дамаБезСобачки• 30 июля в 08:52
Підняти Феритин
Приймала хема плекс 3 міс Феритин піднявся з 9 до 28. Потім лікар призначив сорбіфер, місяць прийому і Феритин знизився до 25.
В9 та В12 надо також підвищувати. Порадьте які препарати кому підняли показники.
Можливо хто приймав Гемоферон розчин, чи був результат від нього
Лгин• 11 августа в 11:28
Через 2 роки контроль на гастро скопіі.
А кров здаю кожні 3-4 місяці. Поки так.
На паровозе• 11 августа в 12:02
Ответ дляЛгин
Виключила глютен. Ворсинки з часом знову зʼявляться. Так,поки заповнюю організм залізом, та вітамінами. Бо багато часу вони не потрапляли. Хліб їм. В Україні тяжко було б. Я просто зараз живу в Іспанії. І тут з цим набагато легше. У продажу продуктів багато з маркуванням «без глютену». Вибір хліба. Сумішів для випікання для усього. Тому сама печу хліб. І є готові заморожені булочки та багети. Просто 10хв у аерогрилі і смачні з скоринкою. На жаль в Україні не говорять про цю хворобу. І дуже багато людей не знають, що її мають.
Раджу подивитись на ютюбі лікаря. Марія Лоншакова Глютен.
СПАСИБО это вам в испании поставили диагноз?
На паровозе• 11 августа в 12:05
Ответ дляЛгин
І ще. Важливо. Я зараз чекаю результат аналізів по дитині. Щоб знати яка у неї переносимість глютену. Чи не передалась целіакія спадково.
а какой анализ? на иммуноглобулин?
На паровозе• 11 августа в 12:10
Ответ дляЛгин
Через 2 роки контроль на гастро скопіі.
А кров здаю кожні 3-4 місяці. Поки так.
гастроскопия у меня небольшой гастрит видит. и\хеликобартера нет. Колоно боюсь делать
На паровозе• 11 августа в 12:12
Ответ дляЛгин
Через 2 роки контроль на гастро скопіі.
А кров здаю кожні 3-4 місяці. Поки так.
а ещё вопрос по поводу какашек. как у вас? у меня то хорощо оформлено, то мягкий то жидкий.. всегда по-разному на одних и тех же продуктах
Лгин• 11 августа в 12:13
Ответ дляНа паровозе
Так. Просто пішла здати аналіз крові. І лікарі забили тривогу за дуже низький гемоглобін. Тобто целіакая виявилась без ознак. Таких як діарея та болі. Я і про хворобу таку не знала.
Лгин• 11 августа в 12:14
Ответ дляНа паровозе
Є ще аналіз крові. Але саме точне, це скопіі.
Лгин• 11 августа в 12:16
Ответ дляНа паровозе
Вже аналізуючи все, я зрозуміла, що схильна до діареї. Якщо зʼїм щось. Але все у розумних рамках.
Але прослухавши лікаря гастроентеролога дізналась, що є непереносимість глютену. І це без целіакіі. А людина вживає і не знає.
На паровозе• 11 августа в 12:21
Ответ дляЛгин
а гемоглобин каой у вас7
Лгин• 11 августа в 14:15
Ответ дляНа паровозе
а гемоглобин каой у вас7
Був 60. Зараз вдвічі більше.
На паровозе• 11 августа в 14:16
Ответ дляЛгин
Був 60. Зараз вдвічі більше.
ого. у меня ниже 98 не было
Дуболом• 04 сентября в 11:41
Ответ дляСуцільна зрада
Вірю, у мене був 3 - думала смерть приходить. Підняла тільки до 17 і вже добре
а як підняли?
Коник-стрибунець• 30 сентября в 15:18
Ответ дляЗвожу з розуму
А у вас не було від нього голоду? Бо в мене саме від цього комплексу голод і сеча незвичайного кольору…
Так, сеча кольору, як Живчик.
Це від вітаминів, не страшно.
Звожу з розуму• 30 сентября в 15:20
Ответ дляКоник-стрибунець
Так, сеча кольору, як Живчик.
Це від вітаминів, не страшно.
Я замінила саме на Гіно-Тардиферон, бо є просто Тардиферон і все ок, сеча була звичайного кольору.
Видна міленіалка• 26 октября в 22:49
Ответ дляЛгин
Підкажіть будь ласка які мамеманалвзи,як називаються?Актуально
Непереносимість лактози вже маємо,є підозра і на нлюьен,але я не знаю,що саме здати
Лгин• 27 октября в 08:57
Ответ дляВидна міленіалка
🧪 1. Серологічні (кров із вени)
Це перший етап діагностики:
• Антитіла до тканинної трансглютамінази (anti-tTG IgA) — головний і найчутливіший тест.
• Загальний імуноглобулін IgA — щоб переконатися, що рівень IgA нормальний (якщо низький — тоді роблять аналізи у класі IgG).
• Антитіла до деамідованих пептидів гліадину (anti-DGP IgA/IgG) — допоміжний тест, особливо у дітей.
• Антитіла до ендомізію (EMA IgA) — підтверджувальний, дуже специфічний тест (часто роблять після позитивного tTG).
⸻
🧬 2. Генетичні (аналіз ДНК)
• HLA-DQ2 та HLA-DQ8 — якщо ці гени відсутні, целіакію можна практично виключити.
Цей тест не підтверджує хворобу, але показує схильність до неї.
Це перший етап діагностики:
⸻
🧬 2. Генетичні (аналіз ДНК)
Я матуся, мені можно• 13 ноября в 08:45
Дівчата, а при низькому феритині здавали аналіз на хелікобактер? Він може бути причиною низького феритину?