Захекалася читать• 23 июля в 12:57
Свекор руйнує молоду сім’ю. Зайдіть
Ситуація- ми з чоловіком 2 роки в шлюбі, маємо дитину (їй майже рік). Після смерті мами чоловіка, його батько поставив нас перед фактом, що він звільняється, купує однокімнатну квартиру в Києві біля нас і переїжджає. Свекру 61 рік, здоровий, активний, працюючий чоловік. Все життя прожив в приватному будинку з подвірʼям , гаражом, городом і т.д. Людина любить бути у центрі уваги, звик, що все життя на роботі (лікар-анестезіолог для розуміння) і вдома на руках носили. Коли ми приїжджали в гості, він був всюди, ходив за нами по пʼятам , хотів приймати участь в кожній розмові і бути в курсі всього. При цьому за весь час внучку взяв на руки разів зо два.
Як тільки я почула про переїзд, відразу поставила ультиматум- якщо батько купує квартиру, я наступного дня подаю на розлучення. Я не маніпулюю і дійсно готова до такого радикального рішення.
Ситуація з переїздом трохи затихла, але тепер батько маніпулює стаканом води і що він залишається бідним нещасним одиноким на старості років (йому 61 нагадую).
Чоловік мій не сепарований, слухає батька, ставить його в пріоритет і в нас щодня скандали. На які я вже не маю сил, бо рік не сплю, пів року встаю щоранку о 5. Дитина 24-7 зі мною.
Розлучення не боюсь, бо квартира моя, куплена дуже задовго до шлюбу + маю заощадження. Порадьте щось, бо їде кукуха
Оновлена версія• 23 июля в 13:05
Ответ дляЗахекалася читать
Так, один в сім’ї. Я тільки зараз починаю розуміти що до чого, у них взагалі немає друзів. Ні в батька, ні в чоловіка. По суті вони є лиш один в одного
Знайдіть йому місце роботи, то не проблема. А там і жіночки з´являться,не до вас йому буде.
Стефанія• 23 июля в 13:05
Ни фига не понятно.. свекр покупает хату за свои бабки а ты хочешь разводиттся из за этого??
Ласую колобками• 23 июля в 13:05
Ответ дляЗахекалася читать
а ви як чоловіка вибирали??))))
Захекалася читать
• 23 июля в 13:05
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ваш свекр бабу найдет и женится. вот она и будет с ним носиться. это предсказание)
Я була б на сьомому небі від щастя!!!
Оновлена версія• 23 июля в 13:05
Ответ дляЗахекалася читать
А у чоловіка чого?
Эскиз бесконечности• 23 июля в 13:05
Ответ дляЗахекалася читать
БЕГИТЕ!!!! Не нужно ничего анализировать. Просто бегите от них. Они как сиамские близнецы. Ваш свёкор душевно больной человек, а сын его обслуга.
Поумничка• 23 июля в 13:05
Ответ дляЗахекалася читать
Забула дописати:
Пропонувала чоловіку їздити кожні вихідні з пʼятниці до неділі до батька, проводити з ним час. Відповідь чоловіка- батько сказав, що йому цього мало, він хоче більше.
Пропонувала чоловіку переїхати тимчасово до батька, пожити разом, послухати його, підтримати , пережити горе, готувати їсти папі (ні папа, ні чоловік готувати не вміють), допомогти з городом + чоловік має віддалену роботу, тобто переїзд не проблема. Категорично не хоче
🤯🤯🤯
Зачем вы это мужу предлагали? Вам с ребенком на выходных помощь не нужна?
Автор, вы наверное еще очень молоды, потому играете в обиженку и манипулятора
Оновлена версія• 23 июля в 13:05
Ответ дляСтефанія
Жаба ж така
Дівчина заглядєніє• 23 июля в 13:05
Найдите деду женщину, ему просто делать нечего. Хорошие специалисты не уходят сами из медицины, а продолжают грести баллов, т.к кь такому возрасту уже авторитет,опыт, знания, уважение. Не такой он уже и хороший врач, раз решил уйти. Мужа вы, увы, не перевоспитаеие. У меня мать такая, несепарированная, мы каждые выходные, праздники все, каникулы ездили к её маме в село. Т к. она скучала, а нас с отцом никто не спрашивал что мы хотим. Вот так вся жизнь и прошла в поездках в село к бабке. У нас небыло нашей семьи, наших интересов, наших друзей. Была бабка с дедом, огороды, канитель во дворе и доме. Мы не ездили семьёй на море, в лес, кино . Все всегда упиралось в помощь бабке, потому что мать так хотела. Каждые блядь выходные 500 км в дороге. Автор я вам сочувствую.
Я только за!• 23 июля в 13:06
Вы ладно, глупая истеричка, муж ваш ладно, под каблуком. А папа-то что, купи себе квартиру где хочешь, и все, зачем нужно ваше мнение. Никуда вы не уйдете.
Оновлена версія• 23 июля в 13:06
Ответ дляЗахекалася читать
Я була б на сьомому небі від щастя!!!
То не проблема взагалі. Він не бомж,гроші є, професія гарна, досвід, хабарі
Сегодня не целуюсь• 23 июля в 13:06
Ну тут больше проблема с вашим мужем, что он не сепарирован
Может отец переживает из-за смерти жены, ему тяжело морально жить там
Вас вообще не должны касаться их взаимоотношения, тут проблема в муже
Захекалася читать
• 23 июля в 13:07
Ответ дляБутерброд з ікрою
И квартиру забере, ще й невістці нерви потріпає перед цим, щоб дід не сумнівався кому дати
Квартиру мою ніхто не забере, бо вона куплена 11 років до шлюбу. Чужі мені не потрібні
Дівчина заглядєніє• 23 июля в 13:07
Ответ длямуха в кедах
Його батько, то його проблеми.
Вас це не стосується, займаєтесь тільки собою та дитиною. І перестаньте перейматися, тим, що вас не стосується. Нехай син сам побігає біля батька.
Так автор хочет быть ЗА мужем за мужчиной, отцом, а не жить с собачкой, которую дед будет дергать.
Допоможіть знайти• 23 июля в 13:08
Я знаю, о чем Вы пишете, автор. И это со всем не про то, что он хочет жить РЯДОМ. Он хочет жить и сунуться в ваше семью постоянно, расстояние это пока предлог. Он борется за внимание и время Вашего мужа. Но Вам правильно написали - проблема не в свекре, а в Вашем муже - кого он поставит в своей жизни на первое место -чьим интересам будет служить и на кого приоритетно тратить свое время - семьи и ребенка или папы
Да, и Вам там писали про выходные - какого бена Вы предлагали ему проводить КАЖДЫЕ. С ним? Вам заняться больше нечем?
Борисфенка• 23 июля в 13:08
Ответ дляЗахекалася читать
Забула дописати:
🤯🤯🤯
Ну тоді поставте питання руба - ’Ще один закидон про страждання твого тата, і я тобі збираю речі, поїдеш до нього жити’.
І будьте послідовною - тільки рота відкрив, ви йдете шукати валізу.
За два-три рази попустить.
Яичница с беконом• 23 июля в 13:08
Не зрозуміло, свекор купить собі квартиру, то чого ви панікуєте?
А якби ви і жили в одному місті відразу, то це проблема?
Оновлена версія• 23 июля в 13:08
Ответ дляДівчина заглядєніє
Звільнитися то ще не піти з медицини. Він не буде ж їздити зі столиці на роботу стару. Знайти реально, тим паче досвід
Бутерброд з ікрою• 23 июля в 13:08
Ответ дляПоумничка
Хотелось бы послушать мужа и его отца
Скажуть психічно хвора невістка з депресією після родів
Захекалася читать
• 23 июля в 13:08
Ответ дляСусановна
Та не, если так как автор написала, то он будет сидеть целыми днями у автора на голове, пока муж на работе. Или будет автору парить голову надо, это надо то..
Так! Саме тому я так категорично налаштована. Я бачила різних батьків за своє життя і цей буде сидіти у мене на голові і я маю його няньчити, а мені є кого няньчити
Эскиз бесконечности• 23 июля в 13:08
Ответ дляЯ только за!
Вы бы тоже стали истеричкой если бы пришлось жить как скажет чужой дед.
Потому что мнения мужа там нет.
Люди комментируют, нападают на автора, но даже представления не имеют что такое попасть в семью, где всем заправляют душевно больные пожилые родители.
Потому что мнения мужа там нет.
Оновлена версія• 23 июля в 13:08
Ответ дляЗахекалася читать
Скільки вам років?
Ноу коммент• 23 июля в 13:09
Я не очень понимаю в чем проблема. Свекор живёт отдельно. Чем он вам мешает?
Опишите ваш день или несколько. Он приходит, звонит или что он делает?
Захекалася читать
• 23 июля в 13:09
Ответ дляПэрисхилтонша
24/7 с ребенком - ваш выбор. Если муж не дальнобойщик или моряк.
Я б уже сейчас предложила супругу пожить отдел, чтобы он определился как ему лучше: на сьеме, с отцом или все таки с женой и ребенком
Я вище написала, що я запропонувала чоловіку тимчасовий переїзд до батька, чоловік категорично не хоче
Кудесница_с_пургеном• 23 июля в 13:10
Скажите, что купите ему кулер.
Запретить ему покупать квартиру там, где он хочет- Вы не можете. но придется побороться за границы отношений.
А что по этому поводу говорит Ваш муж?
Бутерброд з ікрою• 23 июля в 13:10
Ответ дляЗахекалася читать
Ну якщо один в сім´ї, автор будьте благоразумні. Дідові просто сумно. Хваліть на нього ануса. Забрати із школи/садочка, погуляти...
Оновлена версія• 23 июля в 13:10
Ответ дляЗахекалася читать
А де ви їх бачили? Той чоловік ще не купив. Якщо чоловік такий лох, то відстань ні до чого. Але там щось інше. Подумайте
Эскиз бесконечности• 23 июля в 13:10
Ответ дляБорисфенка
За два-три рази попустить.
Его не попустит. Их не попустит. Ни отца ни сына. Автору нужно уходить сразу, чтобы не участвовать в этом мракобесии и не портить себе нервы. Потому что автор ничего не изменит. Ни автор, ни одна другая.
Они два сиамских близнеца - отец и сын. Третьего им не надо. Они уже есть друг у друга.
муха в кедах• 23 июля в 13:10
Ответ дляСусановна
Впасти на мороз... ’В мене не має часу’, ’то не моєї компетенції питання’, ’’не можу, бо маю термінову справу’, ’я не розуміюся на цьому’, ’готую тільки собі та сім´ї ’, ’я не нянька, в мене вже є дитина, яку я народила’, ’я не опікун для дорослого чоловіка’, ’я сама хочу НА Ручки та щоб за мною хтось опікувався та турбувався’.
І не вступати в діалоги, це головне, бо інакше будуть постійно скандали
Оновлена версія• 23 июля в 13:10
Ответ дляЭскиз бесконечности
Потому что мнения мужа там нет.
61 то вже старий? Вижив з розуму? Вам 19?