ничевока• 24 июля 2025

Хребет ноги

Дієві ліки при болях у попереку
Кожен раз коли роблю крок сильно пече поперек і стріляє в обидва коліна
nutty• 24 июля 2025
А мрт шо говорит?
Стильна штучка• 24 июля 2025
Які рекомендації дає лікар?
Малявка ще та• 24 июля 2025
Лекарства только после обследования и выяснения причины.
ПриснитсяЖЕ• 24 июля 2025
Делайте зарядку хотя бы минимально.
Кофе в лобби• 24 июля 2025
Гимнастика и упражнения на укрепление мышц поясницы стоя.
Цигарний шланг• 24 июля 2025
Грижа міжхребцева тисне на нервові закінченняи (корінці) спинного мозку і болить. Як варіант. Треба МРТ
Нетутешня• 24 июля 2025
Недавно слушала сосудистого хирурга и если именно печет в ногах, это могут быть тромбы. Обследуйтесь.
Сніжок Сніжанівна• 24 июля 2025
Після обстеження та вияснення природи болю лікар має призначити лікування. Якщо це грижі чи протрузії, то правильний спорт вас врятує.
Застряла• 24 июля 2025
Ответ дляНетутешня
Але якщо пече в ногах олночасно з попепеком - однозначно защемлення нерва в хребті