Файна цьоця• 22 июля 2025

Квартира в дар или своя

Мои родители захотели подарить мне квартиру. Муж сказал, что если они дарят ее только мне, то и заниматься всеми дальнейшими вопросами с этой квартирой буду только я.
Он предлагает что-бы они подарили ее нам двоим, тогда он готов оплатить там ремонт и купить все что там будет необходимо.

Либо предложил в дальнейшем что-бы я продавала эту подаренную мне квартиру и мы совместно приобрели другое жилье.

Квартира, которую хотят подарить родители старенькая и требует много вложений, но лично мне она нравится, не хотела бы ее продавать. А родители не хотят оформлять дарственную на двоих. Как лучше поступить?
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляВот Она Я
Так много подарили ?
Я по моєму відповіла на питання цілком ясно)
Я не вимагаю та не чекаю вкладень чоловіка в моє рухоме та нерухоме майно.
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляВот Она Я
Так много подарили ?
Тому воно власне і моє,а не спільне
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Так мужик цей то батько їх внука
Сегодня батько, а завтра забыл, как того внука зовут. Не знаете такие истории, что ли?
Inconvenient• 22 июля 2025
Ответ дляВсех в сад
Ну дарувати квартиру зятю то таке, купити гарну квартиру 50/50 то вже більше логічно, бо ти живеш в гарній квартирі, яку можна продати.
А так я взагалі дивуюсь подвійним стандарта, якби тема була подарували квартиру чоловіку, то поради б були навіть тряпку не купувати в чужу квартиру, а тут суми йдуть на 10 тисяч доларів, так я в курсі ремонта, роблю капіталку в бабушатнику, кожен пчих десятки тисяч гривень. Автор ніхто не заважає робити ремонт сама, вона не хоче, в чому питання, як змусити чоловіка не купувати спільне житло , а змусити витратити на чуже? Як би вам таке запропонували, ви б що выбрали?
А чоловік не має утримувати родину?
Всех в сад• 22 июля 2025
Ответ дляInconvenient
При розлучення квартиру, яку ви маєте на увазі, отримає чоловік, а про дитину він скоро забуде.
Нічого не зрозуміла, яку квартиру після розлучення отримає чоловік?
Вот Она Я• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Еще раз, муж имеет право диктовать свои условия в данной семье, особенно если видит что ему не доверяют.
С какого это перепуга муж имеет право диктовать свои условия в данной семье ? Кто ему дал такое право ?
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляВот Она Я
Так муж автора хочет , чтобы родители автора подарили им квартиру в равных долях ... Вот вы бы подарили так квартиру ? Уверена , что нет .

Насчет купить квартиру 50/50 ... ну , такое . Логичней , конечно , но тоже масса подводных камней . Допустим , разведутся они через 10 лет . Не дай Бог , но бывает . Муж не захочет продавать свою половину . И дальше что ?
У меня квартира , слава Аллаху , своя . Но если бы мне предложили вкладываться в чужое жилье , мы бы вкладывались напополам . И при разводе делили бы все поровну - мне стиралку , ему тапочки .
Кто о чем, а вы о плохом.
На крайний случай есть брачный договор
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляviter33
Ну десь же він зараз живе, не під мостом, напевно
Живёт, родственников. Подозреваю, что у родственников жены
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Не знаю,вам видніше звісно
Я Вас не боюся• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Обычное недоверие, почему не подарить семье? Он ясно сказал, хочу только общую недвижимость или не участвую
Вы много подарили квартир чужим людям? А родителям автора он чужой. Ему пусть дарят его родители
Всех в сад• 22 июля 2025
Ответ дляInconvenient
А чоловік не має утримувати родину?
Хм, ремонт в квартирі яка не належить чоловіку, яким боком до утримання?
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляВсех в сад
))) знову якісь вигадки, навіщо? Ви серйозно порівнюєте заправити машину щоб доїхати на роботу із витратити свої заощадження на ремонт? І з чого ви віршили що на маршрутці би чоловік не іздив? Іздить той хто хоче, я як власник машини собі ситуації я заберу твою машину і буду їздити слабо уявляю))точніше уявляю що почує той герой..
Є конкретна ситуація, стара квартира, в яку чоловік не хоче вкладати те що відклав, таке б ні ви, ніхто із тих які пишуть хитрий жук би не зробив
Я бачу аналогічні ситуації - в родині є машина, її треба заправляти, її треба ремонтувати. Вона наче й спільна, але авторка вдома з дитиною, а чоловіку ж на роботу треба щодня їхати, Маруся, ти ж маєш розуміти.
А от коли з житлом - то мало того, що він для родини житло не над ав, то він ще й в дріжининому житлі і гвіздка не заб´є, бо це ж не його.
А де його, невідомо, років 40 буде чекати, поки ті родичі помруть, у яких вони живуть. І у родичів він також гвіздка не заб´є, бо також ’ще не його’.
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Може в його родичів
Inconvenient• 22 июля 2025
Ответ дляВсех в сад
Що тут незрозуміло, його ніщо не примусить продати спільну квартиру, автора він просто виживе.
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Станом на зараз він голий босий простоволосий, женився і завів дитину, але живуть десь у родичів.
І тут він раптом ще гоноритися буде ’Не хочу ремонт робити, щоб моя родина жила окремо’?
А, і окремо - дружина отримує спадщину/подарунок, чого це вона зі мною не ділиться.
Хитрозроблений.
Правильно он все делает, чувствует видимо недоверие или подвох от родителей жены
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
А де ви побачили ,що її це спільне?
Муж так хочет и она уже согласна. Теперь думают, как родителей убедить. Они оказались не безмозглые и не хотят дарить свою квартиру чужому мужику.
А деньги мужа - только его деньги, автор даже не знает, сколько там
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Тестю з тещею диктувати? Хай своїй мамі диктує, бусечка.
Inconvenient• 22 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Чоловік автора звучав би принциповим, якби сказав ’кохана, чудово, вітаю з квартирою. В тебе і дитини є тил на чорний день. Але як родина ми будемо працювати над спільним майном, тому відкладатимемо кошти на спільне житло, й ремонт там. Але ж формулювання чоловіка не мають нічого спільного з таким посилом. До чого вимога про оформлення 50% квартири на себе?
Саме так.
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Це ніхто не згодився взагалі то ,все чесно в неї своє окремо ,в нього своє
Ацетилсалициловая кислота• 22 июля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Думаю что да
Уверены?

Что-то в Ваших ответах нет чётких формулировок. Если продадите свою квартиру, как хочет того муж, то уверены, что Вам хватит на большую общую?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Не знаю,вам видніше звісно
Ну да, я живу с открытыми глазами и вижу, что происходит вокруг. Странно, что вы в каком-то сферическом вакууме.
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так і він не знає скільки в неї)
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Ні, чоловік каже давай 50% квартири мені, або продавай житло і я докладу щось на спільне. На цьому етапі ні автор, ні батьки не питали про ремонт, тому дуже дивно чому це питання взагалі виникло в голові чоловіка.
Автор може здавати дешево ту квартиру, і за 2-3 роки коштів якраз вистачить зробити ремонт.
За 2-3 года, вы серьезно?
Цены давно видели?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляВсех в сад
У мужа есть куча денег,к которым у жены нет доступа.
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляБензопирен
Ви той самий чоловік авторки???
Нема доверія до голожопих нахлібників, що ж поробиш.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Може в його родичів
Автор стесняется написать, так что вряд ли
Сіточка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Немає таких прикладів в оточенні, можливо у вас інше оточення
Борисфенка• 22 июля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Та неважко здогадатися, у його мамки живуть.
Бензопирен• 22 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
А куди їй поспішати? Чоловік ще 20 років буде розповідати байки, що колись куплять квартиру, а житимуть далі у його родичів.
То якраз на старість у авторки буде тихий куточок чи дитині віддасть відремонтовану квартиру.
О, советское мышление у вас....
Все планировать на всю жизнь
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Ответ дляСіточка
Так і він не знає скільки в неї)
Почему? Он знает, у нее намечается квартира и готовится половину себе захапать. При этом своими денежками с женой почему-то не поделился.