підрихтувала, на все життя не сплануєш.
Але й віддавати свою спадщину зятям ніхто не буде, навіть якщо каміння з небес.
Всех в сад• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Я бачу аналогічні ситуації - в родині є машина, її треба заправляти, її треба ремонтувати. Вона наче й спільна, але авторка вдома з дитиною, а чоловіку ж на роботу треба щодня їхати, Маруся, ти ж маєш розуміти.
А от коли з житлом - то мало того, що він для родини житло не над ав, то він ще й в дріжининому житлі і гвіздка не заб´є, бо це ж не його.
А де його, невідомо, років 40 буде чекати, поки ті родичі помруть, у яких вони живуть. І у родичів він також гвіздка не заб´є, бо також ’ще не його’.
Ми бачимо багато чого, далі що?
І трохи не зрозуміла, і вашій темі Маруся хотіла сама їздити на роботу і ремонтувати машину, а чоловіка дома із дитиною посадити? Чи в чому претензія? Коли один дома із дитиною сидить то інший іздить на роботу щоб мати змогу ремонтувати машину, чи як потрібно?
В будь якому випадку повторюсь, в подібній ситуації особисто ви навряд чи свої заощадження виклали би на те що вам не належить, це не 5000 грн, а от інший рандомний чоловік так, має бо є якась Маруся що дома сидить, логіка залізна, так)))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Немає таких прикладів в оточенні, можливо у вас інше оточення
Вам лет 15? Тогда конечно, ещё рано
Inconvenient• 22 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
У родителей есть другое жилье.
В том то и дело, что муж сказал, что если дарят мне квартиру, то мне ей и заниматься. Вкладывать деньги он готов только там где совместная собственность будет
Краще поступово займатися ремонтом самій, ніж ризикувати втратою квартири. Лишайте дитину батькам і їдьте заробляти за кордон.
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Почему? Он знает, у нее намечается квартира и готовится половину себе захапать. При этом своими денежками с женой почему-то не поделился.
Ну так,а про зп і скільки відкладає то не знає
Всех в сад• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Хм, а навіщо ділитися тим що відкладаєш на спільне житло? Чолові готується мати власне житло,,на це збирає гроші, які чомусь так муляють порадницям)))
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вам лет 15? Тогда конечно, ещё рано
Що рано?
В мене чоловік не забув свою дитину ,а виховує
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляInconvenient
На полуницю?
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Какие-то меркантильные только вопросы возникают у мужа автора.
Живут у родственников с ребёнком, своего нет, но то что дают - фээ.
Он же и для своего ребёнка тоже ремонт или квартиру покупать будет. Только напряжённые отношения за м2, которые делит(наследство или будущую квартиру) с автором. И не вспоминает, что их 3ое(!). И их ребёнку надо где-то жить(неизвестно, какие отношения с этими родственниками)
Муж мерит современными мерками, капитализм полным ходом у нас нынче. Поэтому церемонится точно не стоит.
А вот осадок после этих разборок у мужа точно останется, да и на ребенка повлияет плохо, ой как уверенна я в этом
Ацетилсалициловая кислота• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Еще раз, муж имеет право диктовать свои условия в данной семье, особенно если видит что ему не доверяют.
Его семья, по закону, - это жена и дети.
Остальные - родственники.
Бабушки, дедушки, мама и папа автора - даже не кровные. С них требовать ничего не имеет права. Ни по закону, ни по совести.
Может у своих кровных родственников требовать и диктовать условия.
Остальные - родственники.
Inconvenient• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Вот это у вас фантазия так фантазия
Це реальність, нажаль.
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляInconvenient
Це залежить від кваліфікації авторки.
А що ще можна на ’заробітках’ робити?
Бути директором?
Вишня на торті• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Так,а вкладатися повинен?
Ні, не повинен. Але міг би, якщо збирається там проживати. Чи просто жити в чужій квартирі і не витрачатись ні на що? Так це жлобство. Ми навіть коли жили на зйомній квартирі - і розетки міняли за свій кошт, і крани, і шпалери переклеювали, фарбували вікна і ковролін стелили, бо ми там жили і покращували свій побут, ми це робили для себе за свій кошт. А тут офіційний чоловік просто шантажує, фу
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляВишня на торті
Краще жити на нейтральній стороні і не вкладатися великими грошима в чуже тобі майно,а купити та зробити ремонт в тому,що належить тобі особисто
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляВсех в сад
Ми бачимо багато чого, далі що?
1. Так, Маруся б хотіла сама на машині їздити, заправляти і ремонтувати її, з власної зарплати, але Маруся мусить сидіти вдома і ростити дітей. Бо вони ж родина.
2. Також Маруся може і ремонт у квартирі робити власним коштом, якщо буде гарно заробляти, але знову ж таки вона дітей буде ростити.
А чоловік ні сам нездатний купити квартиру, ні в дружини ній квартирі ремонт зробити - бо ’не його’. Гонору до небес, а жопа гола. Повинна бути квартира його і ремонт його, тоді й не буде образ, що обдерти бідненького хочуть.
Рано женився, інфантіл.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляInconvenient
На ремонт квартири ;)
Файна цьоця
• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Автор, ви дуже молода і наївна?
Вам ніхто не розповідав, що чоловіки перед тим, як женитися, думають, куди приведуть дружину?
Натомість ваші батьки дарують житло для вашої родини. Таке собі придане.
І на спільну квартиру має заробляти ваш чоловік. Навіть якщо навпіл, ваша половина вже є у вас.
И в чем ваш совет заключается?
Моя половина будет только если продам эту квартиру или долго еще откладывать
Вот Она Я• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Церемонится не стоит ? Действительно , нужно идти к тестю с тещей и потребовать , чтобы квартиру дарили сразу ему . Всю . А то ишь чего удумали .
Файна цьоця
• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Навіщо вам друга, якщо ця в поганому стані?
Мне нужно то, где бы мы жили вместе
Ацетилсалициловая кислота• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Т.е. Автор и её родители, переписывая на неё квартиру должны думать ’о осадочке’ у мужа автора. И почему это такая ситуация однобоко повлияет на ребёнка?
Файна цьоця
• 22 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
У вас окремий бюджет?
В плане больших покупок да, отдельный
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
И в чем ваш совет заключается?
Поясню ще раз - ви продаєте свою квартиру, він докладає стільки ж готівкою і ви купуєте нову спільну квартиру.
У нього є гроші в розмірі вартості вашої квартири? Ви їх бачили на власні очі?
Inconvenient• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
А що ще можна на ’заробітках’ робити?
Бути директором?
А окрім директора, який сидить по блату і не розуміється в роботі бізнесу, немає інших посад? Хіміка, інженера, адміністратора? Проте, робочий на заводі в країні, в якій я знаходжуся, отримує 16 Євро за годину, виробництво ВМП, продавець - 13.5 - 16.9 Євро. І це також некваліфікована робота.
Файна цьоця
• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
У вас 50% вже є, а у нього?
У меня их как раз и нет еще
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляВот Она Я
З ремаркою ’Я ж ваш родич, невже ви мені не довіряєте?’
Вишня на торті• 22 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
И в чем ваш совет заключается?
Тобто, ми тут понаписували 11 сторінок, а ви навіть висновків для себе не зробили?