Радість моя• 23 июля в 15:25
Чи мають право не приймати заяву на звільнення за власним бажанням?
Тому що немає кому працювати. А мені то що? Одні виїхали, інші звільнилися, треті на лікарняному. На мене навішали робити за 5 чоловік, без всяких доплат. Відпуску не дали по графіку, який ще на початку року надрукували і подали. Бо нема кому працювати. У мене діти, були плани взагалі то. Мені воно нащо тоді? Буду писати за власним бажанням. Чи можуть не прийняти?
Радість моя
• 23 июля в 15:38
Ответ дляТам все розмивчато
Зайдіть в кадри і просто її заберіть. Зараз електронні трудові книжки.
А де можна побачити свою трудову в електронному вигляді?
Весела пiсенька• 23 июля в 15:38
Ответ дляРадість моя
Ну це я знаю. До цього я готова. Мені щоб трудову віддали мою потрібно.
Сейчас электронная, вроде
Всім шампаньського• 23 июля в 15:41
Ответ дляРадість моя
Ну відпустку не дали. Самі в кадрах постійно оруть, щоб йшли за графіком. А тут не пустили, поки когось ще не знайдуть. А вони не знайдуть на таку зарплату нікого.
По закону трудовой договор заключается добровольно обеими сторонами. Максимум, что работодатель может - это 2 недели (и то, есть случаи, когда работник может уволиться в день подачи заявления) по закону заставить отработать работника. Не найдет за 2 недели замену - его проблема.
Там все розмивчато• 23 июля в 15:41
Ответ дляРадість моя
На сайті пенсійного фонду в електронному кабінеті.
Радість моя
• 23 июля в 15:43
Ответ дляВсім шампаньського
Ну вот и хорошо. Пусть ищут. Спасибо!
Там все розмивчато• 23 июля в 15:43
Ответ дляРадість моя
А что даст расследование? Аж интересно
В гос це популярно. Щоб менше заплатити (зняти премію), а ще краще і надбавки якісь, або взагалі відмовити у матеріальній допомозі, премії, надбавці і догану сверху щоб точно дійшло)))
Приму в дар• 23 июля в 15:45
Ответ дляВесела пiсенька
Сейчас электронная, вроде
А может она у автора не оцифрована.
Бумажную надо забрать обязательно.
Придет время пенсии, могут быть спорные вопросы.
Бумажную надо забрать обязательно.
Радість моя
• 23 июля в 15:45
Ответ дляТам все розмивчато
А з кого зняти? Які там надбавки. Аби щось доплачували, то може б і лишилася, а так ...досить з мене.
Эскиз бесконечности• 23 июля в 15:46
Ответ дляРадість моя
Та я відроблю. Я так і планую ще два тижні поробити, вони ж всеодно оплачуються. Мені головне щоб підписали і віддали мою трудову.
Підпишуть і віддадуть. Ви де такі цінні? В курсі відповідальность за укриття трудової? Вирішується зі скандалом і штрафом швидко
Эскиз бесконечности• 23 июля в 15:46
Ответ дляРадість моя
Це якщо оцифрували
Радість моя
• 23 июля в 15:49
Ответ дляЭскиз бесконечности
Аби ж була цінна. А так навпаки, за дурочку тримають, яка за 12 000 буде працювати за 5 чоловік. Моє терпіння лопнуло.
Всім шампаньського• 23 июля в 15:49
Ответ дляРадість моя
В своем кабинете на сайте ПФУ
Там даже предполагаемый остаток жизни показывают, исходя из её средней продолжительности )
Радість моя
• 23 июля в 15:49
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви санітарка чи медсестра?
Працюю з документами на комп´ютері.
Эскиз бесконечности• 23 июля в 15:51
Ответ дляРадість моя
Працюю з документами на комп´ютері.
У вас так багато секретарів чи діловодів. Де це така купа вакансій
Чи прифронтове місто
Неваляшкина• 23 июля в 15:54
Ответ дляРадість моя
У лікарні. Цікаво, чому ви подумали що на залізниці?)))
То домовтеся із сімейником і візьміть лікарняний, а на роботі скажіть, що вони заї,,,ли вас і так ’хворітимете’ доти, доки відпустку не оплатять, а потім і звільнитесь, а як ні, то викликайте прямо в лікарню поліцію
Лорка-хлорка• 23 июля в 15:54
Ответ дляРадість моя
Я розумію. Просто це ще одна з причин мого рішення
Вы можете уволиться без отработки за счёт неотгулявшего отпуска. У нас делали так, это законно. Отказать не могут в увольнении. Вы можете написать - по причине переезда.
Радість моя
• 23 июля в 15:55
Ответ дляЛорка-хлорка
А можно подробнее? Это как то в заявлении указывать нужно, про отпуск?
Лорка-хлорка• 23 июля в 15:58
Ответ дляРадість моя
Да. Текст в таком плане, мол, прошу уволить с такого-то числа без отработки засчет отпуска/в связи с срочным переездом.
Лорка-хлорка• 23 июля в 15:59
Лучше даже насчет переезда написать, чтобы причина выглядела как не ’психанула’, а обстоятельства заставили.
Ну т.е. за счёт неотгулявшего отпуска и в связи со срочным переездом.
Радість моя
• 23 июля в 16:00
Ответ дляЛорка-хлорка
Хм) Спасибо!
Голубка миру• 23 июля в 16:11
Ответ дляРадість моя
Що за робота?
Голубка миру• 23 июля в 16:11
Ответ дляРадість моя
А навіщо ви її там залишали?
Радість моя
• 23 июля в 16:13
Ответ дляГолубка миру
А навіщо ви її там залишали?
Як це? Всіх співробітників трудові книжки у відділі кадрів лежать)
Там все розмивчато• 23 июля в 16:15
Ответ дляРадість моя
Ну якщо ви рентгенологічні дослідження виконуєте, КТ, МРТ і тому подібне, чи заввідділення, старша медсестра, начмед, старша сестра господарка, медсестра на кухні (там посуд). Якщо ви сестра господарка, наприклад, та у вас в обов´язках матеріальні цінності (рушники, постільна білизна, хімія всяка), або старша медсестра (наркотичні речовини, інші медпрепарати по рецепту), на кухні медсестра (посуд). То спочатку можуть навіть аудит провести скільки чого і де воно ділось. Так що тут не зіскочиш просто так, або можуть за дупу взяти в іншому місці.
Там все розмивчато• 23 июля в 16:16
Ответ дляВсім шампаньського
В своем кабинете на сайте ПФУ
Голубка миру• 23 июля в 16:17
Ответ дляРадість моя
В мене моя вдома лежить.
Там все розмивчато• 23 июля в 16:18
Ответ дляРадість моя
Ви усі свої документи закрили, якщо бухгалтер зарплату порахували? Якщо статисти - місячну хоча б статистику закрили, ой а там квартал і півроку може бути якраз зараз.. ну це ви можете попасти. Якщо кадри, те ж саме, відпустки, звільнення, призначення, відпустки на один день за власний рахунок, короче роботи непочатий край...😂🦥
Там все розмивчато• 23 июля в 16:18
Ответ дляРадість моя
Скільки вам років?)))