Срочнокпсихологу• 23 июля в 09:25
Не удержалась, выкупила корзину из Манго
Ну что за скидки! Собиралась экономить вовсю. Нет, на тебе, на 70 евро сделала заказ.
Давайте делиться, что ли, своими заказанными корзинами. И не только из Манго. Хотя их люблю нежно.
Срочнокпсихологу
• 23 июля в 09:30
Ответ дляУжгород
Що за корзини? Я не в курсі))
Корзины из заказа.
Срочнокпсихологу
• 23 июля в 09:31
Начну первая.
Рубашка из лиоцелла. Недешевая даже со скидками.
Прямые голубые джинсы.
Комбез из льна.
И, собственно,то, ради чего вся эта корзина выкупались - тренч.
Прямые голубые джинсы.
Комбез из льна.
Миссис Буркул• 23 июля в 09:32
А шо хоч купили?
Після кількох прольотів перестала онлайн замовляти, бо продажник з мене ніякий, так і валяється.
Краще менше, но вживу з приміркою.
Нє, брешу, тільки що на лохі босоніжки замовила, чийсь прольот також.
Краще менше, но вживу з приміркою.
Коко На Страже• 23 июля в 09:33
Кроси купила. Добре, що почитала відгуки спочатку і заказала на розмір більше, інакше довелось би вертати. І азагалі, мені пощастило, що в мене стопа вузька. Про те, що вони вузькі, нічого і ніде не було написано.
Срочнокпсихологу
• 23 июля в 09:35
Ответ дляМиссис Буркул
А шо хоч купили?
Краще менше, но вживу з приміркою.
Вище вже виклала )
Я теж продажник ніякий. Але після десяти прольотів вже якось навчилася дивитись на посадку та на розмір. Вже прольотів не буває
Срочнокпсихологу
• 23 июля в 09:36
Ответ дляКоко На Страже
Гарні. Нехай також гарно і носяться
Куда_бежать• 23 июля в 09:46
Ответ дляСрочнокпсихологу
Начну первая.
Прямые голубые джинсы.
Комбез из льна.
Прямые голубые джинсы.
Комбез из льна.
Лише комбез сподобався, люблю таке.
НеГолосую• 23 июля в 09:51
Цей спорт мені нецікавий, я в ТЦ можу зайти і купити те, що потрібно
Куда_бежать• 23 июля в 09:52
А я не втрималася викупила кошик резервед. А ще в ТЦ в резерведі 3 тисячі лишила.
Собі лише купалтників нагребла в сінсеї, вже показувала. В мене шмаття гори, не встигаю поносити, а діти ростуть, їм люблю купувати гарні речі. Особливо приємно на сейлах.
Срочнокпсихологу
• 23 июля в 09:52
Ответ дляНеГолосую
В моєму випадку то потрібних моделей немає, то розмірів
Куда_бежать• 23 июля в 09:55
Ответ дляНеГолосую
Я теж так думала, не було розмірів, амортимент ніякий, в ТЦ лише 30% від того, що на сайті.
Чорнобаївка• 23 июля в 09:58
Ответ дляКуда_бежать
’не встигаю поносити’ звучить двозначно
Ответ дляСрочнокпсихологу
Начну первая.
Прямые голубые джинсы.
Комбез из льна.
Прямые голубые джинсы.
Комбез из льна.
Равно столько винести на мусор! Следующая проблема расхламление! Новые шкафы покупать не надо!!!😁 Вещи класс!!! Носите с удовольствием!!!
Скользкая• 23 июля в 10:01
Ответ дляКоко На Страже
А де купували ? На якому сайті ?
Куда_бежать• 23 июля в 10:01
Ответ дляЧорнобаївка
’не встигаю поносити’ звучить двозначно
Літо 92 дні, ну нехай ще 30 днів з травня, вересня додати. А речей скільки, що за теплий сезон не встигаю по разу і третину всього одягти. З холодною порою року трішки легше, майже все ношу.
Куда_бежать• 23 июля в 10:03
Ответ дляsvetolino
Я дитячого в рази більше виношу, ніж купую, два рази на рік по 15-20 кг. Але не викидаю, а віддаю.
Коко На Страже• 23 июля в 10:07
Ответ дляСкользкая
А де купували ? На якому сайті ?
На офіційному німецькому сайті.
Коко На Страже• 23 июля в 10:08
Ответ дляСрочнокпсихологу
Гарні. Нехай також гарно і носяться
Дякую.
Трохи злякана• 23 июля в 10:09
Ответ дляПросто звязда
Вернула то, что выкупила в манго. Ничего не село
я обожаю манго, но в этом сезоне как-то мне ничего не нравится, или не подходит. купила на выходных футболку, разве что, по полной цене, из новой коллекции))
Куда_бежать• 23 июля в 10:10
Ответ дляIsa Dora
У вас детей нет?
Мабуть, немає, а то б не було таких дивних коментів.
Кастрюлька• 23 июля в 10:10
Тоже не удержалась, заказала опять зару, хотя тоже хотела экономить. Соблазнилась джинсами на распродаже за 10 евро
Срочнокпсихологу
• 23 июля в 10:11
Ответ дляsvetolino
Спасибо )
Куда_бежать• 23 июля в 10:12
Ответ дляТрохи злякана
Я теж люблю манго, але нічого такого, щоб прям хочу не можу - не побачила. А от сестрі засіла сорочка їхня одна, то я їй допомогла її купити за 700 грн, а не за 1300 грн.
Куда_бежать• 23 июля в 10:15
Ответ дляКастрюлька
Так це ж інвестиція, коли всі будуть купувати джинси по 50 євро, ви хопа - витягли собі і пішли, а 40 євро ще на светрик буде )))
Я так малим завжди роблю, дуже зручно. Прийде осінь - а купувати нічого не треба, все витягла, випрасувала і красунчики в новенькому. Джинси по 150- 200 грн навіть є.