Чеширская кошечка• 26 июля 2025
Думала летом будем меньше тратить денег на еду
Будут дешевые огурцы, кабачки, капуста цветная и т.п., все что всю зиму брали дорого
А нет, еще больше тратим
Ягоды-фрукты и плюс цены растут постоянно
Зашибись
А нет, еще больше тратим
Зашибись
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Я зимой не беру, огурцы, помидоры, кабачки. Сейчас хорошие цены на эти овощи, фрукты конечно космос, ну это не смертельно, переживём одно лето и без них.
Какое одно? Дальше ещё дороже будет.
Ответ дляША! я прийшла!
Тут почитаєш, город сам росте, кури несуться з повітря. Я виросла в селі, чесно кажучи смішно читати. Не розуміють, що не тільки спину треба гинуть, а й гроші вкладати, щоб щось виросло, окрім бур´яну
А шо з курами спину гнути? Шо такого їм треба робити шоб вони неслися? Направду
ША! я прийшла!• 26 июля 2025
Ответ дляlilul990
Макуха, ракушка, комбікорм, вичистити за ними. Кукурудза своя
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Так ч Києві зарплати високі і можливостей більше ніж на периферії
Серьёзно? Это вам так сказали?
Сундучок с каникулами• 26 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Серьёзно? Это вам так сказали?
Так тут постійно про це пишуть.
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляlilul990
Десь під Києвом. Я погано знаю вашу місцевість
Вы цены на эти участки знаете? Где взять 15+ т баксов?
ША! я прийшла!• 26 июля 2025
Ответ дляlilul990
Вичистити 10 хв раз на три дні, макуху ми вже давно не даєм, біо відходи усі курам, даєм потовчену яєчну скарлупу, ракушку копає батько у посадці
Єдине - зерно з пая. Це правда
Ну не у всіх є зерно з пая, і ракушка в посадці, в мене батьки щодня вичищають, 50 курей.
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну нічого не поробиш. Прийдеться більше заробляти
Вы нездоровая?
ША! я прийшла!• 26 июля 2025
Ответ дляlilul990
50 курей це якісь промислові масштаби. У нас 12.
Зерно з пая да, не у всіх є
У кожного свої потреби, і затрати праці
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляФуліганка
Одного понять не могу, на западной Украине малина копейки стоит, у нас по 350, как так?
Там все копейки стоит. Кума жила с февраля по июль, так офигеевала от цен, минимум вдвое ниже чем в Киеве. Но аренду дерут дикую и люди так себе.
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Така ж як ви
Та не, я идиотских вопросов не задаю.
ША! я прийшла!• 26 июля 2025
Ответ дляlilul990
Ми про середні потреби працюючих людей. Скільки їм там треба. Ну явно не 50 курей
Ну люди, що в місці живуть, не в приватному будинку, наврядчи курей та сад тримають.
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Так тут постійно про це пишуть.
Интересно как, всю жизнь живу в Киеве с локальными выездами по Украине, что бы денег заработать, а оказывается у меня тут рай денежный, а я и не в курсе)
ША! я прийшла!• 26 июля 2025
Ответ дляlilul990
Виїхати за місто
Якщо нема можливості придбати житло, за містом, так щоб не годинами на роботу в місто їхати?
Сундучок с каникулами• 26 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Та не, я идиотских вопросов не задаю.
Тільки пишите ідіотсткі відповіді
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
А ещё построить курятник, как минимум и зимой обогревать
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляlilul990
Виїхати за місто
Выехала и? Кто мне землю подарит?
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Тільки пишите ідіотсткі відповіді
Вы? Ну да, согласна
ША! я прийшла!• 26 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Та обігрівати ніколи не обігрівали, останні роки, але побудувати, купити курей, годувати їх, чистити.
Сундучок с каникулами• 26 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Вы? Ну да, согласна
Ви, навіть зараз
БершкомангоЗар• 26 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Ну мои знакомые обогревают.
Я городской житель, но детям беру натуралку у знакомых, по своим наблюдениям и пишу.
Сундучок с каникулами• 26 июля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Так і зарплати нижче.