Лиса Патрикевна• 26 июля в 01:04
Чи нормально порадитися з хірургом, чи потрібна операція?
Операція по гінекології, одина лікар каже оперувати, інша - не треба, хочу порадитися з хірургом, який таким займається, чи нормальна це практика?
Ніколи раніше операцій не було
Нічого вдягти• 26 июля в 01:08
нормально посоветоваться с тем, кто не заинтересован в участии в операции. Т.е. с независимым источником
Добротная• 26 июля в 01:12
Иногда нужно сходить и к третьему и пятому врачу, и независимого хирурга на консультацию…
Лялька в колисці• 26 июля в 01:55
Який діагноз? Раніше я би сказала, що краще 3-4-5 думку і по можливості не оперувати. Але через власний негативний досвід вже так не скажу. Іноді операція превентивно - кращий можливий вихід.
Лиса Патрикевна
• 26 июля в 02:12
Ответ дляЛялька в колисці
достатьно велика ендометріоїдна кіста яйника, 4 см(
Лялька в колисці• 26 июля в 02:24
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну, як у мене було - замість операції вам будуть пропонувати гормони. В мене на гормонах за рік переродження звичайної кісти МЗ в гормончутливий рак.
Тричі перевірте будь-яке призначення гормональних препаратів з мамологом перед початком лікування. Обов´язково контролюйте самостійно рівень жіночих гормонів потягом до і під час лікування. Гінекологи призначають препарати часто взагалі не дивлячись на аналізи. (
Лиса Патрикевна
• 27 июля в 00:01
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую, що поділились досвідом, бажаю Вам стійкої ремісії