Кривая спроса• 24 июля 2025

До 2034. Якщо це правда?

Якщо це не блеф і такі реальні прогнози, які ваші дії, якщо ви в Україні?
Війна припала на мої 29 років, перед цим 2 роки ковіду, планувала народжувати у 30-32, тепер взагалі нічого не хочеться
Повний розпач і безсилля якісь
оксюморон• 24 июля 2025
Цікаво ким і чим вони зібрались воювати, якщо в країні вже зараз катастрофічний брак живої сили та зброї.
Шиворот Навыворот• 24 июля 2025
Ответ дляКривая спроса
Цей імунітет дуже гойдається, коли летять шахеди і вибухи, коли розумієш ситуацію і не можеш виправдати, та щось якось буде
Не впевнена вже в цьому що якось буде
Чому не виїхали?
автор Кривая спроса • 24 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ви не дуже то й хочете дітей. Вам хочеться тільки понити.
Хочу, тільки мені тепер страшно
Так і тривожність сильна і переживання при вибухах, як у таких обставинах народжувати, ходити вагітною, щоб що? Задовільнити своє хочу?
Шиворот Навыворот• 24 июля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
У вас гойдається, а люди третього народжують.
Щоб виїхати і більше не гойдатися
автор Кривая спроса • 24 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Чому не виїхали?
Тому що мене ніхто, ніде не чекає
Мова англійська А2 у кращому випадку, чоловік та батько не виїздні, а нову сімʼю я не планую створювати
Чумачечая Весна• 24 июля 2025
Ответ дляоксюморон
В принципе, это и есть цель. Пустая, богатая на копалини страна, добывай себе и не наблюдай возмущения местных, трудовым мигрантам будет пофиг, они деньги приедут заработать
Княгиня пітьми• 24 июля 2025
Ответ дляКривая спроса
Трьох я не в силах народити
Закордоном їх ще вигодувати потрібно
Якщо ви маєте на увазі для виїзду, я в Україні
Ні, я маю на увазі людей, які ж вуть навкруги і народжують хто першого, хто другого, хто третього. Хтось ремонти робить, хтось взагалі будуються. Бо просто хочуть жити. А ви шукаєте приводу не робити цього. От і все.
Мама фіфті цента• 24 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
А ви якої національності?
Кацапка воно, що не ясно?
Шиворот Навыворот• 24 июля 2025
Ответ дляКривая спроса
Хочу, тільки мені тепер страшно
Не хочете. Інакше б такого питання у Вас взагалі не виникло б. Хто дійсно хоче - народжують зараз і живуть.
Шиворот Навыворот• 24 июля 2025
Ответ дляКривая спроса
Тому що мене ніхто, ніде не чекає
А за гроші вивезти?
Зайканалужайке• 24 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Украинцы слепые, ясно было после 2014 все. Мы эмигрировали давно
витя, ты?
золотой батон нашелся?
Безсовісна кума• 24 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
якщо до 2034 в Україні явно не залишиться ні однієї людини
ну почему же, пенсионеры, инвалиды, дети-сироты, малоимущие
Всюди влазю• 24 июля 2025
Ответ дляПодтяжка
Ким воювати? Там роботів обіцяли.
Совєтчицями
Латексне альтер ЕГО• 24 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
Так на это и расчёт. Идёт зачистка территории от народа.
Шиворот Навыворот• 24 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Щось я не памʼятаю, щоб когось в Україні хвилювали мігранти, або розробка корисних копалин, яка повністю в приватних руках.
Чумачечая Весна• 24 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
А за гроші вивезти?
Так а кому те деньги давать? Вот я не знаю, а те, кто смог, молчат, как партизаны или ответ в духе ’ой, там уже не возят’
КапитанльнаЯ• 24 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Куда?
Латексне альтер ЕГО• 24 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
А по конституции все что здесь есть - собственность народа)
Чумачечая Весна• 24 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
У нас еще ничего не разрабатывали. До майдана пытались, но были массовые протесты (тот же сланцевый газ), потому что последствия катастрофические и жить на этой территории станет невозможно.
Інно4каа• 24 июля 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
чому саме наша територія є більші,де дійсно багато вільних земель
Інно4каа• 24 июля 2025
Ответ дляБезсовісна кума
навпаки, залишуться одні депутати і мажори
Метелик• 24 июля 2025
Ответ дляКривая спроса
Залишаться
Мало мальськи 4 роки вже йде війна, а люди ще є і такими темпами будуть
Просто нікого не відпустять, взагалі
на весь Харків набрали 5000 першокласників, це 20 класів на все місто
Шиворот Навыворот• 24 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Хто хоче - знаходять кому
Чумачечая Весна• 24 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Хто хоче - знаходять кому
По луже сейчас разошлись круги
Шиворот Навыворот• 24 июля 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Як це нічого не розробляли? У нас повно родовищ, де видобувають корисні копалини. Сланцевий газ - не дуже рентабельний в нинішніх умовах.
Мама фіфті цента• 24 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Це правда, не хочете.
Мій сусід оженився під час пандемії, за час війни вже другу дитину народили з жінкою, будинок закінчують будувати, садочок насадив, працює на оборонному підприємстві вдень і вночі, відпочиває інколи на воді, рибу ловить) Живе життя сьогодні.
Чумачечая Весна• 24 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну почитайте минимум перелик дилянок в житомирской области и что там будут добывать. А потом погуглите какие последствия для экологии от той же титановой руды. Процентов 90% у нас не разрабатывали, это очень дорогостоящее занятие
НаливайКа• 24 июля 2025
Ответ дляоксюморон
Та полно всего, будут постепенно снижать возраст, оружие то-же все будут давать Европа, Америка то-же сказала будут давать, причём много, ну и наши дали клич всему миру, чтобы давали оружие, они будут испытания проводить в боевых условиях, всем выгодно. Короче полигон, да и никто раньше и не скрывал этого.
Карусель-весель• 24 июля 2025
План один, выжить...
А Я Самая Самая• 24 июля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Сподіваюся ви вйо?