Екатерина27• 25 июля 2025

Сотрудник прокуратуры сбил женщину на тратуаре

Слышали эту историю?
Парень за рулем оказался не однофамильцем, а таки сыном Андрея Молочного
Alena.i• 25 июля 2025
Який завод, такі і бомбочки
Елена1265• 25 июля 2025
Наверное, оказалось, что женщина сама виновата и спровоцировала наезд на тротуар?
happyne• 25 июля 2025
и что.в дтп погибает у нас 3000людей за год и больше инвалидами стают
Santander• 25 июля 2025
Як син проросійського молочного, міг працювати в прокуратурі
Маска-0b9f• 25 июля 2025
Ответ дляSantander
Пройшов перевірку на детекторі брехні .📃Зеленський прокоментував новий законопроєкт щодо НАБУ та САП

Головні заяви президента:

▪️У законопроекті пропонується детектор брехні раз на 2 роки для всіх співробітників, які мають родичів з рф або в рф.

▪️Антикорупційні органи не будуть підпорядковуватися генпрокурору.
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Манула• 25 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f

Головні заяви президента:

ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Цікаво, андрія д´єрмака, як сина співробітника гру рф у відставці, вже перевіряли на поліграфі?
Джемма• 25 июля 2025
Ответ дляSantander
А хто ще міг там працювати? Всюди блат, сват кум ..нічого не міняється
автор Екатерина27 • 25 июля 2025
Ответ дляSantander
А это вопрос к внутренней системе безопасности.
Хотя, какие могут быть вопросы, если у половины министров и депутатов пол матрасом есть российский паспорт ( про американские и израильские молчу)
Леди Репях• 25 июля 2025
Кошмар, бедная женщина.