Ластовиння• 26 июля в 16:30
Почему все беженцы говорят что выходить на роботу не выгодно? На пособии сидеть
Майданщица• 26 июля в 22:35
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ким працюєте?
Адміністратор в готелі. Невеликому, але в центрі міста. Якраз те що треба для першої роботи і спокійної практики мови
Наполеон Бонапарт• 26 июля в 22:46
Ответ дляМайданщица
Супер!
Наталка -русалка• 26 июля в 22:51
Ответ дляВиправлялочка
Это не выгодно . Мне платят 2, 200 евро в месяц , бесплатное жилое , страховка .
Если выйду на работу буду зарабатывать столько же , только на эти деньги еще снимать квартиру , платить за страховку и разные другие нужды . Зачем мне работать ?
А за що там платять аж 2200?
мимАпроходила• 26 июля в 22:59
Ответ дляПеремелица
Знайома пішла на роботу в Німеччині і виплати зменшили тобто тепер в неї Виходить так само як і до того як вона пішла працювати
І що? Зато вона працює
Шумелка Мышь• 26 июля в 23:35
Ответ дляВиправлялочка
Уже 4 год 😁😁
Ніщо не вічне. Хто хоче повернутися потім в Україну- вірю, що пофігу, на виплатах норм. Хто збирається залишався- на перспективу не дуже. Пам´ятаю, в середині того року було багатенько тем про що буде, якщо захист не продовжать