Невидимка• 28 июля в 19:04
Ви допомагаєте батькам фінансово чи вони вам?
Чи ніхто нікому?! Маю на увазі фіксована сума щомісяця, не подарунки і форс-мажори.
Результат:
вже голосів:
32 (37.65%)
Не допомагаємо один одному.
30 (35.29%)
Допомагаю.
13 (15.29%)
Вони дають гроші мені.
10 (11.76%)
Немає батьків, тощо.
Море Щастя• 28 июля в 19:05
Ответ дляMs. Скромность
36 лет, я бы рада помогать, но увы они мне.
Позор
Козачка• 28 июля в 19:07
Допомогаю, воно їм і не треба, але мені приємно , щось десь собі більше дозволятимуть.
Поліцейський патруль• 28 июля в 19:08
Не помогаем друг другу т.к. не нуждаются ни родители, ни мы
Манка Я• 28 июля в 19:10
Мені 38.
Не допомагаємо, бо всі нормально заробляємо.
Я, звичайно, роблю якісь дорогі подарунки батькам по 500-1000 євро.
Інколи подорож дарую.
Мені ніхто не помагає з моїх 19 років
.
В мене батьки дуже строгі завжди були.
І швидко відправили на вольні хліба, хоча навчання оплатили, тому старт,звичайно,дали
Інколи подорож дарую.
Мені ніхто не помагає з моїх 19 років
. В мене батьки дуже строгі завжди були.
Ananasprotivogaz• 28 июля в 19:11
Ответ дляМоре Щастя
Позор
Как там можно говорить, не зная что с человеком
Не рахую, а вважаю• 28 июля в 19:13
Мама відмовляється поки що від допомоги. Тішу подарунками, аптеку оплачую
Стрибну в гречку• 28 июля в 19:13
Мне не помогали и я не помогаю. С чего бы это мне помогать тому, кто на меня жмотился 20 лет со дня моего рождения?
Море Щастя• 28 июля в 19:15
Ответ дляAnanasprotivogaz
Не важно что с человек , в 36 лет это еще молодость , руки , ноги есть . Значит можешь заработать и помощь родным . А когда родители в 36 помогают , это ппц 🙈
Кидаю курити• 28 июля в 19:15
Да, ежемесячно. Мама сопротивляется, но я помогала и буду помогать.
Ananasprotivogaz• 28 июля в 19:18
Ответ дляМоре Щастя
А если чел инвалид? Больной или ещё что? То как?
Море Щастя• 28 июля в 19:19
Ответ дляAnanasprotivogaz
Мы не говорим про инвалидов . Про здоровых
Невидимка
• 28 июля в 19:20
Ответ дляAnanasprotivogaz
Аж абідна, я не інвалід, але батьки дають щомісяця 3000.
Море Щастя• 28 июля в 19:20
Ответ дляНевидимка
Ну и чем вы хвалитесь ? Что заработать не можете ?
Ananasprotivogaz• 28 июля в 19:20
Ответ дляНевидимка
Ну дают и дают. Значит есть возможность
Море Щастя• 28 июля в 19:22
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ну дают и дают. Значит есть возможность
Ну если вы учитесь то норм , а вот когда взрослая тетя в 36 лет не работают или работает и родители подкидывают еще деньги это позорно
Невидимка
• 28 июля в 19:22
Ответ дляМоре Щастя
Та не хвалюсь, констатую факт, в них є змога, мені вони не зайві, їм теж приємно, всі задоволені, а, ну да, крім вас.
Ananasprotivogaz• 28 июля в 19:24
Ответ дляМоре Щастя
Просто есть очень хорошие родители. Может такие у автора
Лялькодзьоб• 28 июля в 19:25
Ответ дляМоре Щастя
Позор
останні роки життя в цій країні- позор!!
ОхиИВздохи• 28 июля в 19:27
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы наверное голодной и в обносках ходили?
Море Щастя• 28 июля в 19:28
Ответ дляЛялькодзьоб
Согласна , поэтому я давно не в Украине . А вот родители там и я помогаю чем могу .
Я таке знаю• 28 июля в 20:07
Автор гарна тема. Ось мій приклад: мама віддала мене в рік до дит.садочка, потім всі речі доношувала після старшої сестри. Все дитинство ставлення як до другого сорту, хоча ми обидві рідні дочки. До 70 років мама працювала і кормила та повністю утримувала сестру та її сина (вона в розводі з чоловіком). Мені нічого, сама справлюсь. Чи повинна я допомогати мамі зараз? Сестра виїхала до Польщі бо рятує сина від мобілізація, йому 18, чоловік знайшов гроші і утримує їх там. А мама мені намікає що я її повинна перевезти з Києва до Ужгорода. Про мої проблеми нікому не цікаво
Невидимка
• 28 июля в 20:12
Ответ дляЯ таке знаю
Шкода, що у вас такий негативний досвід, ви можете вчинити, як ваша мама того заслуговує, а можете зробити все для неї, щоб показати, що ви краща за неї, та й вам самій буде приємно, від добрих вчинків.