Захекалася читать• 23 июля в 12:57

Свекор руйнує молоду сім’ю. Зайдіть

Ситуація- ми з чоловіком 2 роки в шлюбі, маємо дитину (їй майже рік). Після смерті мами чоловіка, його батько поставив нас перед фактом, що він звільняється, купує однокімнатну квартиру в Києві біля нас і переїжджає. Свекру 61 рік, здоровий, активний, працюючий чоловік. Все життя прожив в приватному будинку з подвірʼям , гаражом, городом і т.д. Людина любить бути у центрі уваги, звик, що все життя на роботі (лікар-анестезіолог для розуміння) і вдома на руках носили. Коли ми приїжджали в гості, він був всюди, ходив за нами по пʼятам , хотів приймати участь в кожній розмові і бути в курсі всього. При цьому за весь час внучку взяв на руки разів зо два.
Як тільки я почула про переїзд, відразу поставила ультиматум- якщо батько купує квартиру, я наступного дня подаю на розлучення. Я не маніпулюю і дійсно готова до такого радикального рішення.
Ситуація з переїздом трохи затихла, але тепер батько маніпулює стаканом води і що він залишається бідним нещасним одиноким на старості років (йому 61 нагадую).
Чоловік мій не сепарований, слухає батька, ставить його в пріоритет і в нас щодня скандали. На які я вже не маю сил, бо рік не сплю, пів року встаю щоранку о 5. Дитина 24-7 зі мною.
Розлучення не боюсь, бо квартира моя, куплена дуже задовго до шлюбу + маю заощадження. Порадьте щось, бо їде кукуха
Ласую колобками• 23 июля в 13:19
Ответ дляЗахекалася читать
Там ще не зрозуміло до кінця, чиї бабки.
Я просто хочу спокійного декрету, а не плакати щодня
а від чого ви плачете???
миссАрфография• 23 июля в 13:19
Ответ дляЗахекалася читать
Я б з радістю відпускала чоловіка кожні вихідні з пʼятниці по неділю, аби тільки не бачити свекра.
Свекор сказав - МАЛО
А вам лично не пофигу что там сказал свекор? Как он вообще влияет на лично ВАШУ жизнь? Звонит вам и задалбывает? Звонит мужу и задалбывает? Конкретно что делает свекор что вы там на таком взводе? У вас декрет головного мозга, успокойтесь, ничья другая жизнь вокруг вашей семьи не вращается.
Оновлена версія• 23 июля в 13:20
Ответ дляЗахекалася читать
Ну от бо його батьки це його найкращі друзі 😳 до слова сказати мама в нього була хороша і добра жінка , на жаль померла від онкології
Там проблем купа і то не батько його на чолі
Борисфенка• 23 июля в 13:20
Ответ дляЗахекалася читать
Свекор сказав - МАЛО
А ви сказали - достатньо. А чоловік у вас ганчірка, всі їм витирають ноги,як хочуть. То скажіть свекру - ця ганчірка моя, лапи геть. Бо поїде до вас синок із своїми лахами, вдвох будете парубкувати.
муха в кедах• 23 июля в 13:20
Ответ дляЗахекалася читать
Він планував звільнитися і сидіти в однокімнатній квартирі після того як прожив все життя в приватному будинку. А по факту сидів би у нас і я мала б його розважати з дитиною на руках
Ну так напишіть план, а саме питання, які йому потрібно буде вирішувати при звільненні:
1. Хто буде займатися продажем та пошуком і купівлею квартири?
2. За які кошти буде жити батько (комунал, лікар, продукти (в вони почнуть більше, проживаючи в Києві, чим у власному будинку)
3. ’Досуг’ непрацюючого чоловіка, який звик до компанії та уваги
4. Навантаження на вашого чоловіка набагато збільшиться, бо ви самоусуваєтесь в цій сфері.
5. Чи потягнуть вони вдвох ці побутові питання?
6. І ще, нагадайте чоловіку, що в нього є дружина та дитина, і відповідно обов´язки, пов´язані з цим
миссАрфография• 23 июля в 13:20
Ответ дляЗахекалася читать
’Там ще не зрозуміло до кінця, чиї бабки.’ - вот с этого места давайте подробнее пожалуйста.
Крайня невістка• 23 июля в 13:20
Ответ дляРоза в вазі
жіночку з двома дітьми :)
Та хоть з 5 дітьми.
Людина звикла бути в центрі уваги, звиклала що є підтримка дружини.
Тож поспілкуйтеся з ріднею з того села де живе, може когось йому ’підсватають’.
Не рахую, а вважаю• 23 июля в 13:21
Ответ дляЗахекалася читать
Ну ми познайомились, закохалися, обом було по 35 і обоє вже хотіли сімʼю . Так і закрутилось
35 років і не мати розуму? Я думала пише дівчинка років 20-25. Ви самі придумали проблему, скандалите, як мала дитина і руйнуєте сімʼю саме ви.
Железобетон• 23 июля в 13:22
Ответ дляОновлена версія
Ви знаєте автора? І у всіх ваших маразм? До чого інсульт. Ви різницю розумієте? Свекор там молодець. А автор не дуже
Людина любить ставити діагнози онлайн))
БЦАшка• 23 июля в 13:23
Ответ дляЗахекалася читать
Так! Саме тому я так категорично налаштована. Я бачила різних батьків за своє життя і цей буде сидіти у мене на голові і я маю його няньчити, а мені є кого няньчити
Ну так не нянчіть. У Вас рот є? Іван Іванович я зайнята і все
Железобетон• 23 июля в 13:23
Ответ дляЛасую колобками
а від чого ви плачете???
Від гормонів
А поговорить?• 23 июля в 13:23
Ответ дляЗахекалася читать
Автор, вам під сорок, а ви не вмієте робити з людей своїх союзників, а не ворогів?
Поумничка• 23 июля в 13:24
Ответ дляБутерброд з ікрою
Скажуть психічно хвора невістка з депресією після родів
Ну вот. У каждого своя правда и свое видение ситуации
А автор манипулятор. Она не имеет никакого права указывать свекру, где ему покупать квартиру. Но к себе в дом может его не пускать и вправе с ним вообще не общаться
Сіґеле-міґеле• 23 июля в 13:24
Ответ дляЭскиз бесконечности
Такие родители это душевно больные люди. Жаль их детей, потому что у них нет права на жизнь и жаль их половинок, если их угораздило жениться. Но у половинок хотя бы есть выбор. А у детей таких родителей как правило этого выбора нет.
Це не душевно хворі, це гірше: самозакохані маніпулятори і егоїсти, в яких навколо моє крутитися навколо і заради їх найдорогоціннішої сраки
Эскиз бесконечности• 23 июля в 13:24
Ответ дляОновлена версія
Автор не молодец только в том, что она случайно влипла в этот ...банариум. Во всем остальном она очень даже молодец.
Но связать свою жизнь с папиным сыном это была самая главная ошибка в ее жизни. Которую она может исправить только если уйдет от него. Иначе погубит свою жизнь.
Потому что ни отец ни сын не изменятся уже. Они так и будут друг об друга ’тереться’ и все друг за друга решать.
А когда свекру будет 70-80 это будет вообще жесть, потому что там и от кровать нельзя будет отойти.
Потому выбор автор должна сдать уже сейчас и решительно уйти. Потому что это ад. Она не заслуживает этого.
Менее Более• 23 июля в 13:24
Ответ дляЗахекалася читать
Забула дописати:
Пропонувала чоловіку їздити кожні вихідні з пʼятниці до неділі до батька, проводити з ним час. Відповідь чоловіка- батько сказав, що йому цього мало, він хоче більше.
Пропонувала чоловіку переїхати тимчасово до батька, пожити разом, послухати його, підтримати , пережити горе, готувати їсти папі (ні папа, ні чоловік готувати не вміють), допомогти з городом + чоловік має віддалену роботу, тобто переїзд не проблема. Категорично не хоче
🤯🤯🤯
Свекр торопится, из частного дома в городскую квартиру переехать - на это требуется адаптация.. Итак, если все же переедет
1 в гости НЕ звать, встречаться или у него, в кафе, в парке.. на нейтральной территории
2 мужу пояснить, ничего не пересказывать и домой не носить (те не грузить ВАС ’папа сказал, хочет.. требует.. пр пр’)
3 вопросы ребенка - решение принимаете ВЫ.. субординация обязана соблюдаться (я бы вообще не обсуждала.... и советы - табу.. у меня так и было)
4 вы продолжаете жить спокойно и в своем ритме, вопросы свекра - все на мужа... пусть нянчит! Те полная дистанция.. Выдыхайте и учитесь в свой дом не пускать всех кто приносит хаос...
Если муж не способен ВАс оградить от хаоса = это не муж... Отправите мужа к отцу и будет ВАм ’воскресный папа для ребенка’
Эскиз бесконечности• 23 июля в 13:25
Ответ дляЗахекалася читать
А ему нельзя закохуватись. Ему папа не разрешает.
Сіґеле-міґеле• 23 июля в 13:25
Ответ дляЛасую колобками
ви тільки почули кусочок ситуації від автора. А як там насправді - хто зна. Зараз маніпулятором є автор.
Така сама свекруня чи мамця?
автор Захекалася читать • 23 июля в 13:25
Ответ дляПоумничка
Зачем вы это мужу предлагали? Вам с ребенком на выходных помощь не нужна?
Автор, вы наверное еще очень молоды, потому играете в обиженку и манипулятора
Хотіла, щоб чоловік підтримав батька у складний період утрати
ЯяяКакаджамбо• 23 июля в 13:26
Скадите мужу, что отправится дить к отцу в однушку и пусть там залюбят друг друга
Ласую колобками• 23 июля в 13:26
Ответ дляСіґеле-міґеле
Така сама свекруня чи мамця?
яка така сама)))???
Бабулька• 23 июля в 13:26
Ответ дляЗахекалася читать
Свекор сказав - МАЛО
Ну если Вы с ребёнком на руках 24/7 и с удовольствием готовы отпускать мужа на все выходные, то проблема в вашей семье не в свёкре(((
Вы все равно разойдётесь через время(((
То что Вы хотели получить от своего несепарированного мужа, Вы уже получили, ребёнка. Дальше зачем делать вид, что Вы любите своего мужа?
«його батько поставив нас перед фактом», «тільки я почула…відразу поставила ультиматум», «але тепер батько маніпулює стаканом води», «Я не маніпулюю», «я вже не маю сил, бо рік не сплю»… б р е д… проблема не в этом.
Вы слишком незрелая для семейных отношений.
А ребёнка жаль, конечно((((
Эскиз бесконечности• 23 июля в 13:27
Ответ дляЗахекалася читать
И это страшно. Таких людей нужно лечить. Таких родителей. Потому что обработать сына так, что все вокруг опасны (друзья, любимые, жены, дети итд), а есть только родители - это ад.
Ваш муж очень сильно обработанный. Жаль его, жаль Вас. Но у Вас есть выбор.
Счастье_же_вот_оно• 23 июля в 13:27
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну якщо один в сім´ї, автор будьте благоразумні. Дідові просто сумно. Хваліть на нього ануса. Забрати із школи/садочка, погуляти...
хвалити ануса чийого?
автор Захекалася читать • 23 июля в 13:27
Ответ дляОновлена версія
То не проблема взагалі. Він не бомж,гроші є, професія гарна, досвід, хабарі
Я впевнена за ним вже черга стоїть, навіть в його лікарні. Але він обирає поки що втручатися в життя дорослого сина
Железобетон• 23 июля в 13:28
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
хвалити ануса чийого?
Свекрового, звісно
Оновлена версія• 23 июля в 13:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
Це про автора
Щаслива Я• 23 июля в 13:28
Ответ дляОновлена версія
Знайдіть йому місце роботи, то не проблема. А там і жіночки з´являться,не до вас йому буде.
Не факт. Знаю подібну ситуацію. Але там була свекруха. Знаєте, що вона говорила, коли їй пропонували чоловіки заміж: ні, я живу ради дітей. Тільки дітям вже по 25-30 років, у них свої сімʼї
А поговорить?• 23 июля в 13:28
Ответ дляЗахекалася читать
Та що він вам зробив??? Він сина по борделям тягає?
ksenbaz• 23 июля в 13:29
ооо у шоколадной ботни темки за свекров пошли